dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

820 000 zł48,24 m² 16 998,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rydygiera Mieszkanie: - gotowe do wprowadzenia się, - wykończone, obecnie wynajęte - meble kuchenne, stół, krzesła, sofa, - balkon, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 408 zł84,04 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralna Inwestycja: zaledwie 14 mieszkań w całym budynku wolne pozostało już tylko to jedno! Szukasz nieruchomości, która nie jest częścią wielkiego, anonimowego osiedla? Prezentujemy ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,50 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, w otoczeniu zieleni i ciszy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 838 zł49 m² 11 547,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 3 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł42,14 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,14 m , położone na 2 piętrze (ostatnim) w kameralnym budynku mieszkalnym z 2007 roku, zlokalizowanym w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 300 zł59,76 m² 13 860,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy koniec roku 2025. Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką ds. nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 187 zł27,60 m² 12 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem + miejsce postojowe gratis! Gdańsk, ul. Borkowska Lokalizacja: gdańsk, ul. Borkowska Powierzchnia: 27,6 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Balkon: tak Stan: deweloperski Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,22 m² 15 021,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż Apartament położony na prestiżowym osiedlu "polanki" w Kołobrzegu z kompleksem basenowym, sauną, salą zabaw dla dzieci oraz salą fitness. Mieszkanie znajduję się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł39,76 m² 6 539 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż słoneczne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Brzozowa. Lokal znajduje się w zadbanym bloku na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 834 zł44,88 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ustawne, dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w Głogowie Małopolskim na os. Niwa. Opis mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł62,60 m² 7 827,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Kręta, murowana Goślina (osiedle Zielone Wzgórza) Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, 3 pokoje, parter, 51 m2, 360000 zł sprzedam. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: polkowice ul. Kolejowa. Dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 315 zł41,43 m² 10 290,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - zapraszam do współpracy   mieszkanie Z balkonem W spokojnej okolicy jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. Sprzedam Apartament zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 37,02 m , II piętro, z balkonem Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,97 m² 10 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy?ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Budynek w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Lokal na dwóch poziomach, z ogrodem i garażem (lub z miejscem postojowym) Cztery pokoje. Dół to salon z łazienką i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się bez konieczności inwestowania dodatkowych środków finansowych. Mieszkanie zostało wyremontowane, więc jest w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł58 m² 29 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Idealnie cichy 2- pokojowy apartament 58m, w kameralnym budynku na ulicy Saperskiej. Eleganckie Sady Żoliborskie. Piętro 1/3. Ekspozycja południowo - zachodnia. Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,05 m² 7 962,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,12 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ul. Bracka | świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Brackiej. Nieruchomość znajduje się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja oferta zablokowana Przestronne, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem Sulechów, ul. Wolności. Umów się na swoją prezentację   Nieruchomość o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł56,48 m² 17 687,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontu, stresu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie w Nowej Letnicy łączy świetny układ, bardzo dobry standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł60,87 m² 7 967,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie z tarasem w kamienicy przy ul. Staszica Sielanka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Staszica w sercu Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 523 zł43,70 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Koncertowej. Inwestycja już odebrana, mieszkanie gotowe do wykończenia. Mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 825 000 zł71 m² 25 704,23 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym obiektu Towarowa Square Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na nowo powstałym osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 54,71 m 2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,12 m² 6 604,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu mieszkanie, które stanowi świetną okazję w atrakcyjnej lokalizacji w Brzezinach, przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie o powierzchni 45,12 m zostało świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł29 m² 25 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * ścisłe centrum warszawy. Lokalizacja, która zarabia. To nie jest oferta ładnego mieszkania. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37,50 m² 5 733 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie W chodzieży- ścisłe centrum ul. Wyszyńskiego Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze w bloku mieszkalnym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł53,40 m² 11 891,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł70,04 m² 11 422,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż poleca się śliczne mieszkanie usytuowane przy ulicy Suwalnej w Legionowie. O mieszkaniu: powierzchnia wynosi 70,04 mkw. W skład wchodzi: przestronny salon, nowoczesna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Informacje ogólne: na sprzedaż oferujemy przytulne, spółdzielcze mieszkanie z własnościowym prawem do lokalu o powierzchni 23,13 m . Mieszkanie znajduje się w Bornem Sulinowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł26,52 m² 9 046 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z balkonem | 1 piętro | Słupsk, os. Zatorze Na sprzedaż oferujemy ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,52 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mysłowice Centrum ul. Górnicza 72 m2 / 3 pokoje + Balkon super lokalizacja! we speak english! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 584 zł38,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania o powierzchni **38,96 m ** w nowoczesnym budynku na poznańskich Winogradach. Mieszkanie znajduje się na **3/10 piętrze** i charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł70,83 m² 5 153,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż 2- poziomowe 3 -pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie Mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,70 m² 5 522,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie do remontu w poszukiwanej lokalizacji blisko centrum Biłgoraj, ul. Piłsudskiego 17 2 pokoje, pow. 50,70 m2, III piętro Lokalizacja: lokal mieszkalny w zadbanym, docieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,80 m² 14 185,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapomnij o nudnych kwadratach i ciemnych kątach! Przedstawiam 52,8 m czystej formy, gdzie architektura gra główną rolę, a światło jest najważniejszym lokatorem. Dlaczego to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

466 040 zł33,52 m² 13 903,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przyjdź, zobacz i zamieszkaj na swoim! Nowe mieszkanie w centrum Płocka, o powierzchni 33,52 mkw. Wysoki standard wykończenia : podłoga drewno bambus.