dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł52 m² 6 513,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Lokal typu M-3, został przerobiony na M-4 położony w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł61 m² 9 887,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świeżo wyremontowane, - gotowe do wprowadzenia, - słoneczne, - duży balkon z widokiem na tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wygodna

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł122 m² 11 522,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Unikatowy i wysoki 2 poziomowy apartament w starej, willowej i cichej części Anina. Bardzo wysoki standard wykończenia i spokojna okolica sprawia, że mieszka się tu naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł39 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 Udogodnienia: na osiedlu, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł134 m² 8 232,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania duże mieszkanie na kameralnym osiedlu w Gdańsku przy ulicy Ujeścisko, między dzielnicami Morena i Ujeścisko, w którego bryle znajdują się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł41 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - perfekcyjnie zlokalizowane mieszkanie - idealne dla najemcy pod każdym względem -odsunięte od głośnej drogi - I to pierwsze piętro! Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł47 m² 6 574,47 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie , z loggią z pięknym widokiem o powierzchni 47m2 w wieżowcu na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2 pok. 52 m2 w kamienicy z garażem w cenie Grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnej ocieplonej kamienicy wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

518 714 zł53 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja W ramach inwestycji powstaje kilka budynków, to co będzie je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

204 000 zł36 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (2 pokoje) położone w Sosnowcu-Zagórzu o powierzchni 36 m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - balkon - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - c.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

229 000 zł29 m² 7 815,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów sie na prezentację atrakcyjna kawalerka na osiedlu piastowskim nowa niższa cena! W ofercie biura proponujemy Państwu bardzo ładną kawalerkę usytuowana na jednym z lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opalińskiego

Przemyśl,podkarpackie

290 000 zł58 m² 5 034,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Opalińskiego oś. Kazanów w Przemyślu o powierzchni 57,6 m2.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze, w skład pomieszczeń wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Mielec,podkarpackie

339 999 zł45 m² 7 555,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

*rezerwacja**rezerwacja**rezerwacja* Mielec, ulica Spółdzielcza, osiedle Kopernika- piękne mieszkanie po remoncie, gotowe do wejścia, 3 pokojowe metraż 45 mkw, cena 339 999 złotych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów,śląskie

569 200 zł105 m² 5 420,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przepiękne, przytulne i komfortowe mieszkanie w stylu loft o powierzchni 105 m 2 blisko Rynku w Chorzowie. Apartament dwustronny, słoneczny, bogato wyposażony i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł37 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe, rozkładowe przy metrze! Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Wrzecionie. Położone na 1 piętrze w 10-wym bloku, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

514 000 zł45 m² 11 404,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł47 m² 16 874,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słodowiec zlokalizowany jest w południowej części Bielan, najbliżej centrum miasta i sąsiaduje bezpośrednio z dzielnicą Żoliborz. Bogactwo zieleni oraz spokój powoduje, że mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ostroróg

Ostroróg,wielkopolskie

308 805 zł52 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przy tej ofercire dla biura oraz podatku pcc. Możliwość zakupu przez obcokrajowców. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkań na nowym kameralnym osiedlu Jaworowy Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

707 390 zł69 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie Dwustronne mieszkanie z Tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 427 700 zł83 m² 17 201,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny i klimatyczny loft blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do sprzedaży w pełni umeblowany i pięknie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

479 000 zł45 m² 10 694,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na góry - os. Tysiąclecia lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł57 m² 7 034,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szczecin, os. Majowe, prawobrzeże, ul. Wierzyńskiego, mieszkanie 2 pokojowe z obszernym balkonem, inwestycja, sprzedaż. Oferta również dla obywateli spoza ue. Możliwy wynajem. В настоящее.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

589 000 zł51 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

399 000 zł47 m² 8 471,34 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szanowni Państwo jest mi niezmiernie miło zaprezentować to urocze mieszkanie. Mieszkanie jest zlokalizowane w świetnej okolicy - Gdynia Obłuże. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł49 m² 6 965,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zadbanego, dwustronnego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu skarpa w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł34 m² 9 171,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Dzień dobry Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,8mkw, znajdującą się przy ul. Kniaziewicza. Mieszkanie jest zlokalizowane w budynku z 1992 r. Teren zamknięty szlabanem, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł57 m² 12 193 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 56,7m2 na warszawskiej Sadybie / Mokotów /, o optymalnym rozkładzie 4 pokoi. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze z 4 w niskim bloku z 1970r. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

487 000 zł36 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

576 819 zł59 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny okolice centrum handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

378 000 zł35 m² 10 681 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mistrzejowice - 2 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok 35,39m2 , usytuowane na 5-piętrze w nowym budownictwie z 2022 roku. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 289 000 zł116 m² 11 092,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Podgórzu Duchackim 10 min spacerkiem od Centrum Handlowego Bonarka City Center. Mieszkanie o powierzchni 116,20m2 składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Świdnica,dolnośląskie

375 000 zł54 m² 7 009 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy położonego na nowym Zawiszowie. Mieszkanie z dwoma balkonami na których picie kawy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

289 000 zł40 m² 7 180,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny na niższą! na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie W samym centrum miasta! W ofercie sprzedaży atrakcyjne mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł74 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie z Ogrodem 45mkw (tarasem 10mkw )w 3pietrowym budynku na parterze z windą 2019 na osiedlu zamkniętym z monitoringiem. Mieszkanie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

300 000 zł46 m² 6 538,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

O% - oraz podatku pcc! Etap II Kompleks mieszkalny Mieszko to cztery wolnostojące budynki trzypiętrowe z nowoczesnymi mieszkaniami z balkonami, zlokalizowane w Lęborku przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

1 203 100 zł95 m² 12 601 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2pokojowe całkowicie wyremontowane. Mieszkanie rozkładowe, dwa odrębne pokoje, widna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu obecnie trwa jeszcze remont - ściany, sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

694 726 zł88 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji, bez pcc. Możliwość wejścia do budynku! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 3x -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 900 zł27 m² 8 769,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w świeżo wyremontowanej kamienicy. Budynek z nową elewacją, klatkami schodowymi, monitoringiem i własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż zadbane M-3 położone w malowniczym zakątku Bydgoszczy z widokiem na rzekę. Mieszkanie 50m2 usytuowane jest na III piętrze bloku z cegły, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3 na II piętrze w bloku z cegły na Kapuściskach. Lokal o pow.37,27m2 i składa się z: - pokój dzienny , - sypialnia z dużym oknem, - oddzielna kuchnia.