dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Turka,lubelskie

458 000 zł68 m² 6 713,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Posiadamy do sprzedania przepiękne, dwustronne mieszkanie, kompletnie umeblowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2011r. MIeszkanie posiada dwie sypialnie, wygodny korytarz i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

350 000 zł94 m² 3 723,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tradycyjne budownictwo, przestronne, wysokie pokoje. Twoje M4 - zaadaptuj według swojego gustu! Ofertą jest mieszkanie na wysokim parterze w bloku o pow. użytkowej 93,99 m 2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł65 m² 9 081,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

788 995 zł78 m² 10 154,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w szeregu/ogródek/ok.LUX Psiego Pola! Polecam na sprzedaż atrakcyjne i komfortowe, narożne mieszkanie w zabudowie szeregowej. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł60 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam na sprzedaż mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym lub mieszkaniowym! We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł38 m² 9 114,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ulicy Miłej w Stargardzie (os. Pyrzyckie) na parterze nowego bloku z ogródkiem. Jeżeli szukasz mieszkania pod inwestycję to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

660 000 zł79 m² 8 312,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym centrum naszego miasta! Ul. Warszawska 55 to kameralny 3 piętrowy blok położony w zamkniętej enklawie. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korczaka

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł55 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na II-gim piętrze, w kameralnym trzypiętrowym budynku z windą, oddalonym od głównego ciągu ulicy. Okna i balkon wychodzą na wewnętrzny dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

247 000 zł46 m² 5 369,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem W centrum gorzowa wielkpolskiego Polecamy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 45,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł43 m² 11 217,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Piękny apartament w topowej lokalizacji, na osiedlu Nowa Cukrownia .Składa się z dwóch pokoi, kuchni w aneksie ,łazienki Dzięki położeniu na trzecim piętrze jest piękny piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie W centrum kielc! ulica bema 2 piętro. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy ulicy Bema w stanie bardzo dobrym- remontowane 3 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

518 648 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera: anna Kowalska - Galik, domex-bud aktualna promocja: 10.400 zł/m2. (bez pośredników) Apartamenty Iwaszkiewicza 36 to komfort i wygoda w dobrej cenie oraz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Kcyńskiej 8 (chylonia). Bardzo blisko stacji skm gdynia chylonia (850 m). Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł45 m² 11 457,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Niebuszewo.Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe wykończone w bardzo wysokim standardzie. Położone na IV piętrze w budynku z 2010r.Jest w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

236 000 zł27 m² 8 838,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w świeżo wyremontowanej kamienicy. Budynek z nową elewacją, klatkami schodowymi, monitoringiem i własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

510 000 zł64 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Mistrzejowice Nieruchomość jest wykończona i w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

2 059 680 zł74 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Emmerson prezentuje luksusowy apartament o powierzchni 73,56 m kw, położony w malowniczym zakątku w Kościelisku. Do apartamentu przynależy ogródek o powierzchni 107,50 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Katowice,śląskie

266 900 zł45 m² 5 931 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Janowskiej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej dzielnicy nikiszowiec, na pierwszym piętrze, zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

634 842 zł54 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera - bez podatku i bez prowizji! Do zakupu mieszkanie w komfortowym 3 piętrowym kameralnym budynku, w którym jest tylko 10 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bronowice

Lublin,lubelskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice o powierzchni 60 m2. Świeżo po generalnym remoncie , idealne do zamieszkania dla rodziny. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł41 m² 10 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 składa się z: - salonu z otwartą kuchnią ( 23 m2 ) - sypialni ( 12 m2 ) - łazienki ( 6 m2 ) Informacje dodatkowe: - piętro 2/2 - osiedle wybudowane w 1987.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

697 000 zł67 m² 10 446,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe na Ruczaju z dużym ogródkiem na wyłączność! Do sprzedaży mieszkanie położone na parterze budynku. Bardzo ciche i ciepłe, o korzystnym rozkładzie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pok.43 m2 z balkonem, Naramowice, Poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnego bloku i posiada rolety antywłamaniowe. W skład mieszkania wchodzą: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Groszowice

Opole,opolskie

585 000 zł120 m² 4 884,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż słonecznego, ciekawego mieszkania z własnym dużym ogrodem w dużym wolnostojącym budynku, zlokalizowanym w Opolu dzielnica Groszowice. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

619 990 zł60 m² 10 329,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lux!/3 pok/2ogródki/parking!. Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe z dwoma ogródkami, miejscem postojowym naziemnym i komórką lokatorska ( 25000) za dopłatę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł45 m² 8 111 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28317 mieszkanie dostępne wyłącznie W sdp nieruchomości Doskonała lokalizacja! Mieszkanie dwupokojowe na Nadodrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł54 m² 8 241 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: zadbane 3 - pokojowe mieszkanie w cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone przy ulicy Inflanckiej na Psim Polu w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

692 900 zł48 m² 14 435 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

345 446 zł52 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Deweloperskie Apartament 2-pokojowy o pow.51,59 m2 z balkonem Kameralny budynek, składający się z 20-tu mieszkań. Budynek już po odbiorze technicznym, lokale gotowe do wydania. Mając na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 427 771 zł83 m² 17 157 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe z wykończeniem/ 4 pok 83,22M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja i wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie w całości wykończone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Domaszowice,świętokrzyskie

684 000 zł83 m² 8 196,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w nowym szeregu gotowe Do Zamieszkania, spokojna okolica na górce z ładnymi widokami na północ i południe. 5-8 min drogi do galerii echo! 4-pokojowe z balkonem, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

757 700 zł60 m² 12 543 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Rawicz,wielkopolskie

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku znajdującym się w bliskiej okolicy malowniczych plant. Zaletą tego lokalu jest położenie oraz to, że jest bardzo słoneczne. Z bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

999 800 zł78 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Idealne na gabiety lub kancelarie Klimatyczne mieszkanie w pięknej kamienicy Mieszkanie o pow. 70m2 znajduje się na 3cim piętrze w urokliwej kamienicy z 1896 roku. Elewacja oraz klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Budzyniu

Kraków,małopolskie

781 150 zł92 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bezprowizyjna obsługa, bez podatku pcc Mieszkanie mieszczące się w parametrach zakupu z rządowym dofinansowaniem Do sprzedania rodzinne mieszkanie z rynku pierwotnego do zakupu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gdańsk brętowo | dobra inwestycja | idealne dla rodziny| zielona I spokojna okolica Na sprzedaż dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Brętowo, w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

792 100 zł66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Stalowe

Kraków,małopolskie

648 000 zł55 m² 11 781,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku (około 1956) z windą, os. Stalowe, dzielnica Nowa Huta. Budynek przeszedł gruntowny remont zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

1 099 900 zł63 m² 17 458,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 63 m2 w samym centrum miasta! Atuty mieszkania: - ostatnie piętro - dwustronne - lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

476 100 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Głogowskiej w Poznaniu. Kamienica, parter w podwórzu. Możliwość wjazdu samochodem na zamykany teren. W okolicy m.in. Międzynarodowe Targi.