dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

484 000 zł38 m² 12 906,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia widna, łazienka z wanną. Lokal w stanie dobrym, wysoki (2,9), widny, cichy z oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Gdańsk,pomorskie

393 416 zł51 m² 7 728 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

493 599 zł63 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

189 000 zł39 m² 4 793,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,43 m 2 + piwnica o pow. 6,51 m 2. Mieszkanie w bloku na IV piętrze! idealne pod inwestycję! Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrnych Świerków

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł73 m² 18 497,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem, garażem podziemnym w kameralnym budynku z windą (osiedle Nova Królikarnia) ul. Srebrnych Świerków. Inwestycja została ukończona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 709 zł51 m² 8 209 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

266 900 zł32 m² 8 341 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie w Krakowie, dzielnica Bronowice Mieszkanie o powierzchni 35,85m2, ulokowane na 3 piętrze, 4 piętrowego bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. da Gamy

Wrocław,dolnośląskie

628 188 zł53 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin realizacji -lipiec 2023 Funkcjonalne mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w bloku w miejscowości Giebułtów. Lokal usytuowany na parterze 3-piętrowego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

496 800 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy przestronne, dwupokojowe mieszkanie, wykończone w dobrym standardzie w centrum Białegostoku przy ul. Ogrodowej 7. Mieszkanie położone na II piętrze z czterech, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

324 959 zł47 m² 6 896,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Top centrum Przedmieście oławskie/remont/grunwald Inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Kościuszki, więckowskiego- do kapitalnego remontu Lokalizacja - blisko Rynek, uczelnie, grunwald,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Kraków,małopolskie

500 200 zł48 m² 10 421 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzemińskiego

Łódź,łódzkie

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 38m2 w bloku na 4 piętrze Spółdzielcze własnościowe .Blok w cichej okolicy tuż obok Parku Podolskiego na terenie którego znajdują się : tężnia, siłownia plenerowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czapli

Warszawa,mazowieckie

607 548 zł36 m² 16 918 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zainwestuj w nieruchomość i zarabiaj na wynajmie! Pileckiego 59 to prestiżowy budynek typu hotelowego zlokalizowany u zbiegu ulic Pileckiego i Puławskiej na warszawskich Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieniak

Nałęczów,lubelskie

838 500 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam do zaoferowania apartament 3-pokojowy w wysokim standardzie, zlokalizowany w Nałęczowie, przy ul. Kamieniak w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

234 000 zł51 m² 4 633,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i piwnicą na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Kmicica w Polkowicach. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przytulne dwupokojowe mieszkanie (38m2) przy ulicy Czerniakowskiej. Salon z aneksem kuchennym. Sypialnia oraz łazienka z wanną. Mały balkon, piwnica. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiecka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł59 m² 14 158,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 mieszkania w kameralnej kamienicy- całość 60m. Ustawne dwa mieszkania dwupokojowe, do wejścia bez nakładów finansowych. Łączny metraż 59,33 m2. (31,89 i 27,5m2) Jedno mieszkanie na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

392 000 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność - tylko U nas! mieszkanie po remoncie 2 pokojowe, 49m2 lokalizacja bardzo blisko centrum! mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd, wyposażeniem I meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Sobótka,dolnośląskie

320 000 zł43 m² 7 476,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Jasny salon, miejsce parkingowe i komórka lokatorska oraz doskonała lokalizacja to tylko niektóre atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł45 m² 7 773 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! M2 przedstawia na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Jana Kasprowicza. Mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

540 000 zł78 m² 6 923 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m2. Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń - pokój z balkonem 17 m2 - pokój z balkonem francuskim 22 m2 - pokój 11 m2 - pokój 11 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaborowska

Warszawa,mazowieckie

821 000 zł67 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO to za mieszkanie? Mieszkanie dla rodziny, z tarasem i 2 balkonami. - prawie 67 m2 - taras przy salonie i balkon przy każdej sypialni Wysokość pomieszczeń 268 cm niewątpliwie powiększa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Gdańsk,pomorskie

347 440 zł39 m² 8 908,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mniej niż 9tys/m2 - pod inwestycje - program 20/80 tak niskiej ceny nie znajdziesz nigdzie indziej! okazja nie do przegapienia!i dealne pod zakup inwestycyjny na wynajem lub dla studenta czy pary na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł41 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 41m 2 , składa się z: pokój dzienny z balkonem sypialnia kuchnia z jadalnią łazienka z wc przedpokój z mini garderobą do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł46 m² 18 533,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ostatnie w tej inwestycji 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowym budynku blisko Ostrowa Tumskiego! ważne! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, a prowizję za pośrednictwo pokrywa deweloper!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł48 m² 7 214,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Bielawy. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 48,09 m2 i w jego skład wchodzę: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Miasto

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję, w lokalizacji, która zawsze będzie atrakcyjna zarówno pod wynajem jak I do niebanalnego mieszkania, ta oferta jest idealna! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł54 m² 14 796 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro Nieruchomości Mrs Residents ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży dostępną w naszej bazie. Takie mieszkania na sprzedaż w tym rejonie Warszawy są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

578 004 zł40 m² 14 450,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Płaszów - lipska - goszczyńskiego - bagry 2 pokoje- 40 m2 - 578 000 pln - garaż na elektryczny pojazd Do sprzedaży nowe mieszkanie przy ulicy Goszczyńskiego w Płaszowie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

430 000 zł50 m² 8 635 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rozkładowe, słoneczne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w okolicy ulic Powstańców oraz Chełmżyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu ładne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem. Rozkład: -3 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -taras i balkon -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Wierzchowisko,śląskie

439 146 zł71 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie na zamkniętym, luksusowym osiedlu na Wierzchowisku - w cenie 6500m2. Nieruchomość o powierzchni 70m2 znajduje się na parterze. Składa się z dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł50 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: - spokojna i cicha okolica, osłonięta od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł54 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji, składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Posiada bardzo funkcjonalny rozkład. Do mieszkania przypisana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ryska

Białystok,podlaskie

158 000 zł18 m² 8 559,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 18.46 M2 na ul Ryskiej 5. Kawalerka składa się z pokoju z aneksem, łazienki, korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaszczów

Jaszczów,lubelskie

220 000 zł44 m² 4 972,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone w Jaszczowie o powierzchni 44,24m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnym bloku. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

960 000 zł57 m² 16 724,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Budynek I otoczenie: osiedle Aura Gdańsk położone na Wyspie Spichrzów; nad samym brzegiem Motławy to niewątpliwa wizytówka Gdańska. Budynek oddany do użytku w 2012 roku, wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serdeczna

Zalasewo,wielkopolskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Marzysz by zamieszkać w zielonej, cichej okolicy a jednocześnie móc w zaledwie kilkanaście minut znaleźć się w Poznaniu? Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania dla siebie.