dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Zabrze,śląskie

173 000 zł33 m² 5 226,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszaą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na wyłączność! ). Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą. Do sprzedania bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 323 zł51 m² 6 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł99 m² 11 101 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szanowni państwo, ten piękny apartament na sprzedaż znajduje się w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie, w niskiej zabudowie, co zapewnia prywatność i spokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśmiana

Namysłów,opolskie

520 000 zł111 m² 4 684 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim podwyższonym o powierzchni 111,02 m z garażem w bryle budynku oraz miejscem postojowym. Jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

199 000 zł36 m² 5 512,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Szukasz mieszkania po generalnym remoncie? Interesuje Cię dochód pasywny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo Kameralna zabudowa Teren zamknięty Spokojna, zielona okolica Dobra komunikacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40mkw zlokalizowane w spokojnej okolicy na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

499 900 zł73 m² 6 833,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży White House Deweloper ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie (numer mieszkania na inwestycji to 3a) z ogrodem, pralnią i dwoma miejscami postojowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Opole,opolskie

349 000 zł43 m² 8 099,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! podpisana umowa przedwstępna! Na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie położone niedaleko osiedla Chabrów w Opolu. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w niskim budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

448 416 zł55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 029 000 zł82 m² 12 568,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie C   zł 12 568 zł/m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >typ kuchni: aneks z oknem >okna: pcv >parapet : pcv >ogrzewanie: miejskie >powierzchnia dodatkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł33 m² 13 986 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis lokalizacji: raków Włochy Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armatnia

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł65 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam do sprzedania mieszkanie na warszawskiej Woli. Nieruchomość charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia części wspólnych i wykonania. Wnętrze mieszkania jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

415 684 zł34 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe, 33,55m2 za 415.684zł w bloku na 4 ostatnim piętrze z tarasem!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży w trakcie realizacji z terminem 31.08.2023 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tolkmicka

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Otoczenie nieruchomości: maślice to jedno z najbardziej zielonych osiedli na zachodzie Wrocławia. Mieszkanie położone jest na cichym, kameralnym osiedlu z niską, dwupiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł35 m² 4 282,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż przytulną i świetnie rozplanowaną wewnątrz kawalerkę w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 35,03m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starogard Gdański,pomorskie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz przestronnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, które możesz zaaranżować według swoich preferencji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgijska

Szczecin,zachodniopomorskie

715 000 zł75 m² 9 547,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych i nie banalnych wnętrz oraz szukasz mieszkania w Szczecinie - ta oferta jest dla Ciebie! :) Na sprzedaż piękny 3 pokojowy apartament z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł39 m² 9 492,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 38,98 m2 na osiedlu Jar w Toruniu. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia bez dodatkowego wkładu finansowego w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

309 960 zł35 m² 8 876,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Rezerwacja mieszkania tylko 1000 pln Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł41 m² 13 912 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zalety nieruchomości: - 10 minut pieszo do plaży Jelitkowo, - z balkonu widok na morze, - 12 minut pieszo do stacji skm, - 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego - 15 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Młociny

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, duża sypialnia, wydzielony gabinet lub garderoba, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą w zabudowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

295 000 zł57 m² 5 202,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie typu M5 w bloku usytuowanym w centrum Skoczowa. Lokal znajduje się na parterze , ma powierzchnię 56.70 m 2 i zmodyfikowany pierwotny układ funkcjonalny. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

488 655 zł45 m² 10 799 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja dla osób, które cenią sobie komfort mieszkania blisko terenów zielonych wraz ze świetną lokalizacją blisko centrum. Atrakcyjna okolica w pobliżu ul. Tetmajera zapewnia unikalny klimat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

665 000 zł79 m² 8 412,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego z imponującym tarasem o powierzchni 40 m2. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

199 000 zł37 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 2 pok. pow. 36,60m2, do remontu, piwnica, zgorzelec, na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

595 546 zł58 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania w Mistrzejowicach. Inwestycja zapewnia komfort życia i przyjazną okolicę. Na terenie osiedla znajdziemy zielone strefy wypoczynku, place zabaw, obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

170 000 zł20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż udział w hali garażowej, stanowiący miejsce postojowe nr 80 w Hotelu diune w Kołobrzegu, przy ul. Sułkowskiego 4b. Miejsce można kupić na dwa sposoby: 1. Cena 170.000 zł na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł62 m² 6 384 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie iedalnie nadjące się pod inwestycję 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 62,30m2 z balkonem, piwnicą oraz ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deszczowa

Mędłów,dolnośląskie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w południowej części Wrocławia w niewielkiej odległości 5 km od Ołtaszyna i nowo wybudowanego ronda Obwodnicy Wrocławia. Już 1 czerwca koniec remontu! lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł40 m² 14 050,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: * Mieszkanie znajduje się zaledwie 800 metrów od najbliższej stacji metra - Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł47 m² 11 277 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. Wynajęte dwupokojowe mieszkanie przy samej Politechnice. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja oraz bliskość komunikacji miejskiej (liczne tramwaje i autobusy) sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

413 556 zł40 m² 10 370 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

619 000 zł100 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 67m 2 + Działka 580m 2 + Domek 35m 2 Mieszkanie jest po generalnym remoncie w 2020 roku i nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie składa się z: - jadalnia z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

595 000 zł37 m² 16 081,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa oferta W mio casa! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania położonego w Gdyni Śródmieściu nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bojary

Białystok,podlaskie

598 000 zł83 m² 7 239,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 82, 60m2 położone w doskonałej lokalizacji na os. Bojary przy ul. Kamiennej. Mieszkanie obecnie jest trzypokojowe, ale pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Jankovska Ogłoszenie sprzedaży mieszkania do remontu Biuro Nieruchomości Jankovska ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o średnim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sanocka

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie tuż przy Wroclavii z widokiem na panoramę miasta Metraż: 54m2 + piwnica około 4m2 Piętro 9 na 10 z windą Blok z lat 70., klatka odmalowana, elewacja ocieplona, fotowoltaika na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Stargard,zachodniopomorskie

260 000 zł48 m² 5 422,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ofertą sprzedaży jest rozkładowe dwupokojowe mieszkanie, położone na Starówce, przy ul. Krzywoustego w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 47,95m2 na którą składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

578 900 zł49 m² 11 814,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. 3-pokojowe mieszkanie po remoncie ( m.in. nowe instalacje, gładzie, drzwi): - największy pokój połączony z aneksem kuchennym - dwa osobne pokoje; - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

484 287 zł52 m² 9 270 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,24 m2 z balkonem położone na I piętrze. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

613 758 zł75 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Dwustronne mieszkanie z 2 balkonami, do własnej aranżacji, w południowej dzielnicy Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni 74,94m2 mieści się na trzecim piętrze.