dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

839 000 zł53,10 m² 15 800,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2022 r.) na Maślicach. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł29,08 m² 1 341,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 16 o powierzchni 29,08 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 288/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37,95 m² 10 777,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy Państwu Nowoczesny Apartament, Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem, położone na II piętrze w nowszym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł69 m² 12 304,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - idealne miejsce dla rodziny, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu. Oferta dostępna tylko U nas! bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy, w pełni wyposażony apartament z balkonem i klimatyzacją na parterze w budynku z windą z 2025 roku w centrum Bydgoszczy. Lokal mieszkalny klimatyzowany,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł30,03 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż małe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,03 m , położone w samym centrum Iławy, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z cegły z 1974 roku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł31,60 m² 14 082,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Pelczara. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 31,6 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym Centrum Miasta. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu Plac Rodła, jasne Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł89,62 m² 6 461,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu trzeci etap inwestycji realizowany na ul. Dębickiej w Rzeszowie. Inwestycja w zabudowie szeregowej dwu lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł107 m² 22 897,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament na terenie Starych Włoch, w granicach przedwojennego urbanistycznego założenia Miasta-Ogrodu Włochy. Jego najbliższe otoczenie to głównie niska zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł54 m² 17 537,04 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Rybałtów budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł74,05 m² 8 467,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! bezczynszowy 3 pokojowy apartament z ogródkiem oraz z dwoma miejscami postojowymi przy ulicy Geodetów na Łężycy więcej informacji pod numerem telefonu   Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,66 m² 15 405,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż ul. Narzymskiego, niedaleko Osiedla Oficerskiego, dzielnica Grzegórzki. Zainwestuj w przestrzeń, która zachwyca nowoczesnością i funkcjonalnością! Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,70 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,7 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Wrzosowej, wolne od zaraz. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 580 zł52,47 m² 8 663,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 660 zł49,82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko u Nas! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe o powierzchni 49,82 m2 Na powierzchnię 49,82 m2 składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł18,37 m² 6 913,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje kawalerki zlokalizowanej w centrum Gorzowa Wielkopolskiego w Kamienicy. Kawalerka usytuowana jest na ostatnim tj. III piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł73 m² 4 780,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W pełni umeblowane I wyposażone mieszkanie! W Centrum Tarnowskich Gór! W cenie mieszkania miejsce parkingowe oraz dwie piwnice po 15 M2. Dodatkowo strych do współnego użytkowania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

793 800 zł58,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Bernardyńska- do sprzedania mieszkanie w kamienicy blisko Rynku- 55 m2, 2 pokoje, kuchnia , łazienka, wc z balkonem - okna Pcv- podłogi oraz ściany zostały ocieplone i wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

713 327 zł38,83 m² 18 370,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty inwestycyjne pod najem krótkoterminowy - ul. Żabi Kruk, gdańsk Prestiżowa, ścisła lokalizacja w sercu Gdańska. Standard premium. Produkt skrojony wyłącznie pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł28 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Pięknej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Słowackiego niedaleko Rynku i zaraz obok Galerii Katowickiej. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł80,90 m² 23 473,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż piękny apartament W sopocie lokalizacja Apartament jest zlokalizowany w zacisznej części Sopotu na osiedlu Parkur ul. Łokietka. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł51,97 m² 8 581,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego oraz brak podatku pcc Odkryj nową kłodnicę Twój Azyl w Mieście Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

344 805 zł34 m² 10 141,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, szczegóły oferty: powierzchnia: 33,92.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,12 m² 16 616,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,12 m z dużym balkonem 16,47 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Radzikowskiego, w dzielnicy Bronowice. English below Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 65 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 4 Piętro/l.pięter: 4/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży komfortowy apartament, położony w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie. Lokal jest zadbany, w pełni wyposażony. Składa się z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze z dużym tarasem i ogródkiem Symbol Mieszkania - am2 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 42,41 m2, taras 22,57 m2 Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

521 000 zł33,40 m² 15 598,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak pcc brak prowizji Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania (33,40 m ), położonego w popularnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Górka Narodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł83 m² 24 096,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowy apartament o powierzchni 83m2 znajdujące się na ul. Hamernia na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł38 m² 15 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dochodowe studio Z balkonem I parkingiem - potencjał na 2 pokoje - prądnik biały Szukasz gotowca inwestycyjnego, który zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może posiadasz większe.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39,50 m² 11 772,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,50m 2 , usytuowane na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe (możliwość przerobienia na 4 pokoje) mieszkanie zlokalizowane w bloku na os. Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 171 zł53 m² 9 286,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92,20 m² 8 676,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie 92,20 m z antresolą i balkonem | Rzeszów, ul. Błogosławionej Karoliny 3 pokoje + antresola wysoki standard piwnica klimatyzacja Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł42,34 m² 22 201,23 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 42,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 274 zł52,24 m² 13 577,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł71,50 m² 6 853,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży inwestora - Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie na poddaszu przy ul.Częstochowskiej. Mieszkanie do zakupu w dwóch wariantach - wykończone pod klucz lub stan deweloperski plus.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Oferta Biura Nieruchomości Otti w okolicach Liceum Żeromskiego. Przestronne 3-pokojowe z ustawnymi pokojami a do tego w bardzo dobrej cenie. Mamy tu: - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72,28 m² 6 903,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Formińskiego Marzysz o własnym kącie, który będziesz mógł urządzić według własnych upodobań? Ta oferta jest stworzona dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij