dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

299 000 zł35,51 m² 8 420,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena W naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,51 m , położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części miasta przy ul. Norberta Barlickiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł70,18 m² 5 984,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż: kosynierów apartments to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kosynierów Racławickich w Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 610 zł49,29 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"Nova Boguchwała" - nowoczesne mieszkania, komfort i spokój pod Rzeszowem! To doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin i osób ceniących sobie spokój z szynkim dostępem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 000 zł51,57 m² 15 202,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 319 999 zł59 m² 22 372,86 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 59 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek B (wieża). Lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 892 587 zł82,29 m² 22 998,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Warszawa/ Włochy , rozkładowe 4- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2023 roku. Na powierzchni 82 m2 znajduje się salon 21,79 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł38 m² 10 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, wyżyny Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 38 m . Opis nieruchomości: mieszkanie składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł31 m² 15 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

ok. 400 m do plaży| 31 m | 3/7 piętro | pełna własność | sprzedaż z wyposażeniem To jest apartament dla osób, które chcą pewnego produktu pod wynajem w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2, położonej na 10 piętrze w zadbanym, wysokim budynku z dwiema windami. Nieruchomość zachwyca przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 1970r., przy ulicy Stefana Baleya - Rakowiec. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł52,97 m² 8 023,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania M-4 o powierzchni 53m2 położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Retkinia Południe. Mieszkanie raczej do własnej aranżacji, ale można się wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,60 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze w bloku z lat 60-tych, na bydgoskich Kapuściskach. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł31,38 m² 34 416,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego, wyjątkowego apartamentu z widokiem na Marinę w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji Sol Marina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł67,58 m² 7 206,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Sztolniowa | Balkon | Teren ogrodzony | Ogrzewanie miejskie-podłogowe | Garaż podziemny Oferta na wyłączność biura, pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,60 m² 6 601,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na 2 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Lokal jest jasny dzięki dużym nowym oknom pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł40,08 m² 8 233,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

<!-startfragment-> 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Tczew, ul. Saperska | 36,71 m Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł34,10 m² 20 117,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy ul. Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1849

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m2 na 1 piętrze 1 piętrowego budynku w Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m2 + ogród w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Budziwojskiej na południu Rzeszowa. Oferta dotyczy segmentu środkowego z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł82,58 m² 5 558,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne 82,58 m | ul. Lubartowska 24, lublin | 459 000 zł Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,58 m , położone na 1. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 581 zł36,62 m² 11 840,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,62 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł39,32 m² 12 589,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Ustawne i jasne mieszkanie 2 pokojowe z 22m2 ogródkiem, sypialnią, małym holem, łazienką oraz pokojem dziennym z aneksem kuchennym od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 003 zł72,12 m² 21 492 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament z jakuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament M-IV-28 o pow. 72,12 m2 z możliwością instalacji jakuzzi na tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,28 m² 5 073,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 097 zł54,02 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł73,22 m² 10 229,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Baninie. Atuty mieszkania: - spokojna i cicha okolica, - wysoki standard, - antresola, - południowa ekspozycja, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Osiedle Nowe Flisy mieszkania w zielonej części Bydgoszczy. Budynek H Nowe Flisy to nowoczesna i kameralna inwestycja, powstająca w spokojnej, zielonej dzielnicy Flisy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł56,87 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł24 m² 17 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 24 m z małym tarasem, zlokalizowana w nowym budynku z 2023 roku przy ul. Szklarskie w Krakowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł63,50 m² 5 433,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3 pokojowe Z działką rekreacyjną brzoza lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Brzoza niedaleko Strzelec Krajeńskich 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł44 m² 21 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł89,60 m² 10 479,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne, słoneczne Mieszkanie z 2 Balkonami! Zapraszamy również na Wirtualny Spacer! Odkryj Przestronne Mieszkanie z Ogromnym Potencjałem na wrocławskim Kozanowie! Odkryj tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł56 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 56 m2 położonego w Jarosławiu. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł55,70 m² 4 470,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 II pietro wolne od zaraz ul. Zielona oferta na wyłączność biura! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 (55,70 m2) znajdujące się na ul. Zielonej na II pietrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m 2 z bal kon em , położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po remoncie - Jastrzębie-Zdrój, ul. Ofiar Faszyzmu Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy? Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 24 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe | Centrum Rzeszowa | 42,11 m | Balkon | Po generalnym remoncie | nowa niższa cena Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Rzeszowa , w pobliżu sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 42 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63,45 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone w jednej z najbardziej malowniczych części Olsztyna - zaledwie 5 minut spacerem od dwóch jezior: ukiel.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł73,50 m² 9 782,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania o ergonomicznym układzie? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie i gotowym do wprowadzenia wnętrzu? To oferta właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij