dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

233 910 zł51 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 14,82m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji IV Kwartał 2018r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

88 000 zł57 m² 1 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na obrzeżach Śródmieścia. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc, duży balkon. ogrzewanie co węglowe, nowe okna i instalacje. do mieszkania przynależą 3 piwnice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

158 112 zł34 m² 4 718,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji IV Kwartał 2018r - mieszkania od 29 m2 do 60 m2 - parking podziemny dodatkowo płatny 29 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przemysłowa

Wejherowo,pomorskie

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Przemysłowej w Wejherowie na III piętrze budynku. Składa się z dwóch poziomów: i poziom - salon z aneksem kuchennym i łazienka. II poziom - dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

254 550 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa , oferowane mieszkanie 3 pokojowe z przynależnym ogródkiem 136m2 Oferujemy mieszkania o podwyższonym standardzie w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

361 273 zł110 m² 3 289,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży nowe mieszkanie na Starym Mieście w stanie deweloperskim o pow. 64,12 mkw +45,70 mkw antresola, III piętro. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia,łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

260 000 zł51 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam! Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze 4-ero piętrowego bloku (1964 rok). Budynek zlokalizowany na osiedlu Mickiewicza w Białymstoku. W tym roku został przeprowadzony remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł55 m² 6 751 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie W pięknej kamienicy Z windą I ogrzewaniem miejskim 15 min spacerem do rynku Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 54,66 mkw (możliwość wydzielenia 3 lub nawet 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

167 000 zł72 m² 2 319,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M5 rybnik niedobczyce cena: 167 000 Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M5 zlokalizowane w Rybniku- niedobczycach o całkowitej powierzchni 72 m2. Nieruchomość poło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Olsza

Kraków,małopolskie

585 000 zł84 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 84m2, składające się z kuchni z dużą jadalnią, salonu, sypialni, małej garderoby, łazienki z prysznicem wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

330 825 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa , oferowane mieszkanie 3 pokojowe z przynależnym ogródkiem 1,98a Oferujemy mieszkania o podwyższonym standardzie w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

220 304 zł39 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa , oferowane mieszkanie 2 pokojowe z przynależnym ogródkiem 58m2 Oferujemy mieszkania o podwyższonym standardzie w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

261 745 zł47 m² 5 516,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa , oferowane mieszkanie 3 pokojowe z przynależnym ogródkiem 104m2 Oferujemy mieszkania o podwyższonym standardzie w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Warszawa,mazowieckie

904 059 zł117 m² 7 755,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje + oddzielna, widna kuchnia + loggia 13 M2 + ogród 40 M2 Biuro Sprzedaży tel. Bezpośrednio od Dewelopera bez prowizji i żadnych dodatkowych opłat Apartament położony jest w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Piękne mieszkanie z najatrakcyjniejszym na Wilanowie widokiem - na zieleń Skarpy Ursynowskiej. Nieruchomość zaprojektowane przez ofd Architects, wielokrotnie wyróżniane w krajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Paderewskiego

Katowice,śląskie

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta obejmuje sprzedaż mieszkania w dzielnicy Paderewskiego. Doskonała lokalizacja, blisko centrum Katowic, w pobliży szkoły oraz punkty usługowo-handlowe. Dodatkowym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Rzeszów,podkarpackie

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość posiada piwnicę. Miejsce postojowe przed blokiem. Nowe okna pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł72 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Piękne, przestronne, wysokie mieszkanie w przedwojennej kamienicy. - śródmieście, ul. Elektoralna, 350 m od Placu Bankowego - Mieszkanie o powierzchni 73 mkw i wysokości 3,7 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się na 7-pietrze w 10-pietrowym bloku po termomodernizacji, jest zadbane, odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woszczerowicza

Siedlce,mazowieckie

159 000 zł61 m² 2 593,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe w centrum miasta, przy ulicy Woszczerowicza w Siedlcach. Mieszkanie złożone jest z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł51 m² 7 052 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

243 700 zł39 m² 6 300,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

III etap inwestycji 2 pokoje, balkon wynegocjujemy dobrą cenę Kupujesz bez prowizji Sprawdź ofertę mieszkania 2-pokojowego o pow. 38,68m2 znajdującego się na Czyżynach. M2 to pokój dzienny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

153 000 zł36 m² 4 226,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

| mieszkanie z dużym balkonem, po generalnym remoncie, w centrum miasta. Proponujemy do sprzedania komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

322 322 zł53 m² 6 081,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na inwestycji kwadrat przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Ekspert kredytowy Kamila Górska to lider we Wrocławiu w przedmiocie uzyskania kredytu hipotecznego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

305 000 zł43 m² 7 093 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne i jasne, przestronne mieszkanie. Mieszkanie składa się z sypialni oraz salonu połączonego z aneksem kuchennym. Jest też antresola (powierzchnia użytkowa to 65m2), garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

242 000 zł56 m² 4 317,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 56,05 m2 w pobliżu centrum Szczecina. Ofertę sprzedaży stanowi duże bo liczące ok. 56 m2, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tychy,śląskie

259 000 zł56 m² 4 584,07 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujecie mieszkania komfortowego, w nowoczesnej aranżacji, o niebywałym klimacie? Mamy dla Was to czego szukaliście. Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą ofertę naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

199 000 zł57 m² 3 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik tel. Oleśnica / rozkład / balkon / piwnica Polecam bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok. 57 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

305 000 zł42 m² 7 203,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowy apartament w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Pienińskiego Parku Narodowego i jego największych atrakcji,Zielona okolica , doskonały mikroklimat. Apartament na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

238 064 zł38 m² 6 345 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,52m2 z 12 metrowym balkonem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

487 000 zł100 m² 4 860,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Obniżka ceny Jeśli szukacie Państwo dużego, przestronnego mieszkania to ta oferta jest dla Państwa. Do sprzedaży 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie przerobione w tej chwili na 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

85 000 zł54 m² 1 588,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z ogródkiem- wysoki parter! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem. Lokalizacja blisko centrum Świdnicy, ciche ustronne miejsce. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

240 000 zł70 m² 3 429 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o łącznej powierzchni 70 m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

204 000 zł48 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja rezerwacja Mieszkanie 3 pokojowe na os. Sady Nowowiejska do sprzedaży. Bardzo dobra nieruchomość jako mieszkanie dla rodziny lub na inwestycje - wynajem dla studentów. Nieruchomość atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł77 m² 3 441,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie do sprzedaży ładne, przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Powierzchnia 77 mkw, pierwotnie mieszkanie było trzypokojowe - jeden pokój został połączony z kuchnią. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł53 m² 2 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie M-4 na ul.Śląskiej na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje,kuchnia z oknem,łazienka oraz przedpokój w kształcie litery L. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł55 m² 11 988,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjny apartament w nowo zbudowanej inwestycji w warszawskim Śródmieściu, administracyjnie Wola, ulica Leszno. Apartament składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

105 000 zł33 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Mieszkanie 2 pokojowe na os. Piastowskim- wysoki parter o powierzchni 33m2. Mieszkanie środkowe bardzo ciepłe, jednostronne. W skład pomieszczeń wchodzi: oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

221 690 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowo powstająca inwestycja Słoneczna Przystań jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie mieszkanie w spokojnej lokalizacji, z dala od miejskiego zgiełku lub chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

49 999 zł54 m² 926,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na Białym Kamieniu, dwa pokoje do generalnego remontu, okna wychodzące na wschód oraz zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany - tynki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

329 000 zł88 m² 3 743,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji deweloperskich W poznaniu I okolicach W jednym miejscu! U nas W biurze : - zapoznasz się.