dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Jaworzno,śląskie

399 000 zł55 m² 7 281,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8 m2 o podwyższonym standardzie! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 64,40m mieszczące się przy ul. Zielenieckiej w Ząbkach. Lokal mieszkalny położony jest na IV piętrze bloku mieszkalnego z ekspozycją okien na wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

650 637 zł56 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 55,61 m2 piętro 6 cena: 650 637 pln Termin realizacji: II kwartał 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

317 985 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

650 000 zł66 m² 9 832,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gdzie: marki, powiat wołomiński, miasto na północny-wschód od Warszawy dla kogo: dla rodziny, 2-5 osób ceniących zieloną okolicę i dobrą komunikację W kilku słowach: cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł38 m² 6 718 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w bloku przy ulicy Królewieckiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, drugiego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

394 000 zł59 m² 6 668,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie z osobną niezależną kuchnią oraz dużym balkonem od strony południowej w doskonałej lokalizacji centrum Wejherowa, osiedle Kaszubskie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

1 226 000 zł107 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ciekawa oferta mieszkania położonego na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, blisko głównych ciągów komunikacyjnych ale w drugiej linii zabudowy dzięki czemu nie słychać odgłosów z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł27 m² 16 751,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na jana pawła II 20 oferta na wyłączność Powierzchnia: 27,4 m2 Mieszkanie składa się z: *przedpokoju *salonu *sypialni *łazienki z wc *kuchni Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mackiewicza

Kraków,małopolskie

610 000 zł65 m² 9 341,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy zainteresowanych zakupem przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o bardzo wygodnym układzie odpowiednim dla niewielkiej rodziny, studentów i osób pracujących. Jeśli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

442 505 zł27 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp157-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - korytarz z miejscem na szafę - realizacja 2024-09 - zakup od sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

319 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wschodnio - południowe I kompaktowe 47,85 m2 I przytulne I do odświeżenia I spokojna okolica I przygotowane do szybkiej transakcji I Zapraszam do dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

525 000 zł45 m² 11 563,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna W miocasa! doskonałe mieszkanie inwestycyjne! Prezentujemy na sprzedaż wyremontowane, wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni, na Działkach Leśnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 623 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe do zamieszkania. Blisko licznych szkół i szpitali oraz w niedalekiej odległości od przystanków komunikacji publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świerkowa

Żagań,lubuskie

285 000 zł62 m² 4 604,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja.Żagań,ulica Świerkowa ,mieszkanie 3 pokojowe ,61,9m2,na sprzedaż .Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa .Oferuję mieszkanie w skład którego wchodzą : - 3 jasne,ustawne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe O pow. 63m2 na jadwiżynie! Mieszkanie po generalnym remoncie! Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym osiedlu z dużą ilością zieleni. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zalety nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - w okolicy place zabaw, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, - łatwy dojazd do Centrum Gdyni oraz obwodnicy Trójmiasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Przemyśl,podkarpackie

230 000 zł47 m² 4 884,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Łukasińskiego w Przemyślu. Nieruchomość o powierzchni 47,09 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł72 m² 8 319 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Karłowic. Dzięki unikalnemu rozkładowi i bardzo dobrej lokalizacji może stanowić świetną inwestycje lub idealne lokum dla rodziny. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

329 000 zł61 m² 5 420,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 60,70 m2 na osiedlu Południe we Włocławku. Mieszkanie jasne, dwustronne, rozkładowe do odświeżenia. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł56 m² 8 018,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze 10 piętrowego bloku na os. Czecha, tuż obok parku z placem zabaw dla dzieci oraz wybiegiem dla psów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł79 m² 9 177,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne, duże, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie o metrażu 79m2, położone na parterze w bloku z 2011 roku. Osiedle prywatne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

691 760 zł87 m² 7 981,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł39 m² 16 087,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na bliskiej Woli z niesamowitym widokiem na Centrum Warszawy. Mieszka nie idealne pod inwestycję. Budynek po wymianie pionów wodnych i remoncie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

623 000 zł48 m² 12 979,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować świeżo oddane do użytkowania mieszkanie ulokowane na nowoczesnym i dobrze skomunikowanym osiedlu przy ulicy Marywilskiej. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł42 m² 10 276,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 10% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Młodych

Ostróda,warmińsko-mazurskie

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zadbane, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 z dużym balkonem typu "loggia" oraz piwnicą, trzecie piętro w czteropiętrowym budynku. Osiedle Młodych 2, budynek zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

859 000 zł91 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

W modernistycznej kamienicy proponujemy wyjątkowe mieszkanie. W samym Centrum, niedaleko Targów Poznańskich i legendarnego Bałtyku. Jasny, ustronny parter. Sprzyja spokojnemu spędzaniu czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł73 m² 5 363,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Duże 4 - pokojowe mieszkanie 72,53 m2, rubinkowo, do remontu Miejsce parkingowe za szlabanem, na pilota, tylko dla mieszkańców Mieszkanie: - w pełni rozkładowe - 4 niezależne pokoje, - dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

541 500 zł51 m² 10 638,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2 z balkone. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

458 799 zł65 m² 7 090,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne mieszkania na osiedlu Magnolia Park! oferta bez prowizji od kupującego Osiedle Magnolia Park to wspaniała inwestycja. Miejsce to charakteryzuje się komfortem i nowoczesnością. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł47 m² 13 864,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w ubiegłym roku. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym - Dwóch oddzielnych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Lublin,lubelskie

423 215 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie na parterze w nowej inwestycji nad Zalewem Zemborzyckim przy ul. Wincentego Granata o powierzchni 49,79 mkw. w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

545 000 zł56 m² 9 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy Bardzo wysoki standard wykończenia mieszkania. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strajku Dokerów

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł51 m² 8 875,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością prezentuję dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,70 m2, położone w kuszącej lokalizacji, idealnej dla tych, którzy cenią sobie bliskość morza oraz dogodną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł86 m² 5 771 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Dwukondygnacyjna nieruchomość 2 z poddaszem, w stanie deweloperskim do nabycia z naziemnym miejscem postojowymi w cenie. Lokalizacja: lokal znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej z przynależnym do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bystrzańska

Bielsko-Biała,śląskie

789 000 zł85 m² 9 326 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament zlokalizowany na prestiżowym i zamkniętym osiedlu w Bielsku-Białej. Jednym z wielu jego atutów jest idealna wręcz lokalizacja. Bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lutniowa

Warszawa,mazowieckie

766 000 zł50 m² 15 320 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie jest obecnie wynajęte na bardzo korzystnych dla przyszłego Nabywcy warunkach (cena najmu na zapytanie). Warunkiem zakupu jest cesja obecnej umowy najmu (okres jej trwania - do końca czerwca.