dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł60 m² 9 495,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie szeregowej - Borkowo, gdańsk. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym, kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

899 000 zł116 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Przeprowadź się do zielonych Marek i zyskaj większą przestrzeń dla swojej rodziny w rozsądnej cenie! atuty: dwupoziomowy układ o powierzchni 116m2 przestrzeń, która pozwala na wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł60 m² 15 461 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko u Nas. Nowa, niższa cena. Poniżej prezentujemy mieszkanie na sprzedaż usytuowane w bloku z 2017 roku na Warszawskim Gocławiu - ulica Ostrobramska. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zabrze,śląskie

425 000 zł78 m² 5 448,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie 73,1 m2 w świetnej lokalizacji w Zabrzu, przy ul. Zaolziańskiej. Lokal mieści się na pierwszym pietrze w 4-piętrowym bloku, który jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Filarowa

Bielsko-Biała,śląskie

397 000 zł52 m² 7 708,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowa cena! okazja! Cena tylko 7,7 tys/m2. Zakup bez prowizji dla kupującego! Parterowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,5m2 z balkonem na zamkniętym osiedlu przy ulicy Filarowej 7c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Kliny Borkowskie

Kraków,małopolskie

835 000 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przepiękny widok na Babią Górę oraz Tatry. Mam Przyjemność zaprezentować atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Klinach. Mieszkanie nowe, wykończone w wysokim standardzie z pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

479 000 zł46 m² 10 522,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz wyjątkowego mieszkania w sercu miasta, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Przedstawiamy nową, prestiżową inwestycję nova Ślusarska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

964 750 zł68 m² 14 083,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w dworku!wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

736 221 zł61 m² 11 996,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja | 2-Pok | 49m2 Mieszkanie na Sprzedaż Spokojna Okolica, duży Balkon Oferuję na sprzedaż zadbane, jasne mieszkanie o przemyślanym układzie, znajdujące się na 4. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł54 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ładne duże przestronne mieszkanie z komórką lokatorską na cichym zielonym Osiedlu Skarbowców z dogodnymi połączeniami w każde miejsce Wrocławia wójcikciekawa propozycja dla młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie nieruchomości oferuję na sprzedaż ustawne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,41 m2, składające się z salonu, 2 sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

523 310 zł61 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - mieszkanie - os. Sztuk Pięknych w Pile nowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim! Główne atuty mieszkania: nowy blok winda loggia i balkon przestronny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament inwestycyjny na Wyspie Spichrzów idealny na wynajem. Atuty: lokal inwestycyjny na Wyspie Spichrzów w budynku z portiernią, wykończony w bardzo wysokim standardzie, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

509 399 zł59 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,89 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą na nowopowstałym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł44 m² 12 083,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskich Łostowicach przy ul. Olimpijskiej! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

445 000 zł48 m² 9 198,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home Przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Jakubskim Przedmieściu- ul. Szosa Lubicka. Link do spaceru! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

902 000 zł33 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł18 m² 8 046,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 18,02 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym W skład mieszkania wchodzi: -pokój 13,5m2, -kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

515 000 zł41 m² 12 591,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! ### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### 2-pokoje 37,8 m2 os. Złotego wieku - mistrzejowice. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie 37,8m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

439 257 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,27 m2 + balkon 7,59 m2 dostępne na 2 piętrze. Lokalizacja - przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Osiedle premium z wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Paderewskiego

Nowa Sól,lubuskie

499 000 zł53 m² 9 362,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Effect Home Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania 3-pokojowego Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z balkonem wnękowym o powierzchni użytkowej 53,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł39 m² 12 013,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w centrum - idealna inwestycja lub mieszkanie na start! Przedstawiam Państwu przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m , zlokalizowaną na I piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł37 m² 14 976,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 2000 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36.59m2 przy ul. Radzymińskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchnia Dużego Balkonu Lokal nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

649 000 zł56 m² 11 589,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Podgórze Duchackie Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56 m + 5m piwnicy, usytuowane na 3. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 990 zł36 m² 12 238,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Cena obniżona o 10 000 zł Gotowe do odbioru! Możliwość obejrzenia inwestycji. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Poznańskich Jeżycach. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Olimp nieruchomości. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie ,o powierzchni 40 metrów kwadratowych na drugim piętrze w bloku poddanym termoizolacji na poszukiwanym osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Sienkiewicza w centrum Rzeszowa. Mieszkanie posiada powierzchnię 43 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł85 m² 6 613,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam państwu Piękne , duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,53 m2 z dużym tarasem na dachu o powierzchni 48,66 m2. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

699 000 zł53 m² 13 183,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,02 m , znajdujące się w wyjątkowo zielonej lokalizacji w cichym, kameralnym bloku przy ul. Ruczaj w Krakowie. To miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

519 000 zł41 m² 12 646,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż! Kompleksowo wyposażony, dwupokojowy apartament w Szklarskiej Porębie. Apartament znajduje się na 1 piętrze i posiada duży salon z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Brzozowa

Ornontowice,śląskie

606 414 zł88 m² 6 907,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru- zdjęcia poglądowe- jak można wykończyć mieszkanie Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 971,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63m2 w nowo powstałej inwestycji przy ulicy Banacha w Krakowie ( dzielnica Prądnik Biały) Usytuowanie mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle Wojskowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

359 000 zł38 m² 9 324,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe-4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1966 roku- zegrze Południowe , ul. Osiedle Wojskowe Mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy blisko lasu. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

682 000 zł40 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż loftowe mieszkanie na Osiedlu Stalowym Nowa Huta Powierzchnia: 40,15 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 w 4-piętrowym bloku z windą Rok budowy: 1956 (blok z cegły) Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlika Ruckemana

Lublin,lubelskie

439 000 zł40 m² 10 839,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie w Lublinie, ul. Rückemanna 6, dzielnica Kalinowszczyzna Oferujemy przestronne mieszkanie dwupokojowe w atrakcyjnej dzielnicy Kalinowszczyzna położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł37 m² 9 238,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowzji dla biura! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującego się w kamienicy przy ul. Zgoda w Poznaniu. Opis nieruchomości: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną kawalerka ta jest wykończona pod klucz, z meblami i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keplera

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#please scroll down for English# Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie (51 m2) na Osiedlu Kopernika w Poznaniu - położone na 7 piętrze wysokiego bloku przy ul. Keplera. Mieszkanie jest bardzo.