dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

169 575 zł30 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 1 pokojowe z balkonem Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji IV Kwartał 2018r - mieszkania od 29 m2 do 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

164 000 zł35 m² 4 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mamy dla Państwa do zaoferowania mieszkanie na os. Dziesięciny. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym z płyty po termomodernizacji. Jest to mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

264 000 zł62 m² 4 258,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania z ofertą mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Bojary przy ul.Kraszewskiego. Mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku mieszkalnym wybudowanym z cegły w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

339 148 zł46 m² 7 325,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*****wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! ***** Krzyki- nowe osiedle położone w willowej okolicy Grabiszynka i Borka. Komfortowe, pełne światła apartamenty W pobliżu dwa parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

231 000 zł38 m² 6 042,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie o powierzchni 38,23 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ognik

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jasne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Trzy pokoje, okna wychodzące na północ, południe, wschód; widok na drzewa. Standard wykończenia: ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

484 000 zł52 m² 9 325,63 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze na Ochocie.Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych prestiżowy budynekNieruchomość złożona z: salon 18 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł83 m² 6 734,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Zdrowa ok. / nowe / bez prowizji / balkon / garaż Mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

265 000 zł62 m² 4 301,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne, przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie praktycznie gotowe do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

352 000 zł160 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne,4 pokojowe II poziomowe mieszkanie położone na IV piętrze ocieplonego budynku z cegły.Powierzchnia całkowita ok.160m2,użytkowa 113,4m2.Poziom I to otwarta przestrzeń ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł50 m² 9 618,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu Muranowa. Składa się z ustawnego salonu z wyjściem na balkon, sypialni, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki wyposażonej w wannę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

602 000 zł81 m² 7 428,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i wszystkich kluczowych punktów miasta, doskonała komunikacja i rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, bogata historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Wołomin,mazowieckie

225 000 zł40 m² 5 597 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży zadbane, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 z możliwością wydzielenia sypialni. Lokal składa się z pokoju o powierzchni 25 m2, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Zielona Góra,lubuskie

254 886 zł66 m² 3 855,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkania położone w niskim budynku wyposażonym w windę na Osiedlu Czarkowo, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

177 000 zł28 m² 6 330,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zespół trzypiętrowych budynków położony w spokojnej i cichej okolicy, wśród łąk i niskiej, mało intensywnej zabudowy mieszkalnej. Nowoczesne, a zarazem stylowe osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

283 970 zł39 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku I prowizji, jedyna inwestycja na Pradze Północ z możliwością skorzystania z rządowego programu "mieszkania dla Młodych". Opis budynku: liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

918 000 zł78 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy Apartament z pięknym widokiem na rzekę Motławę usytuowany na III piętrze stylowego i nowoczesnego budynku "nowa Motława" w Śródmieściu Gdańska. Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 635 zł75 m² 4 633,28 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkalny na Fordonie dopasowany do potrzeb osób w każdym wieku. Teren osiedla, części wspólne i elewacja tworzą architektoniczną spójność. Inwestycja zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

218 502 zł39 m² 5 602,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

115 000 zł47 m² 2 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cechy: - odległość do szkoły: 300m - Odległość do sklepu: 10m - Odległość do komunikacji publicznej: 250m - Powierzchnia piwnicy: 11,13m2 - Mieszkanie środkowe, ciepłe - Ogrzewanie miejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Słupsk,pomorskie

155 000 zł50 m² 3 131,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49,5 m2 na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym, na osiedlu Niepodległości w Słupsku. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe z balkonem typu Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

244 000 zł53 m² 4 603,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta przy ul. Gustawa Morcinka. Lokal usytuowany na wysokim parterze bloku 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Józefów

Józefów,mazowieckie

395 000 zł89 m² 4 438,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 89 m2 w dwulokalowym budynku na terenie Józefowa Michalina. Wspólny wiatrołap z drzwiami prowadzącymi do mieszkania na poziomie wysokiego parteru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łowiń

