dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Centrum

Sosnowiec,śląskie

502 770 zł118 m² 4 275 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkania zlokalizowane w Sosnowcu, to nowoczesne budynki mieszkań wielorodzinnych wraz z garażami nadziemnymi. Elegancka i ciekawa forma architektoniczna oraz wysoka dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

187 500 zł42 m² 4 495 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Będzinie, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,71m2 Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Poznań,wielkopolskie

102 500 zł47 m² 2 190 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z zasobów tbs Poznań ul.Folwarczna. Lokal o powierzchni 46.8 m2, 2 pokojowy z jasną, umeblowaną kuchnią, położony na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł56 m² 10 339,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania nowe, trzypokojowe mieszkanie w inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Sokratesa. Budynek oddany do użytku na początku 2017 roku, strzeżony i monitorowany, wyposażony w windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł101 m² 9 703 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 12 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, wysoki Standard Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł64 m² 7 578 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w nowej inwestycji na grochowie, z trzymetrowym balkonem, i możliwością przypisania miejsca postojowego w podziemnym garażu. Lokal 64 metry:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

297 000 zł40 m² 7 355,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Doskonałe połączenie z Uniwersytetem Medycznym oraz lotniskiem. Mieszkanie o powierzchni 40,38m2 położone przy ul. Racławickiej na Ochocie. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

259 100 zł33 m² 7 851,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń- katarzyna dorosz gazowa / międzyleska ok. / inwestycja Mieszkanie o powierzchni 34m2 mieści się na parterze. Lokal składa się z: pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

229 000 zł61 m² 3 754,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie z loggią na Rubinkowie. Oferta tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2 usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Ochota

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł25 m² 10 324 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Пропонуємо на продаж кавалерку в добрій локалзацйї! Квартира площею 24.6 м2 знаходиться на 0 поверсі 10 поверхового.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peowiaków

Zamość,lubelskie

264 000 zł88 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie przy ulicy Peowiaków w Zamościu, blisko Starego Miasta, osiedle Planty opis mieszkania: *powierzchnia użytkowa 88 m2; * w skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

340 750 zł52 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Słoneczne 3 pokoje z aneksem i tarasem na Krzykach. Cena 340 tys. zł! Dojazd do Dworca pkp/pks zajmuje 5 minut. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez prowizji, bez 2-procentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

214 900 zł37 m² 5 808 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Z dopłata MDM! Atrakcyjne Mieszkanie o powierzchni 37 m2 + balkon - 2 pokoje na warszawskiej Białołęce, przy ul. Ostródzkiej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie jedno z ostatnich mieszkań w eleganckiej inwestycji na pradze-południe. Do użytku przestronny salon z półotwartą, przechodnią kuchnią, dwie oddzielne sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

189 635 zł38 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 38,14 m2. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Katowic - Piotrowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

167 000 zł27 m² 6 229,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym i nowo wybudowanym budynku mieszkalnym w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Atrium, tzw. Panorama. Mieszkanie wykończone i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł30 m² 10 247,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Budynek w bardzo bliskiej odległości od Urzędu Gminy oraz Sądów Powszechnych. Punkt marzenie.Gwarancja wynajmu. Zabytkowe budownictwo z cegły, piętro 3 z 3, budynek jest po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł32 m² 7 585,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie położone na Warszewie składające się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki z wc , korytarzyka. Mieszkanie położone na parterze nowego budynku (2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

281 500 zł30 m² 9 297 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: z możliwością wydzielenia drugiego pokoju Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

423 500 zł86 m² 4 899,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 423 500 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,72 m2 z dwoma balkonami - usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł50 m² 7 460 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu "klasyków" Mieszkanie składa się z: - salonu - 16,9 m2, - sypialni - 11,5 m2, - kuchni - 8,7 m2 - w formie aneksu połączonego z salonem, - łazienki - 5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

552 000 zł82 m² 6 691 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ostatnie takie mieszkannie Doskonały układ (w prostokącie) przestronne 3 stronne z dwoma dużymi balkonami w tym jeden narożny (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

226 432 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji I podatku pcc Przedstawiamy nową inwestycję deweloperską. Doskonały wybór dla ludzi poszukujących miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Figiel

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł136 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Elegancki apartament o powierzchni 136 m2 na prestiżowym osiedlu Feliz Residence Z przestronnego salonu (39 mkw.), wyposażonego w nowoczesne okna tarasowe, gwarantujące poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne mieszkanie na Pradze Składa się z 2 oddzielnych pokoi i oddzielnej kuchni oraz dużej łazienki z wanną W kuchni i pokoju jest po jednym oknie, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

563 000 zł76 m² 7 447 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń- katarzyna dorosz tel. Pochyła ok. / nowe / wrzesień 2018 / 0% prowizji Mieszkanie o powierzchni ok. 57 m2 usytuowane na szóstym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł66 m² 6 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zadbane mieszkanie o doskonałym rozkładzie Mieszkanie ma 66 m2 ale dzięki świetnemu rozkładowi sprawia wrażenie dużo większego. 22 metrowy salon w kwadracie jest bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

562 000 zł76 m² 7 404 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

298 601 zł50 m² 5 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję znajdującą się w Gdyni w dzielnicy Fikakowo w spokojnym i bezpiecznym miejscu. Jest to dzielnica ceniona przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł58 m² 8 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, duża łazienka zaplanowana zarówno na wannę jak i prysznic. W mieszkaniu zrealizowane optymalne zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

249 000 zł44 m² 5 711,01 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo atrakcyjne mieszkanie, elegancko wykończone, w pełni umeblowane. Kuchnia wykonana na zamówienie, w pełni wyposażona. Salon słoneczny, stół + 4 krzesła, kanapa rozkladana, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje z oddzielną, jasną kuchnią i balkonem. Znakomita loalizacja, ul. Starowiślna na krakowskim Kazimierzu, dwa kroki na Szeroką i Miodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

340 340 zł48 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentacja oferty: tel. nr licencji 22988. Polecam 2 pokoje z osobną kuchnią i dużym balkonem w nowym budownictwie w cenie 340 340 tys. zł! Miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł35 m² 7 714 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł51 m² 12 546,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Funkcjonalne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Bartoszewicza zaledwie 3 minuty do metra Nowy Świat-Uniwersytet. Mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Kraków,małopolskie

566 700 zł69 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

# centrum - ul. Ujejskiego- dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią na trzecim piętrze, pow. 69,11 m2, do remontu, cena 8200 zł/m2 - łączna cena 566700 zł tel. Inwestycje nr. licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2pok. o powierzchni 42m2 położone na zwm w Opolu. Układ mieszkania : pokój dzienny z balkonem sypialnia kuchnia widna połączona z przedpokojem, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

336 652 zł50 m² 6 799,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe na ostatnim, piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na północ i południe. Prowizja 0 % Brak podatku pcc Uwaga od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podleśna

Ząbki,mazowieckie

350 000 zł55 m² 6 364 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, ładnie urządzone mieszkanie 55 m2 z dużym tarasem 40 m2. Mieszkanie po remoncie w 2017r., gotowe do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł52 m² 7 324,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do remontu, zlokalizaowane na Bielanach czynsz ok. 440 zł Blisko sklepy, apteka, szkoła i przedszkola. Przed blokiem plac zabaw. 900 m do metra. 200 m do autobusu, 500 m do.