dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 366 ogłoszeń

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Wyłączność oferty! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana na pierwszym piętrze w kamienicy w samym sercu Kluczborka. Nieruchomość wyróżnia ciekawa architektura, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57,77 m² 6 733,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzypokojowe IV piętro osiedle Konstytucji 3 Maja ul. Pod Lodownią! Świetna lokalizacja! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, proponuje Państwu szczególną ofertę sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł63,50 m² 5 118,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zabrze, ul. Brodzińskiego 3 przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m z loggią, balkonem i piwnicą Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł95,26 m² 11 536,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95,24 m (ok. 105 m po podłodze), położone przy ul. Gajowej w Ząbkach, na 3. i 4. kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,79 m2, usytuowane na parterze w niskim bloku z 2017 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 600 zł43,41 m² 10 679,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie pod klucz | 43,41 m | miejsce postojowe w cenie | ul. Potockiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł17,73 m² 6 824,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa i nietypowa oferta nieruchomości na terenie Koszalina - Apartamenty Wenedów. 20 lokali sprzedanych! Aktualnie w ofercie sprzedaży pozostały 4 lokale! Na sprzedaż lokale 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

513 000 zł47,18 m² 10 873,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,18 m2, oraz powierzchnią całkowitą 91 m2. Nieruchomość usytuowana jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł47,69 m² 6 626,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

$$ Mieszkanie zarezerwowane $$ ** Świetna lokalizacja w mieście - wszędzie blisko ** ** Zamieszkaj w urokliwym miasteczku położonym wśród lasów tuż nad zalewem** poniatowa ul. Żeromskiego:.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł34 m² 5 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania typu m-3, położonego na parterze w bloku przy ul.Śląskiej. W skład wchodzą dwa przejściowe pokoje. kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ciepłe, słoneczne, blisko morza i centrum Oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47,80 m² 19 665,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Krowodrza - ulica gramatyka. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 / 10 / 6.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,87 m² 7 102,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w Głogowie przy ulicy Długiej o powierzchni 47,87 m2 Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł94 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie, mieszczące się w centrum Kołobrzegu. Nieruchomość jest wyjątkowa, jej przestrzeń sprawia, że daje nam poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

To mieszkanie już od pierwszego kroku daje poczucie przestrzeni i wygody. Położone na parterze zadbanego budynku z 2003 roku, wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem, w którym każdy.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł127 m² 21 181,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament ze spektakularnym tarasem W cichej części orłowa Gdynia Orłowo | Taras 144 m2 | Wysoki standard budynku | Cicha okolica | możliwość przearanżowania wnętrza | 2 miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł41,59 m² 18 273,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament inwestycyjny położony na Osiedlu Skalnym z widokiem na Śnieżkę opis nieruchomości - 41,59 m2 - salon z bardzo przestronnym aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł75 m² 10 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie 75 m z dużym tarasem Polesie, ul. Żeligowskiego garaż apartamentowiec Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł49 m² 18 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica. To.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52,42 m² 13 639,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Bydgoskiej 2. Mieszkanie jest w dobrym stanie, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam: tylko U nas do sprzedania 3-pok. (z możliwością 4), 2-poziomowe mieszkanie w jednej z lepiej rozwijających się dzielnic Wrocławia Fabrycznej, os. Maślice, ul. Suwalska.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł142 m² 2 147,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronny lokal w części domu o powierzchni 142 m z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i aranżacyjnym, położony na działce o powierzchni 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny, 2 pokojowy apartament z widokiem na morze i plaże. II Piętro piętrze w IV piętrowym budynku z windą w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

881 024 zł68,83 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 68,83m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 425 zł64,15 m² 9 967,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł122 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 122 m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł61 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Nieruchomości: szukasz gotowego rozwiązania pod wynajem krótkoterminowy lub miejsca, gdzie od razu zamieszkasz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,84 m² 4 539,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem i garażem | Zabrze, ul. Medyków 14 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z własnym garażem i blisko centrum? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł51 m² 20 882,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W stanie deweloperskim na nowoczesnym osiedlu Stan deweloperski | 2 pokoje + oddzielna kuchnia | Loggia 3m2 | Możliwość połączenia z drugim sąsiednim mieszkaniem | Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe lokal mieszkalny, bez kw położony w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tadeusza Kościuszki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,80 m² 10 111,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,50 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, kamienica. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe Prezentuję na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,5 mkw, położone na piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł56,34 m² 4 792,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1553

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne i przestronne mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy - centrum Nowej Soli Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72,28 m² 9 255,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Nowa Cena* Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku na Widzewie Wschód. Powierzchnia mieszkania stanowi 72,28 m2 Lokal znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48 m² 15 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 48m , zlokalizowane na Rakowcu przy ul. Baleya 7. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł34,50 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | Duży balkon | Raków Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Rakowie w Częstochowie. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł32,80 m² 12 804,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż wyjątkowe, 1 pokojowe mieszkanie na os. Kościuszkowskim w Nowej Hucie. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze, w dziesięciopiętrowym budynku. Powierzchni a 30,70.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł37,37 m² 10 650,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 37,37 m z balkonem Jabłonna, ul. Instytucka 4 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,37 m, położone na 2. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku w Jabłonnie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 884 zł67,36 m² 15 422,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży lokalu - stan deweloperski | Gdańsk - siedlce zakup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, kwota podana jest brutto Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w stanie.