Łowiń,kujawsko-pomorskie

105 000 zł151 m² 696,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pomagamy bezpłatnie W kredytowaniu tej lub innej nieruchomości! Mieszkanie w budynku z cegły na pierwszym piętrze. Lokal (62,8m2) składa się z dwóch pokoi kuchni łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

475 000 zł100 m² 4 734,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie dwa apartamenty 4 pokojowe z ogródkiem na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w niskiej zabudowie na Prądniku Białym. Od przeszklonej, południowej strony rozpościera się 200 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

328 496 zł67 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań zlokalizowanych w bardzo popularnej dzielnicy, jaką są Mistrzejowice. Prezentujemy Państwu mieszkanie 4 pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł89 m² 4 157,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w centrum Szczecina. Lokal mieszkalny mieści się na wysokim parterze przedwojennej kamienicy w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

367 000 zł68 m² 5 397 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Ozarowa na kameralnym osiedlu. Mieszkanie jasne , przestronne nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Duży balkon - 7m2. Trzy pokoje z otwartą kuchnią (pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

194 700 zł41 m² 4 797,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na Bieżanowie o powierzchni 40,58 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym (jest możliwość zrobienia osobnej ciemnej kuchni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

325 000 zł56 m² 5 845 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży ładne, zadbane mieszkanie 55,60 m2 położone na trzecim pietrze w budynku czteropietrowym z windą. Osiedle ogrodzone z placem zabaw dla dzieci i boiskiem do siatkówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy pod Studziankami

Tarnów,małopolskie

132 000 zł48 m² 2 729,53 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Bitwy pod Studziankami w bloku jedenastopiętrowym. Mieszkanie znajduje się na III piętrze i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

320 000 zł67 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 66,8 m2 (po podłodze 95,5 m2). Na pierwszym poziomie salon m2 połączony z umeblowaną, widną kuchnią, jadalnia, łazienka m2. Drugi poziom stanowią dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Żerniki

Gliwice,śląskie

445 000 zł149 m² 2 989,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Żerniki. Komfortowe mieszkanie z ogrodem usytuowane w przedwojennym budynku dwurodzinnym. Pow. 148,84 m2 obejmuje mieszkanie (pow. 112,58 m2) składające się z salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

195 700 zł40 m² 4 850,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc! W ofercie biura jk Nieruchomości do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Lubelskiej. Nieruchomość o powierzchni 40,35m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł56 m² 8 786 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

56 m2 z garażem i komórką lokatorską, nowoczesne z klimatem rodzinnym, jasne, z widokiem na Las Kabacki. Ulica Alternatywy. Mieszkanie 6 piętro z windą. Eleganckie, nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

265 000 zł55 m² 4 818 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55 m2 położone na spokojnym osiedlu blisko centrum Wołomina. Rozkład pomieszczeń: - duży salon - 2 pokoje (sypialnie) - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dworcowy

Łeba,pomorskie

79 000 zł28 m² 2 773,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 30m 2 znajdujące się w ścisłym centrum miejscowości Łeba przy Placu Dworcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł65 m² 8 188,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokal z półotwartą na salon kuchnią powiększoną o 6 m przez zabudowaną loggię. Budynek oddany w 2000 roku, regularnie remontowany zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne, słoneczne, mieszkanie 3 pokojowe z przepięknym widokiem na zatokę oraz panoramę Gdyni. Składa się z przestronnego salonu (20 m2), sypialni (8,5 m2) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

297 423 zł47 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na Podgórzu Duchackim o powierzchni 47,21 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żagańskich

Głogów,dolnośląskie

133 705 zł34 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Powtarzalny układ: parter, i piętro, II piętro, III piętro W IV kwartale 2016 roku firma developerska Covers Development rozpoczyna budowę inwestycji mieszkaniowej "piastów Śląskich",.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij