dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

362 508 zł39 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł52 m² 6 657,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Szczęśliwice , lokal z olbrzymim potencjałem znajdujący się na poziomie sutereny w 4- kondygnacyjnym budynku z 98 roku. Na powierzchni 51,82 m2 znajduje się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

555 700 zł50 m² 11 101 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! promocja - kupując z nami mieszkanie do końca maja, otrzymujesz zwrot części kosztów notarialnych w wysokości 500 pln! Zwrot następuje już przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

395 800 zł48 m² 8 246 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

279 000 zł105 m² 2 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Duże mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Bytomiu. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie charakteryzujące się sporą przestrzenią wraz z możliwością jej praktycznego zagospodarowania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Chełm

Gdańsk,pomorskie

343 900 zł36 m² 9 616,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

364 573 zł41 m² 8 973 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Gdańsk,pomorskie

441 310 zł52 m² 8 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

372 913 zł42 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł28 m² 16 191,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Kawalerka ul. Walońska 28,41m2 Zielona Okolica Na sprzedaż kawalerka 28,41m2 w całości umeblowana i wyposażona znajdująca się przy ul. Walońskiej. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

456 742 zł56 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

307 500 zł28 m² 10 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

374 468 zł50 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Gdynia,pomorskie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz słonecznego i przestronnego mieszkania na Pogórzu? Idealnie trafiłeś! atuty: - ciepłe i przestronne, - wymienione wszystkie instalacje, - 3 niezależne pokoje, - słoneczne, - świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

498 000 zł53 m² 9 378,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta Polecamy do sprzedaży zadbane 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Poznania, przy ul. Ratajczaka 21 z miejscem parkingowym na zamykanym dziedzińcu (pilot do bramy wjazdowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

464 695 zł60 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

345 123 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Otwock,mazowieckie

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie 2 - pokojowe z oddzielną kuchnią na parterze na osiedlu Morskie Oko w Otwocku. Metraż mieszkania to 51 m2 w tym ustawne pokoje 13 i 16 m2, ok 8 m2 kuchni, 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł59 m² 12 909,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie, z dużym balkonem, umiejscowione na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą. Usytuowane na osiedlu Di Trevi - osiedle zamknięte, z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

229 000 zł36 m² 6 317,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,25 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

364 042 zł41 m² 8 931 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

645 000 zł54 m² 11 835 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ta oferta tylko u nas! Mieszkanie o powierzchni 54,5m2 duży salon z aneksem, trzy oddzielne sypialnie po generalnym remoncie, nowocześnie urządzone z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł38 m² 16 997,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Говорю по-русски Ciche, jasne 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w doskonałej lokalizacji, blisko promenady przy ulicy Górnośląskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koziny

Łódź,łódzkie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Przestawiam gotowy produkt inwestycyjny. Kawalerka o powierzchni 37,70 m2 w bloku z cegły na Kozinach. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł30 m² 12 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w samym centrum Przymorza. Lokal położony jest na 8 piętrze i składa się z pokoju (17 m2) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchni (6 m2), łazienki (4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

406 681 zł34 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2-pokojowe Z balkonem stan deweloperski - mistrzejowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33,61 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

397 000 zł42 m² 9 358,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym odnowionym i ocieplonym budynku należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej Kolejarz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł72 m² 13 426,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Toruń,kujawsko-pomorskie

839 000 zł71 m² 11 870,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Doskonała komunikacja z centrum i jednocześnie cisza jak na wsi Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Gdynia,pomorskie

732 240 zł45 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 45 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

739 440 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe 2 pokoje z gotowym projektem (parter/ogródek) Cena mieszkania zawiera już wariant wykończenia. Jeśli poszukujesz w Poznaniu nowego mieszkania z ogródkiem i zależy Ci zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 000 zł53 m² 7 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze, budynek czteropiętrowy. Rozkład mieszkania tzw układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez nasze biuro! Nieruchomość do remontu. Mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty Mieszkanie o pow. użytkowej ok 48,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobiszewskiego

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł30 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 piętro 3/3 bez windy w budynku z 1954 r., Wola-Koło. Mieszkanie idealne dla singla/singielki lub dwóch osób, do remontu lub.