dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

340 000 zł38 m² 8 886,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opis nieruchomości informacje ogólne Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,26 m2 położonego na szóstym piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,81m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 775 000 zł153 m² 11 601,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowy dom na zamkniętym osiedlu Kameralne osiedle apartamentów i dwóch domów. Wysoki standard inwestycji. Dobrej jakości materiały, najwyższa dbałość o detale, nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania nowocześnie urządzonego i w pełni wyposażonego? Osobny układ pomieszczeń jest dla Ciebie bardzo ważny? bingo! Na sprzedaż od zaraz, przepiękne, słoneczne, mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

689 400 zł51 m² 13 518 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

369 000 zł39 m² 9 544,75 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Antoniuk bardzo blisko centrum miasta. Na powierzchnię 38,66 m2 składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, - pokój, - łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania na warszawskiej woli. Lokalizacja: - przystanek autobusowy/tramwajowy znajduje się pod samym domem - Park Moczydło 1km - Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Michelin

Włocławek,kujawsko-pomorskie

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Michelin. Oferta godna szczególnego polecenia! Doskonała lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołacińska

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł36 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie sprzedawane jest w formie licytacji. Zachęcam do zaproponowania ceny i obejrzenia nieruchomości na żywo dni otwarte w czwartek i w sobotę. 0% prowizji od kupującego! Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

696 000 zł49 m² 14 204,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w fantastycznej lokalizacji - ul. Nowolipki w samym sercu Warszawy! W skrócie: * 3 pokoje /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

299 000 zł30 m² 9 900,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Rezerwacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

679 200 zł42 m² 16 171 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

559 500 zł40 m² 13 815 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 900 zł33 m² 9 996,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 33m2 Salon z aneksem, sypialnia w nowym bloku na Nowoczesny Osiedlu Fordon. Mieszkanie w sześciopiętrowym bloku na 4 piętrze wykończone wysoki standard : -aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne usytuowane na parterze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Lokal w stanie do remontu. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł71 m² 11 672 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najnowsza inwestycja powstająca na Targówku przy ul. Liwskiej na rogu ul. Wysockiego będzie, pod każdym względem bezkonkurencyjną ofertą dla osób szukających mieszkania o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

547 100 zł40 m² 13 678 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł41 m² 18 840,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży 2-pokojowy apartament położony na ostatnim 4 piętrze w budynku z 2017 roku- inwestycja Nowa Motława. Apartament wykończony i wyposażony, aktualnie wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

50 000 zł32 m² 1 570,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie do remontu składające się z : przedpokoju z wyznaczonym miejscem na łazienkę ( pod podłogą rura kanalizacyjna) wymiary: dł 4,90 m x szer 1,15 m wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł48 m² 4 741,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - blisko restauracje, markety spożywcze, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanki autobusowe. Klatka schodowa bardzo zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

674 200 zł44 m² 15 188 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł64 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam lub zamienię ładnie wykończone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 położone na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skarpa

Lublin,lubelskie

328 000 zł37 m² 8 864,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim parterze w czteropiętrowym bloku na os. Skarpa w dzielnicy Czuby. Do mieszkania przynależą: -dwa nieprzechodnie pokoje, -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł36 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Błonie, blok czteropiętrowy, balkon. Pomieszczenia to dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, korytarz. Całość zadbana, starannie wykończona, pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

502 880 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 62,86 m2. Dotyczy mieszkania nr 8-B1 II piętro (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawady

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł43 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 2 pok. 42,79 m2 z dużym balkonem, zawady, nowe Miasto, poznań. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego bloku z windą z 2021 roku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

433 296 zł42 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Wieliczce Termin realizacji: gotowe Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Gdańsku na Przymorzu o powierzchni 38,00 m2 (dwupokojowe) z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie składa się pokoju dziennego z wyjściem na balkon, małego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

676 600 zł50 m² 13 529 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Coopera na osiedlu Chrzanów na warszawskim Bemowie. Mieszkanie usytuowane jest na 2-gim piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Lublin,lubelskie

269 000 zł32 m² 8 276,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m2 na 1 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. Młodzieżowej (dzielnica Dziesiąta Lublin) Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł39 m² 17 657,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe, ciche mieszkanie o powierzchni 39,36 m2, usytuowane na 1 piętrze kameralnego budynku na Warszawskim Wilanowie. Pięknie wykończone i umeblowane mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł55 m² 8 690,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska 0 % prowizji Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie 3 pokojowe 55,mkw. Komórka lokatorska o powierzchni 3,40mkw Gratis w cenie mieszkania! Komfortowy i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

699 000 zł70 m² 9 914,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferujemy stylowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 109,72 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi (garaż, 2 pomieszczenia gospodarcze) w gminie Osielsko. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł58 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: trzy pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

458 897 zł53 m² 8 683,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe 52,85m 2 na parterze z 72 metrowym Ogrodem w nowo wybudowanym budynku na ogrodzonym osiedlu. Stan wykończenia deweloperski. Inwestycja zakończona, data wydania już od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

1 139 000 zł71 m² 16 042,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na dzielnicy Bielany - Wawrzyszew. Znajduje się na 2. piętrze 6-piętrowego bloku z 2010 roku. Blok posiada nowe windy, którymi możemy bezpośrednio zjechać do garażu oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł38 m² 8 773,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecam spółdzielcze mieszkanie 2-pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane 10 min od centrum Szczecina w dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Siedlce

Gdańsk,pomorskie

499 900 zł52 m² 9 687,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,6 metrów kwadratowych jest idealnym miejscem do zamieszkania dla każdej osoby lub pary. Znajduje się w pięknej dzielnicy Gdańska, siedlcach, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

152 000 zł26 m² 5 788,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerką idealną pod inwestycję z otwartą kuchnią, oraz łazienką z wc, położonej w świetnej lokalizacji - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania znajdującego się w Bielsku-Białej na Osiedlu Kopernika Mieszkanie o powierzchni 34m2 znajduje się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hrubieszowska

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł51 m² 8 509,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam bardzo fajne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Szczecińskich Gumieńcach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe, klatka schodowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij