dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

550 000 zł51 m² 10 761,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone na I piętrze w bloku w Gdyni przy ulicy Nasypowej na osiedlu Nadmorskie Tarasy. Budynek 3 piętrowy z 2019 r., z cichobieżną windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł49 m² 8 621,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Osiedlu Słonecznym. Nie daleko Puszcza Bukowa. Na osiedlu szkoły, przedszkola, przychodnie. sklepy, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

620 000 zł63 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 63m kw. Narożne, na parterze, pięknie doświetlone. Wiekszosc okien południe, jedna sypialnia wschód, druga południowy zachód. Do mieszkania przynależy taras ok 20m kw. wraz z ogrodem =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

650 300 zł37 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka 37 m2 Bulwary Wiślane , Park Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji na krakowskim Dąbiu ( dzielnica Grzegórzki, ul Bajeczna ). Apartament sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

324 963 zł47 m² 6 928,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,90 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

150 000 zł42 m² 3 570,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie w Boguszowie Gorcach. Lokal po kapitalnym remoncie. Na powierzchnię mieszkalną składają się przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

762 551 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

459 900 zł47 m² 9 869,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

638 600 zł32 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Możliwość przesłania pełnej dostępności lokali. Bez prowizji od kupującego, wsparcie agenta aż do odebrania kluczy, podana cena to cena netto. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat. Wyjaśnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

1 479 500 zł110 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

-Do sprzedania luksusowy apartament w nowo powstałej plombie z 2022 roku przy ul. Zarzecze. Nieruchomość: jeden z dwóch apartamentów w całym budynku Zlokalizowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Poznań,wielkopolskie

441 440 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Atrakcyjne 2 pokoje - gotowe do wejścia! mieszkanie po kapitalnym remoncie W pełni wyposażone! kamienica po rewitalizacji! Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 usytuowane jest na piętrze IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

1 089 330 zł66 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 66 m2 + ogród z tarasem Bulwary Wiślane, park Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji na krakowskim Dąbiu ( dzielnica Grzegórzki, ul Bajeczna ). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa Górnicza,śląskie

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wynagrodzenie dla biura Zboralscy Nieruchomości pokrywa sprzedający. Na sprzedaż mieszkanie, idealne dla osób pracujących z domu! Super lokalizacja! Podstawowe informacje: salon i 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

251 408 zł33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim na terenie Legnicy. 0%prowizji! Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Łódź,łódzkie

199 000 zł37 m² 5 371,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie, do generalnego remontu usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ulicy Zofii Nałkowskiej w Łodzi. Opis mieszkania Mieszkanie składa się z: - dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł52 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maslice 2 pokoje Luxusowe/ Roizkjlad 53m2! polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,23 m 1 piętro w 2-piętrowym bloku z 2012 rokuwrocław, maślice, ul. Królewiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Centrum

Białystok,podlaskie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

**słoneczne mieszkanie**komfortowe**idealne dla rodzin Z dziećmi** 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze 11-piętrowego budynku o powierzchni 48 m2. Ogromnym atutem jest bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł39 m² 8 773,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

***mieszkanie gagarina, 39 m2, 2 pokoje, po generalnym remoncie, bardzo blisko umk, plazy oraz parku, gotowe do wprowadzenia ***

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż wyremontowane i ustawne mieszkanie składające się z 2 niezależnych pokoi zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy - Pogoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na 1 piętrze. Znakomita lokalizacja Krzyki, okolice Borowskiej, wieczystej. Świetnie sprawdzi się pod wynajem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

585 000 zł136 m² 4 313,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe Z dużym ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni całkowitej 135, 63m 2. W lokalu ogródek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Świdwin,zachodniopomorskie

350 000 zł72 m² 4 855,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o powierzchni 69,95 m2 usytuowane na 3 pietrze kamienicy. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej do mieszkanie spiżarki o powierzchni 2,14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie do remontu W super lokalizacji W barcinie. W skład mieszkania wchodzi: -2 sypialnie -salon z wyjściem na balkon -korytarz -osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

998 000 zł51 m² 19 526,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Popularna dziś dzielnica Przymorze, z ulicą Czarny Dwór znajdująca się blisko plaży i Parku Reagana to świetne miejsce do życia oraz dobra inwestycja na wynajem. Posiadanie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

155 000 zł33 m² 4 725,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Do sprzedania kawalerka na ulicy Chrobrego w Świebodzicach. Okna nowe pcv, podłogi panele. Łazienka - kafle nowego typu. Zabudowa kuchenna w cenie mieszkania. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Gdańsk,pomorskie

529 900 zł52 m² 10 190,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! nieruchomość Nieruchomość składa się z bardzo przestronnego salonu (z wyjściem na słoneczny balkon) z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł43 m² 9 981 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 Udogodnienia: na osiedlu, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

584 990 zł74 m² 7 915,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu na sprzedaż cudowne mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane w nowym apartamentowcu na Osiedlu Leśnym. Lokal mieści się na 4 piętrze sześciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ligonia

Gliwice,śląskie

790 000 zł125 m² 6 325,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Miejsce,w którym znajdziesz spokój w dużym mieście - spacer 3d - Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

613 440 zł77 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m45 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Brzeg Dolny,dolnośląskie

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Typowe mieszkanie w bloku z lat 80-tych (spółdzielczo własnościowe prawo), położone na iiip./IVp., środkowe, ciepłe, słoneczne, bez balkonu. Nie ma przeciwwskazań do założenia księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

959 044 zł73 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Loft/mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/73,07M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedno z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Historycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta obejmuje sprzedaż trzypokojowego mieszkania przy ulicy A. Kaliny. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnic 2,5m2. Balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł29 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, jasnej kawalerki. Funkcjonalna nieruchomość w stanie do zamieszkania znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Himalajska

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł92 m² 11 496,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w dzielnicy Krzyki (osiedle Gaj). Mieszkanie usytuowane jest w budynku pięciokondygnacyjnym z windą. Budynek zawiera ok. 30 mieszkań oraz jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Fordonie. Budynek zadbany i zarządzany przez prężnie działającą wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Koźmin Wielkopolski

Koźmin Wielkopolski,wielkopolskie

80 000 zł44 m² 1 834,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 1/3 udziału nieruchomości/ mieszkania na osiedlu Tysiąclecia o powierzchni użytkowej 43,6 m2, która składa się z przestronnego pokoju z balkonem, drugiego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł33 m² 13 682 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis lokalizacji: raków Włochy Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł49 m² 8 612,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65 m2 zlokalizowane przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie os. Projektant. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

177 000 zł61 m² 2 914,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe z możliwością podziału na 3 pokoje w Kowarach. Lokal położony jest na parterze 3-piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Koziegłowy,wielkopolskie

465 000 zł69 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam bardzo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone w podpoznańskich Koziegłowach. Spokojna lokalizacja jednocześnie oferuje szereg udogodnień związanych z istniejącą od lat.