dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

175 000 zł54 m² 3 234,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nowa cena! Biuro nieruchomości Optima oferuje Państwu do sprzedaży obszerne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul.Kiepury na Zabobrzu III. Lokal usytuowany jest na czwartym, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł51 m² 4 191,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na poznańskiej Wildzie przy ul. 28 czerwca 1956 r nr 167. Mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy. Powierzchnia lokalu: 51,29 m2 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

357 000 zł53 m² 6 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w pobliżu ul. Rusznikarskiej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

385 000 zł74 m² 5 167,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Oferujemy Państwu do sprzedaży nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, pomiędzy ulicami Jabłoniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł113 m² 8 053,10 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Prezentuje przestronne, funkcjonalne, nasłonecznione mieszkanie w zadbanym apartamentowcu, w bardzo wygodnej lokalizacji na granicy Woli i Śródmieścia. Ścisłe centrum: dworzec Centralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

484 829 zł133 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej z resztą miasta północnej części Szczecina. Wyróżnia się nowoczesną architekturą. We wszystkich pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł160 m² 28 125 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny budynek z ochroną na Starym Mokotowie, blisko stacji metra Racławicka. Apartament składa się z salonu z kuchnią, 3 sypialni i 2 łazienek. 2 tarasy 20 i 16m2. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Olsza

Kraków,małopolskie

308 160 zł43 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: - sypialnia, - jasny aneks kuchenny połączony z salonem dziennym, z wyjściem na loggię - ustawna łazienka - przedpokój plus garderoba okolica - 1 km od Dworca Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

1 000 750 zł80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartamenty Z widokiem na wisłę Kraków - Kazimierz - Grzegórzki Do sprzedaży przestronny widokowy bardzo funkcjonalny apartament 4 pokojowy o pow. 80,06 m2 położony na 7 piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

289 500 zł46 m² 6 259,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kup bez prowizji oraz 2 % pcc - ostatnie gotowe mieszkania Prądnik Biały Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 położone na 3 piętrze kameralnego 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł66 m² 1 943,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie wraz z ogródkiem w spokojnej części Białego Kamienia. Na powierzchnię 60,36 mkw składają się 2 duże, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Głuszyca,dolnośląskie

135 000 zł61 m² 2 229,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,54 m2 z balkonem zlokalizowane przy ul. Łukasiewicza w Głuszycy. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w bloku IV-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

224 400 zł47 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Charakterystyka oferty: osiedle Drabinianka bezczynszowe- własne ogrzewania- bogata infrastruktura. Oferujemy mieszkania na nowoczesnym osiedlu składającym się z 43 budynków (86 mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechosłowacka

Poznań,wielkopolskie

210 000 zł38 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Czechosłowackiej w Poznaniu. Mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 4 piętrowym bloku. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prowiantowa

Białystok,podlaskie

369 000 zł59 m² 6 289,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

*** 3 pokoje na wygodnym piętrze na zamkniętym osiedlu *** Zapraszamy Państwa do zapoznania z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Młodych w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 900 zł76 m² 3 419,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne mieszkanie, przestronne, jasne, ciepłe i czyste. Niewielkie opłaty. Bardzo dobra lokalizacja, urokliwe i zacisznie miejsce, a jednocześnie blisko do ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł122 m² 13 852,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny budynek z ochroną, basenem i fitnessem na Mokotowie. Apartament składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, 2 sypialni, 2 łazienek, garderoby i wc. Loggia 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

89 000 zł23 m² 3 869,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na lubianym osiedlu XV-leciu, niedaleko Galerii Słonecznej i nowo wybudowanego Sadu Najwyższego znajduje się przytulna kawalerka. Mieści się ona na parterze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

215 796 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! trzy pokoje Z możliwością zrobienia pełnego rozkładu! tylko 4 200,00 zł za 1m2! Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spokojna

Kraków,małopolskie

224 000 zł31 m² 7 320,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ofertę kawalerki do sprzedaży. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowej kamienicy na ulicy Spokojnej - bardzo cicha, ślepa uliczka w ścisłym centrum Krowodrzy (przecznica od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

87 000 zł48 m² 1 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul.Łowicka, niski blok, IV piętro. W pokojach na podłodze panele, na ścianie tapeta. Kuchnia- na ścianie glazura, pozostają meble na wymiar. Przedpokój- na podłodze panele, na ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

83 000 zł35 m² 2 371,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-2 na III piętrze. Lokal zlokalizowany jest w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wrocławskiej. W skład mieszkania wchodzi, przedpokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piasta

Białystok,podlaskie

460 000 zł75 m² 6 142,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*** eleganckie wnętrza W doskonałej lokalizacji *** Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Piasta z przepięknym widokiem na tereny objęte programem Natura 2000. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rokitnica

Zabrze,śląskie

125 000 zł47 m² 2 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie skłąda się z dwóch większych pokoji i jednego mniejszego, kuchni oraz łazienki i dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 377 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,8 m2, położone na 5 piętrze (ostatnim) przy ul. Jana Kazimierza, w jednym z najmodniejszych i najdynamiczniej rozwijających się rejonów Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

347 700 zł54 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkania w doskonałej lokalizacji na Bronowicach Dostępne bez prowizji oraz 2 % pcc Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53m2 położone na parterze kameralnego 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: niski budynek / 1999r. / balkon Mieszkanie o powierzchni 75,2 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Pretficza ok. / rozkład / słoneczne / park Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, dwustronne, środkowe, pow. 48,25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

190 300 zł43 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez dodatkowych prowizji! promocja! tylko 4 400,00 zł za 1m2! Przestronne mieszkanie na parterze z tarasem i z ogródkiem w bloku mieszkalnym w inwestycji tuż przy Wrocławiu. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Białystok

Białystok,podlaskie

159 500 zł24 m² 6 701,68 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Polecam Państwu bardzo jasne mieszkanie położone w centrum, usytuowana na parterze w bloku 10 piętrowym. W bliskim sąsiedztwie mieszkania znajdują się: sklepy, szpitale, park, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 000 zł85 m² 4 282,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Piękne, przestronne mieszkanie M-4 85 m2 w małym bloku położonym zaraz przy lesie na Osowej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze (wysokość pierwszego piętra). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

200 000 zł39 m² 5 128 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie w Długołęce. Miejscowość położona na przedmieściach Wrocławia, z doskonałym dojazdem do Centrum miasta i Obwodnicy. Komunikacja podmiejska, mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kliny

Kraków,małopolskie

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na Klinach Do sprzedania 2 pokojowe przestronne mieszkanie w dzielnicy Kliny. Mieszkanie o pow. 53 m 2 , mieszczące się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

149 998 zł56 m² 2 678,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam szystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w tej lokalizacji tj. Służew i doskonałym położeniu komunikacyjnym (merto Służew- 700m 3 km do autostrady A2, węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sienkiewicza