dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weissa

Kraków,małopolskie

485 000 zł42 m² 11 579,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na Azorach lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (4,1 km od centrum). 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

367 358 zł35 m² 10 406,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w trakcie realizacji apartamenty w Karpaczu Górnym atrakcyjne położenie w cenie miejsce postojowe w garażu. Ze względu na lokalizację oferta ta może zapewnić wzrost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Lubin,dolnośląskie

222 000 zł48 m² 4 634,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Legnickiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie dwustronne. Powierzchnia mieszkania 47,90m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł63 m² 7 131,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie ciepłe,środkowe,zwroty za co. świetnie usytuowane, blisko szkoła,przedszkole,przychodnia, weterynarz,apteka,szpital,sklepy ,kościół. Przystanek ,parking pod blokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grasera

Toruń,kujawsko-pomorskie

530 000 zł71 m² 7 510,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentowania wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 70m2 składającego się z: salonu z aneksem kuchennym o powierzchni ponad 30m2 pokoju o pow. 11,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

560 000 zł43 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu przytulne , słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bursztynowym o łącznej powierzchni 43m2 , które znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

459 000 zł55 m² 8 345,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Proponujemy Państwu nowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na granicy z Wieliczką. Mieszkanie 4 pokojowe ( 3 sypialnie + salon z aneksem) w Wieliczce - Czarnochowicach. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

458 395 zł48 m² 9 534,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwa pokoje 48 m2 w Osiedlu Bliskie Piaseczno Wygodne mieszkanie dwupokojowe z odrębną , jasną kuchnią i balkonem 4,5 m2. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł58 m² 11 015,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim na nowym prestiżowym osiedlu w pasie nadmorskim. Dostępne od ręki - ekipa wykończeniowa może wchodzić natychmiast po podpisaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł28 m² 15 754 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, obok Metra Pole Mokotowskie Mieszkanie po remoncie generalnym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł45 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe własnościowe mieszkanie 800 metrów od morza. Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej dzielnicy z bogatym zapleczem handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

387 000 zł28 m² 13 996,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Apartament w Szklarskiej Porębie zlokalizowany przy ul. Górnej. Zrealizowany przez skandynawskiego Sun & Snow w 2015r. Oferowany lokal jest wykończony umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

438 000 zł45 m² 9 755,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwa pokoje 44,9 m2 w Osiedlu Bliskie Piaseczno Wygodne mieszkanie dwupokojowe z odrębną , jasną kuchnią i balkonem 4,5 m2. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż nietuzinkowe i bardzo stylowe 3-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy w okolicy Galerii. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 140 m2 zlokalizowana jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krajewskiego

Warszawa,mazowieckie

499 999 zł32 m² 15 581,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Polecam atrakcyjne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w odległości 500 m od Cytadeli. Idealne jako inwestycja. Poznaj potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

506 540 zł54 m² 9 424 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe 53,7 m2 na 3 piętrze w osiedlu Bliskie Piaseczno To doskonała propozycja dla poszukujących mieszkania trzy pokojowego na niedużym metrażu , jednocześnie z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

211 409 zł22 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Dlaczego warto inwestować w nasze lokale? - Nieruchomość w centrum = stabilny wzrost wartości = dobrze ulokowany kapitał -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł83 m² 10 819,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83 m , 9 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1977 roku -warszawa, bielany, ul. Wojciecha Bogusławskiego Balkon, piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

287 000 zł38 m² 7 598,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni blisko 38 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Żeromskiego. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł63 m² 10 661,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz 3 pokojowego mieszkania W bardzo cichej okolicy Z dobrym dojazdem do centrum? atuty: - miejsce parkingowe ogólnodostępne za szlabanem - Bardzo dobrze skomunikowane - W pobliżu pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł149 m² 12 064 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Wilanowa, na Zawadach. Standard Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polaka

Świętochłowice,śląskie

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania po generalnym remoncie w wysokim standardzie wykończenia, w którym możesz zamieszkać od zaraz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do zaprezentowania mam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

399 150 zł27 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu przestronny lokal z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prystora

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł91 m² 11 868,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie. Całe osiedle jest ogrodzone z ochroną i pięknie zagospodarowaną zielenią. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na bydgoskim Szwederowie w czteropiętrowym bloku. Lokal znajduję się na 1 pierwszym piętrze i posiada duży balkon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

149 000 zł40 m² 3 682,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! tylko gotówka! cena do negocjacji! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkanie stanowiącego odrębną własność, które mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kochanowskiego

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł30 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie usytuowane w południowo wschodniej części miasta, na Os. Kochanowskiego. Budynek usytuowany w pobliżu kompleksu leśnego i w pobliżu góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

293 893 zł22 m² 13 549,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 21,69 m2 na 3 piętrze w ścisłym centrum Poznania. Doskonała propozycja dla inwestorów. Możliwość odliczenia 23% Vat, nawet dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 384 000 zł113 m² 21 114,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Woli dla Twojej rodziny. Salon 45 mkw. Cztery sypialnie od 10,62 mkw do 14,50 mkw z dużymi oknami. Dwie łazienki. Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

341 900 zł60 m² 5 746,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie z nowym wyposażeniem! | Sosnowiec ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując Homeon Nieruchomości - biurem nieruchomości działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

408 247 zł42 m² 9 755,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupokojowe -bliskie Piaseczno ul. Tukanów Doskonały i funkcjonalny plan mieszkania dwupokojowego z aneksem kuchennym. Duże okno i balkon na wschód zapewnia dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stary Lubin

Lubin,dolnośląskie

578 210 zł86 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament z ogrodem w stanie deweloperskim 4 pokoje na ul. Kochanowskiego Mieszkanie o pow. 86 ,30 m 2 położone na parterze w nowym budynku, w kameralnej części osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Libertów,małopolskie

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Libertów tuż obok granicy Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana jest blisko centrum Libertowa oraz 3 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się w Wołominie, idealne dla pary lub rodziny. Największym atutem oferty niewątpliwie jest to, że nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczaka

Piaseczno,mazowieckie

875 000 zł75 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji o powierzchni 75 m2 w pełni umeblowane z klimatyzacją. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi , blisko szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

267 384 zł26 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka w doskonałej lokalizacji! Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Квартира-студія в чудовому місці! Є можливість отримати.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

358 000 zł64 m² 5 620,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 63,70 m2 zlokalizowana jest na 3 piętrze w 4- piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł57 m² 9,95 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 3.03 Atrakcyjne ciche 3-pokojowego mieszkania z balkonem z pięknym widokiem. Mieszkanie zadbane i gotowe do wprowadzenia! Wygodna komunikacja miejska- wiele linii autobusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bolko

Opole,opolskie

375 000 zł50 m² 7 440,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nietuzinkowego apartamentu z tarasem i ogrodem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura *** lokalizacja: luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 035 000 zł68 m² 15 220,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 68 m2 , który znajduje się w kamienicy z 1906 roku przy ulicy Zyblikiewicza w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dębica,podkarpackie

185 000 zł38 m² 4 842,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,2m2 w Dębicy na ul. Sobieskiego. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości mieszkanie na sprzedaż o pow. 38,2m2 znajdująca się na trzecim.