dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

639 000 zł38,81 m² 16 464,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Na sprzedaż ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w gotowej inwestycji o powierzchni 38,81 m2 na nowopowstałym osiedlu przy ul. Sołtysowskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115,50 m² 7 359,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż w Piasecznie. Główne cechy mieszkania (115,5 m , 5 pokoi) Metraż i układ: 115,2 m , dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25,88 m² 21 213,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo gustownie urządzony, klimatyzowany apartament o pow. 25,88 m2 z balkonem, znajdujący się na I piętrze w kompleksie hotelowym arka Medica Spa Kołobrzeg. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90,48 m² 9 383,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w kameralnej willi miejskiej przy ul. Św. Trójcy w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość łączy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany loft o pow. 34 m2, położony przy ul. Powstańców Śląskich - naprzeciwko Sky Tower. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul.Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł53,90 m² 15 380,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Morenie, ul. Myśliwskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego w kameralnym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52m2, zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Saturna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 000 zł25,31 m² 11 892,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł57 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Wysoki Parter | Nowe Miasto | 49,67 m + piwnica | 255 000 zł Biuro Nieruchomości Kowalski prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł44,21 m² 10 065,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuje luksusowy apartament na sprzedaż, który łączy nowoczesność, komfort i prestiżową lokalizację. Zaprojektowany został z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 650 zł35,30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,75 m² 9 603,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w centrum Stargardu z 2023 roku. To oferta typu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

917 690 zł64,74 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 898 zł70,34 m² 7 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis Jeśli nie możesz się zdecydować, gdzie zamieszkać i ciągle rozważasz między niedużym domkiem a wygodnym apartamentem z ogródkiem, to mamy coś pomiędzy właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , położone na parterze w bloku przy Alei Zwycięstwa 95 w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu jaroty w Olsztynie. Powierzchnia lokalu 60 m2 jest bardzo przestronna i praktycznie wykorzystania. Posiada: - salon samodzielny z balkonem - kuchnia samodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł13,50 m² 15 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży kawalerkę/lokal w samym centrum Lublina. *Locum ze względu na lokalizację świetnie sprawdzi się również w prowadzeniu nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł66 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 11. (ostatnim) piętrze w zadbanym, 11 piętrowym budynku z windą. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o łącznej powierzchni 32,4 m2, położone na 3 piętrze w bloku na Górczynie. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 129 000 zł56,47 m² 19 992,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, oddana do użytku w marcu 2024 na Zabłociu. trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze budynku składa się z : salonu z aneksem kuchennym - 22,83 m2 sypialnia 10,61 i 10,51.

Szczegóły ogłoszenia

711 000 zł63,60 m² 11 179,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i zadbane 3 pokojowe, mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach w niskim bloku bez windy na 2 piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,74 m² 6 835,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Świetna oferta inwestycyjna i nie tylko, zapraszam do zapoznania się z jej treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,74m 2.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł59,50 m² 6 050,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w atrakcyjnej części dzielnicy Biały Kamień. Na powierzchnię mieszkalną składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł96 m² 1 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Oferta dotyczy sprzedaży działającego salonu kosmetycznego "make me Wow" w Gdańsku Oliwie. Odstępne: 110 000 zł booksy 4,9 (417 opinii) Sprzedam w pełni wyposażony, działający salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł77,30 m² 6 196,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 894 zł39,70 m² 16 873 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezprowizyjna obsługa, bez pcc, dodatkowe rabaty I wsparcie procesu zakupu Oferuję do zakupu jedno z wybranych mieszkań w inwestycji na rynku pierwotnym w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł72,56 m² 9 027,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

/ okazja / apartamenty zalesie / zielona okolica 15km od krakowa / Mam przyjemność przedstawić nową inwestycję apartamenty zalelsie. Lokalizacja przedsięwzięcia znajduje się zaledwie 15km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł49,40 m² 6 376,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie o łącznej powierzchni 49,40 m2 na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 581 075 zł76,53 m² 20 659,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Komfortowy, 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum Poznania, przy ul. Działyńskich. Oferowany apartament to luksusowy apartament, który pełni funkcje lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,42 m² 12 495,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pełna swoboda aranżacji zrób dokładnie tak, jak chcesz 2 balkony | widok na park | cegła | 1 piętro | cisza i zieleń os. Kolorowe, nowa Huta Szukasz mieszkania z klimatem, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 64,50 m , położonego na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Bornem Sulinowie przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37,60 m² 12 101,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Marszałkowskiej. Idealne do zamieszkania jak pod wynajem! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 37,60m2 - piętro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 000 zł68 m² 14 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie z balkonem Prądnik Biały, ul. Glogera Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na 1. piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostrów Wlkp. ul. Śmigielskiego Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, usytuowany na III piętrze bloku czteropiętrowego po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 495 zł52,85 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,05 m Tarnów, ul. Skrzyszowska | Osiedle Nowa Pradolina Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,05 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59 m² 8 389,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - Katowice Brynów ulica Rolna! Niski blok, II piętro! Oferta godna zainteresowania zarówno na własne cele mieszkaniowe jak i cele inwestycyjne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję sprzedaż przytulnego mieszkania z potencjałem! Mieszkanie o powierzchni około 49m2 składa się z dużego pokoju (ok.25m2) z balkonem typu loggia, mniejszego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł30,55 m² 20 294,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament Nr A.0.05 - Grand Lake Residence, Mikołajki Specjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera! Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij