dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Poznań,wielkopolskie

215 036 zł22 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny miniapartament inwestycyjny w centrum Poznania z możliwością wykończenia pod klucz oraz obsługą operatora Lokal przeznaczony pod inwestycję - wynajem krótko oraz średnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

339 000 zł53 m² 6 360,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży słoneczne M4 w dzielnicy Zawodzie z dużym balkonem. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont w czerwcu 2022 roku. Wymieniona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

406 675 zł42 m² 9 664,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/ogródek/ok. Psiego Pola!., Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,06m2 + 10m2 strych. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

434 998 zł53 m² 8 207,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top/52m2/2pok/ul. Hermanowska/balkon Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie, 52m2 znajdujące się na ul. Hermanowskiej. Świetna lokalizacja. Szeroka panorama z okien i balkonu - południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celulozowa

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł43 m² 5 545,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 1977 roku. Dwustronne, z balkonem od strony zachodniej. Zadbane i gotowe do zamieszkania. Umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł31 m² 8 871,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Bezczynszowe 0 zł! Idealne na mieszkanie i na Inwestycję na najem 31,45 m2, 2-pokojowe, I-pietro! centrum 30 metrów od rynku, łazienka z wanną w zrewitalizowanej kamienicy: - nowe drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na os. Świętokrzyskim przy ul. Piłsudskiego w Kielcach. Mieszkanie usytuowane w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł49 m² 7 637,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Я запрошую до покупки людей з-за меж Європейського Союзу Na sprzedaż piękne oraz komfortowe mieszkanie 2 pokojowe - na 4 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

2 751 000 zł131 m² 20 954 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji. Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 131,29m2 w kameralnej inwestycji w centrum Wrocławia. W budynku jedynie 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

511 000 zł112 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować 2 poziomowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze inwestycji o niskiej zabudowie, o powierzchni całkowitej 112 m2. Do najwiekszych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

420 000 zł60 m² 6 953,64 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, 3 pokoje, 60,4 m2, idealnego dla rodziny. Jest gotowe do zamieszkania, nowocześnie wykończone i nie wymaga nakładów. Mieszkanie jest po generalnym remoncie wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

2 895 990 zł157 m² 18 488 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Oddane do użytku. Premium. Salon z jadalnią 42,44 mkw Kuchnia 12,3 + spiżarnia 3,82 Trzy sypialnie od 15,64 do 19,45 mkw Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 59m2 w Ursusie Zagłoby, do remontu Do własnej aranżacji. Cena: 560.000 (do negocjacji, proszę składać oferty) Czynsz (4 osoby) 800 PLN 4 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

330 000 zł36 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali mieszkalno-użytkowych. W sprzedaży posiadamy lokale o powierzchni od 17 do 36m2 w siedmiokondygnacyjnym budynku w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 774 125 zł62 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu komfortowego 3 pokojowego apartamentu w nowopowstającym budynku zlokalizowanym przy ulicy Bolesława Chrobrego w Świnoujściu. Taras dla wskazanego apartamentu to powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł49 m² 7 899,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwa mieszkania w inwestycji! Cesja praw, bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49,37 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

569 000 zł88 m² 6 462,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu mieszkania w zabudowie szeregowej pod Wrocławiem. Oferowane mieszkania to lokale jednopoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Wola,śląskie

179 000 zł36 m² 4 986,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjna propozycja dla singla, młodej rodziny bez dzieci, a także pod wynajem długoterminowy Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość szkoły/przedszkola bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozbrat

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł92 m² 25 543,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo polecam wyjątkowe mieszkanie w magicznym miejscu jakim jest Powiśle. Kamienica z lat 30 tych usytuowana przy ul. Śniegockiej w pobliżu ul.Rozbrat. Dzielnica charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lion Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Os. Zawadzkiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w niskim 4-pietrowym bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

480 000 zł45 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy 2 - pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Mistrzejowicach. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. Nieruchomość ma powierzchnię 45 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkacego

Zgierz,łódzkie

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Łódzka giełda nieruchomości kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 10 piętrze ( winda dojeżdża do 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

229 000 zł58 m² 3 948,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 58m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Smolec / wrocław / trzy pokoje 70 M2 / ogród 65 M2 Przedstawiam ładne, nowoczesne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 70 mkw. Mieszkanie położone na parterze segmentu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

560 000 zł40 m² 13 844,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe (41m2) w inwestycji zlokalizowanej na Górce Narodowej, ul. Banacha. - salon z aneksem kuchennym 20 m2, sypialnia 9,67 m2, łazienka 4 m2, hol 7,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

789 735 zł65 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op142-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 64.60m2 Cena: 789 735zł Termin realizacji: 2023-07 Standard wykończenia- stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Wieliczka,małopolskie

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie o pow.32m2 z ciemną kuchnią na parterze w bloku z 2 piętrowym z lat 60tych. Stan do generalnego remontu. Okna nowego typu Pcv , ogrzewanie elektryczne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wołomin,mazowieckie

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przytulnego, ciepłego i cichego mieszkania to oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 4 piętrowym budynku przy ulicy Prądzyńskiego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Tysiąclecia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2. Nieruchomość znajduję się przy ul Tysiąclecia w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 000 zł85 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Makler poleca: przepiękne mieszkanie w kamienicy w sercu Bydgoszczy, w pełni umeblowany, składający się z 4 pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz korytarza. Ponadczasowy design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Rzeszów,podkarpackie

235 336 zł26 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową inwestycję w Południowo-Zachodniej części Rzeszowa. Osiedle nowe architektów - wybierz własne wymażone mieszkanie 1 Pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł67 m² 10 234,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Ryżowej 41 na warszawskim Ursusie. Nieruchomość znajduje się na 4/7 piętrze inwestycji wybudowanej i oddanej do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

1 035 000 zł59 m² 17 486,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w pięknie odnowionej kamienicy z 1925 r przy ul. Polnej 44. Praktyczny układ, świetna komunikacja i modna okolica czynią to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

429 000 zł59 m² 7 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3pok./59m2+poddasze 56m2 (2-3pok.)z balkonem i 2 miejscami parkingowymi jako 1/2 część szeregowca w Kruszewni /os. Husarskie zaledwie 3 km od Swarzędza. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

357 929 zł51 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga W inwestycji dostępne są również mieszkania z dofinansowaniem rządowym - program mbww (mieszkanie bez wkładu własnego) Budynek wyposażony zostanie w instalację fotowoltaiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

598 900 zł63 m² 9 506,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronny, komfortowy 3-pokojowy apartament dobrze skomunikowany z centrum Gdańska i obwodnicą Trójmiasta. Apartament jest położony w nowoczesnej inwestycji Monsa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospodarcza

Sosnowiec,śląskie

227 000 zł46 m² 4 989,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ustawne mieszkanie w zacisznej okolicy Sosnowca Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz możliwością wydzielenia jadalni. Mieszkanie jest idealne dla młodych par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szlachecka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł49 m² 9 176,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

49 m2 | 2 pokoje | kuchnia z oknem | ogród 130 m2 | komórka | miejsce w garażu podziemnym | stan deweloperski | Białołęka ul. Szlachecka Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

383 000 zł37 m² 10 464,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 36,60 m2 | osiedle Tysiąclecia | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 36,60 m2 i jest po generalnym remoncie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 087 500 zł83 m² 13 102 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Poznań,wielkopolskie

255 007 zł22 m² 11 756,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny miniapartament inwestycyjny w centrum Poznania wykończony pod klucz oraz obsługą operatora Lokal przeznaczony pod inwestycję - wynajem krótko oraz średnio okresowy. Zapewniony przychód.