dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokojowe, ciche mieszkanie na drugim piętrze, na Warszawskim Mokotowie, cena: 550 000 zł; powierzchnia: 38 m . Mieszkanie: okna umieszczone są od strony podwórka, na wschodnią stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Planty

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.Planty w CENTRUM Kielc. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Łańcut,podkarpackie

384 513 zł57 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers, z przyjemnością przedstawia Państwu nową inwestycję. Jest to mieszkanie o powierzchni 57,39 m2 przy ul. Jana Pawła II w Łańcucie , pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kochłowice

Ruda Śląska,śląskie

182 800 zł46 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z co miejskim położone na I piętrze wieżowca W rudzie śląskiej kochłowice. Budynek w dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami w wysokim standardzie. Przestronny salon i 2 oddzielne sypialnie. Mieszkanie umeblowane wraz z pojemnymi szafami wnękowymi. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł37 m² 16 145,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży polecamy nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji blisko dzielnicy nadmorskiej - 2 pokoje, duży balkon, miejsce postojowe w hali garażowej. Mieszkanie mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

899 300 zł39 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39,1mkw. z dużym balkonem o powierzchni ponad 5mkw., z widokiem na zewnątrz osiedla (aktualnie vis a vis powstaje 2 etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

579 000 zł45 m² 12 861 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami I miejscem postojowym W garażu podziemnym W cenie - złocień N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne i bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 859 090 zł147 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 6 piętrze. Apartament składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -sypialnia 3x -łazienka 3x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruczaj

Kraków,małopolskie

540 000 zł42 m² 12 918,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mam na sprzedaż urocze mieszkanie dwupokojowe na poddaszu, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Znajduje się ono w bloku z końca lat 90-tych, w którym nie ma gazu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

696 775 zł59 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie z obszernym tarasem w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni o projektowanej powierzchni całkowitej ok. 59m2. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł102 m² 7 164,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, klimatyczne mieszkanie z wygodnymi czterema niezależnymi pokojami oraz otwartym przestronnym salonem, dużą oddzielną kuchnią z częścią jadalną, z jasną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chciałbym przedstawić Państwu ofertę mieszkania po generalnym remoncie, położonego na Niebuszewie. Lokal jest usytuowany na 3 piętrze, w 4-piętrowym bloku bez windy. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

375 313 zł43 m² 8 785,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł28 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyremontowane mieszkanie, położone na Muranowie w dzielnicy Śródmieście, w bardzo zielonej i zabytkowej okolicy (niedaleko Muzeum Historii Żydów Polskich). W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

317 000 zł39 m² 8 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To wyjątkowa propozycja! Niezwykle przytulny, zadbany i doskonale urządzony lokal mieszkalny, w którym każdy poczuje się jak u siebie. Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

421 596 zł57 m² 7 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż ostanie mieszkanie dwu pokojowe. Mieszkanie gotowe do odbioru! Poniżej najdziesz najważniejsze informacje na temat inwestycji:- Inwestycja znajduje się budynku o atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 900 zł52 m² 6 683,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Makler poleca serdecznie! Ustawne i bardzo funkcjonalne mieszkanie w ocieplonym bloku czteropiętrowym na Kapuściskach. Oferowana nieruchomość jest usytuowana na 2 piętrze. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł42 m² 7 661,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 42m2. Lokalizacja - Lokal mieści się na osiedlu Bohaterów. Otoczenie bloku jest bardzo ciche i spokojne. Budynek umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł45 m² 17 578,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,34 mkw. na szóstym piętrze z dużym tarasem o powierzchni 14 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł49 m² 5 682,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze niskiego bloku z 1989 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

320 000 zł44 m² 7 356,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | słoneczne | dobrze skomunikowane | do własnej aranżacji | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Rumi. Charakteryzuje się świetną komunikacją z Trójmiastem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2. Lokal usytuowany jest na osiedlu Gocławek na Pradze Południe, przy ulicy Witolińskiej 8. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł60 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu świetnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z loggią i oddzielną toaletą. Budynek jest zlokalizowany na Gocławiu, w budynku z Wielkiej Płyty z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Ogrodowa

Łódź,łódzkie

251 400 zł26 m² 2 992,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 20:00 oraz umówienia się na spotkanie w tygodniu 9:00 17:30 lub w sobotę 9:00 13:30 Dla Inwestora:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

216 000 zł57 m² 3 802,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 56,8m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

269 999 zł53 m² 5 094,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 53m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł55 m² 5 748,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,80 m2 wraz z balkonem o powierzchni 4,20 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni 4,5 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł36 m² 9 394 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36m2. Położone na cichym, zielonym osiedlu na Kozanowie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na zielonym Kozanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Technologów

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł63 m² 5 055,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Umowa Przedwstępna* Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego,trzypokojowego mieszkania z balkonem, w budynku na Osiedlu Zastalowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

513 314 zł110 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie - przy ul. Św. Walentego. Nowe mieszkanie na sprzedaż na piętrze niskiego budynku w zabudowie szeregowej. - niezależne wejście (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

467 000 zł41 m² 11 502 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach, przy ul. Podleśnej, w pobliżu metra Słodowiec, obok rezerwat przyrody Lasek Bielański, uczelnia awf. Uregulowane grunty, możliwość posiłkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jawornicka

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji przy ul. Jawornickiej 7 w Poznaniu. Przy budynku piękne tereny zielone z ławkami, wybieg dla psów, ogrodzone boisko sportowe. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

793 800 zł47 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum miasta, przy ulicy Jedności Narodowej 61. Lokalizacja: lokalizacja tego mieszkania jest niezwykle atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

379 000 zł48 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży przestronnego, ciepłego, słonecznego trzypokojowego mieszkania z loggią, po kapitalnym remoncie o powierzchni 48,20 m 2 zlokalizowanego w centrum Choszczna. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Antoniuk Fabryczny

Białystok,podlaskie

890 000 zł76 m² 11 732,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu stylowe mieszkanie o powierzchni 75,86 m2 znajdujące się w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

459 000 zł47 m² 9 828,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne dwa pokoje w nowszym budownictwie nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Zielone Wzgórza, przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania na wysokim parterze ciche 2 pokoje. Wygodny podjazd dla osób na wózku lub dla matek z dziećmi. Okna z pokoi i balkon usytuowane od strony ogrodu .Kuchnia w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

451 000 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe miejsce postojowe W cenie zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość.