dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł44 m² 17 472,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Atrakcyjne mieszkanie na Woli dla Twojej rodziny. Salon 28,92 mkw, sypialnia 11,56 mkw. Wysokość mieszkania 2,75 m. Dodatkowa powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łagodna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

559 000 zł100 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Czechowicach-Dziedzicach na cichym i spokojnym osiedlu ( zamkniętym ) o łącznej powierzchni 100m2, na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł80 m² 13 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Krótkie wideo wnętrza mieszkania - Przedstawiam Państwu ofertę doskonale wykończonego mieszkania, które urządzane było pod siebie z dbałością o szczegóły. Mieszkanie wyróżnia na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

342 340 zł26 m² 13 299,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w Szklarskiej Porębie w zielonej, cichej okolicy z widokiem na Szrenicę. Idealne miejsce dla miłośników przyrody ceniących sobie spokój, bliskość gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł53 m² 9 962,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią, w bardzo dobrej lokalizacji z potencjałem inwestycyjnym. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł52 m² 9 982,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości home prezentuje Państwu jasne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 51,59 m2 z dużym balkonem i komórką lokatorską. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

458 000 zł50 m² 9 281,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Wrocławia, 5 min. od parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy i jest adaptacją strychu. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

185 000 zł26 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu do sprzedaży śliczne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Lokal składa sie z salonu połączonego z kuchnią, wydzielonej widnej sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

312 396 zł37 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam Państwu projekt nowej inwestycji na mapie Rzeszowa. Osiedle Architektów zlokalizowane będzie u zbiegu ulic: architektów z Solidarności. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

681 400 zł60 m² 11 283,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze budynku. Na powierzchnię 60,39 m2 będą składały się salon z kuchnią, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka - wymiary pomieszczeń na rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł43 m² 10 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pok.43 m2 z balkonem, Naramowice, Poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnego bloku i posiada rolety antywłamaniowe. W skład mieszkania wchodzą: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

448 999 zł58 m² 7 741,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Karłowice Rozkład+balkon+dużo zieleni Oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie na Karłowicach. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

561 528 zł66 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,14 m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego apartamentowca z windą. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Świdnik,lubelskie

299 999 zł45 m² 6 666,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu możliwość zakupu 3 pokojowego mieszkania w bardzo dobrej cenie. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku w zielonej okolicy centrum Świdnika. Warto zwrócić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł62 m² 8 387 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie: 3-pokojowe i wykończone mieszkanie z klimatyzacją i niskimi opłatami za zużycie mediów oraz czynsz! Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

457 000 zł54 m² 8 462 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się przy ulicy Żelaznej we Wrocławiu - dzielnica Krzyki Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 10 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Toruń,kujawsko-pomorskie

298 205 zł41 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Numer mieszkania: 30/b3 Piętro 3 Kondygnacje 4 Liczba pokoi 2 Winda Rok budowy 2022 Cena 7300 za metr Metraż 40,85m2 Prezentujemy Państwu mieszkanie o najlepiej sprzedającym się metrażu 40,85m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

595 000 zł49 m² 12 192,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przytulne dwupokojowe mieszkanie osiedle Ruczaj ul. Obozowa lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

690 000 zł94 m² 7 334,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży mieszkania 94 metry z balkonem w Ząbkach. Nieruchomość w bardzo cichej i spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta. Zaraz przy budynku znajduje się żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

280 000 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu słoneczną kawalerkę w dobrej lokalizacji. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka -przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 070 000 zł118 m² 9 037,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam serdecznie do zakupu pięknych Apartamentów z ogrodem w Krakowie! Cała inwestycja to 10 nowoczesnych bliźniaczych budynków, w których to, mieścić się będzie 20 przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpaki

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz słonecznego mieszkania w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy ta oferta jest właśnie dla Ciebie! lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na Stogach, przy ul. Szpaki. Dzielnica ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

617 000 zł45 m² 13 769,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji! Apartament Stare Miasto - Wrocław Ul. Tęczowa na zamkniętym osiedlu Lokum Victoria Luksusowy Apartament o powierzchni 44.81 m2 składający się z salonu, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł48 m² 8 915,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

oferuje Państwu w pełni wykończone i klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, w budynku oddanym do użytku w 2012 roku. Osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie własnościowe po kapitalnym remoncie. 48m. Dwa pokoje plus osobna sypialnia , balkon zabudowany .Ogrzewanie co plus podłogowe.Bez gazu ,prąd, hydraulika , odpływy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł50 m² 5 602,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, w bloku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 49,8 m 2 - salon 17,3 m 2 , - sypialnia 13,3 m 2 , - kuchnia oddzielna 9,4 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł29 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

śli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, bez ponoszenia dodatkowych opłat związanych z remontem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

411 950 zł55 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru! promocyjna cena zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

195 000 zł43 m² 4 535 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Dąbrowa Górnicza-Ząbkowice,mieszkanie jest dwupokojowe o pow.43.5 mkw. z komórka lokatorską na piętrze,mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3 kondygnacyjnego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

494 000 zł45 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

488 718 zł52 m² 9 412,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz miejsce postojowe W cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

533 929 zł49 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Marzysz o swoich dwóch pokojach gotowych pod klucz? Ta oferta jest dla Ciebie. Opiekun Oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 49,21 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłocińska

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Miłocińskiej w Gdańsku, o powierzchni 47m2 z ogrodem o powierzchni 66m2 i dwoma miejscami parkingowymi. W lokalu znajduje się pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł32 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu z 2016 roku. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, meble zostały wykonane na zamówienie. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

200 000 zł17 m² 11 682 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka w odnowionym budynku. Brak jakichkolwiek nakładów finansowych! Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 17,12 mkw składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

501 698 zł35 m² 14 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kup apartament nad morzem I zarabiaj cały rok! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w cichej nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie. Jest to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

670 000 zł65 m² 10 252,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w nowoczesnej, funkcjonalnej inwestycji na Płaszowie metraż: 65,35 m2 piętro: 4 cena : 670 000 pln Msc postojowe :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

770 000 zł44 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44m2. Składa się z 2 pokoi, w jednym znajduje się aneks kuchenny z wyjściem na taras, sypialni z widokiem na morze oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł52 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, dwu stronne! piękny widok na odrę! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Obornickiej na osiedlu Różanka Mieszkanie o łącznej pow 52,20 mkw, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

468 611 zł33 m² 14 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł152 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4-pokojowy apartament do odświeżenia, na 7 piętrze, w drugiej lini zabudowy. 143m2+9m2 / Żelazna / Śródmieście opis mieszkania Apartament jest w dobrym stanie, wymaga odświeżenia. Według.