dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na 4. piętrze w bloku na warszawskim Targówku. Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł68 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Rabka-zdrój. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł85,05 m² 2 339,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Wyzwolenia 8 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 85,05 m2 wchodzą: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,60 m² 12 736,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł57,80 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł44,09 m² 7 598,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Słoneczne dwa pokoje o powierzchni 44,09 m na ul. Racławickiej w centrum Świdnika. Mieszkanie znajduje się na parterze w zadbanym bloku, po termomodernizacji. Skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 216 zł53,64 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.19,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,76 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,76m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na parterze w 4-piętrowym bloku , położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m2 na parterze w bloku na osiedlu zamkniętym w Ciechocinku mieszkanie składają się z : salonu pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

447 740 zł36,70 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,70 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne M-4 na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

195 165 zł43,37 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie posiadamy 2 lokale mieszkalne w świeżo wyremontowanym domu znajdującym się w miejscowości Chruściel, która położona jest w odległości 15 km od Braniewa i 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,40 m² 8 450,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przytulne 3 pokoje 48,4m | Stan do wprowadzenia | Cicha okolica Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,4 m , zlokalizowane na 4. piętrze w niskim bloku (4 piętra). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 484 zł58,16 m² 11 493,88 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję 'apartamenty Parkowe Res Tower' oferującą 144 nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90,10 m² 13 873,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Gdańsk Siedlce - przestronne mieszkanie z potencjałem podziału na dwa lokale. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni użytkowej 90 m (112 m całkowitej),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 170 zł55,31 m² 7 180,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Fotowoltaika I pompa ciepła W cenie mieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnych, energooszczędnych mieszkań znajdujących się w nowopowstałym kameralnym kompleksie pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzysz o pięknym 3-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze w nowszym budownictwie na Krzykach Wojszycach. Składa się z: - salonu z kuchnią - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

664 440 zł47,46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne 23% I Wykończone I Bezpośrednio od dewelopera I Bez prowizji W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 20,5 m do 54,5 m , które sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,64 m² 8 742,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

1 piętro | balkon | miejsce parkingowe Victoria Park 2 pokoje | 45,64 m2 + strych 28 m2 | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień, a jednocześnie łatwe do.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł54,70 m² 10 585,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2-pokojowe z 2 balkonami - Pruszcz Gdański os. Wschód Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Zakopiańskiej, w spokojnej części dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Żeromskiego | 38 m To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 399 zł57,93 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Nowa cena! budynek Niski, czteropiętrowy blok wybudowany w połowie lat 60-tych. Budynek został wykonany z cegły, a nie prefabrykatów ( wielka płyta ) dlatego charakteryzuje się grubymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 915 000 zł70 m² 27 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta tylko W pepper house! Apartament w Sopocie - Karlikowski Młyn Prestiż, komfort i wyjątkowa lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancki, trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł95,76 m² 10 912,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szukasz przestrzeni dla rodziny w nowoczesnym budownictwie, z dostępem do pełnej infrastruktury i terenów rekreacyjnych? To 4-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim, trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł54,92 m² 10 542,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane przy ul. Janka Wiśniewskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł104 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w sercu Poznania - w prestiżowej dzielnicy Grunwald, przy ul. Sowińskiego! To doskonała okazja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie położone na I piętrze, w centrum miasta. Mieszkanie o pow. 58,60 m2 rozkładowe, słoneczne, istnieje możliwość zrobienia balkonu, położone w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł77,14 m² 4 213,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, 3 pokoje, III piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Alei Grunwaldzkiej. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 900 zł71,80 m² 12 951,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł45,25 m² 13 679,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Inwestycja w sercu Bydgoszczy mieszkanie 82,6 m z potencjałem podziału na 3 kawalerki! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82,60 m z piwnicą wielkości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 972 zł65,73 m² 7 956,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73 m2 w Zabrzu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego, nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,84 m² 6 229,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy Szczecina, przy ul. Floriana Szarego w Podjuchach. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł56,72 m² 5 412,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,72 m 2 , usytuowane na 2 piętrze w kamienicy w Gryficach, miasteczku położonym niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 981 zł47,91 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy! W sprzedaży nowe apartamenty w Luboniu 1-3 pokojowe o powierzchni od 32,44 m2 do 68,68 m2 z balkonami i ogródkami na parterze w cenie juz od 298 000zł. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 356 zł82,90 m² 13 550,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje dla rodziny | 2 łazienki | Górka Narodowa | bez pcc Bez prowizji i pcc, zakup od dewelopera Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 040 zł78,85 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 78,85 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij