dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

521 424 zł61 m² 8 547,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Zalasewie. Nowe, wykończone przez developera. Brak pcc i prowizji. Możliwa rezerwacja teraz - zakup w kredycie 2% Zadzwoń - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mleczarska

Piaseczno,mazowieckie

534 000 zł52 m² 10 241,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje Piaseczno | Dwa pokoje Nowa Iwiczna | Dwa pokoje | Sprzedaż | Great Home przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na trzy pokoje), zlokalizowane w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Hampton Homer oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, w budynku powstałym w 2004r Mieszkanie położone na 4 piętrze z 4 w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzemieślnicza

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł76 m² 10 582,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 75,5m , usytuowane w okolicy ul. Rzemieślniczej. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego (21m ), - dwóch sypialni (15,69m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

*W pigułce* 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie (46,68 m2) z balkonem francuskim, położone jest na 3. piętrze niskiego, ocieplonego bloku przy ul. Unisławy w Centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

339 000 zł38 m² 8 851,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3m2 zlokalizowane przy ul. Marysińskiej. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie świetnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółwia

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł44 m² 13 967,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2020r. I 2 pokoje I bielany I inwestycyjne Dla młodego małżeństwa I Inwestycyjne I Do dalszego wynajmu I Pod działalność gospodarczą Sprzedam urządzone, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł54 m² 5 914,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie w Sobieszowie. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54m2 w skład którego wchodzą: - ustawny przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

541 000 zł41 m² 13 131,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Fitness, klub Mieszkańca, place zabaw i zielone dziedzińce! Ochrona i monitoring 24h! Stacja ładowania aut elektrycznych! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy 3 pokojowy apartament z tarasem (7,6m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasztelańska

Kraków,małopolskie

1 113 154 zł69 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Salwatorze Termin realizacji: III kw 2021 Przestronny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wieliczka,małopolskie

414 000 zł44 m² 9 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe w promocyjnej cenie Położone na osiedlu o wysokim standardzie, to idealna propozycja dla przyszłych nabywców, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 900 zł32 m² 9 684,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskiej Osowej Górze o powierzchni 32m2. Lokalizacja - Osowa Góra to bardzo cicha i spokojna okolica położona wśród licznych lasów. Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim z balkonem. Świetna inwestycja! Układ pomieszczeń: - pokój 1 - Pokój 2 - Pokój 3 + balkon - Kuchnia - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ukośna

Białystok,podlaskie

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na osiedlu Antoniuk - przy ulicy Ukośnej, w budynku z płyty. Mieszkanie o powierzchni 32.30m2, zlokalizowane na IV pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

1 175 000 zł101 m² 11 634 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Poniżej jest napisane w języku Ukraińskim. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji centralnie we wrocławskim rynku, vis-a-vis Uniwersytetu Wrocławskiego. W zasięgu wzroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe w najlepszym rozkładzie pomieszczeń. Położone na pierwszym piętrze odnowionego bloku czteropiętrowego, na osiedlu Ustronie. Wnętrze w stanie do zamieszkania lub ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż, duże, jasne, przestronne 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Smolcu. Mieszkanie jest dwupoziomowe, klimatyzowane, z dwiema łazienkami. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł62 m² 8 668 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: 3-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu w centrum. Balkon z widokiem na Wrocław. Świetna inwestycja, mieszkanie z potencjałem! Układ pomieszczeń: - pokój 1 - Pokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wilgi

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł25 m² 10 806,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę 24,8 m2 z oddzielną kuchnią z oknem, przedpokojem oraz łazienką z wc. Do nieruchomości przynależy piwnica 10,91 m2 z oknem. Świetna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabrów

Opole,opolskie

389 000 zł37 m² 10 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na parterze jednego z niskich bloków na osiedlu Chabrów w Opolu. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

265 000 zł72 m² 3 680,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie o pow. 71 m2 znajdujące się na 7 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, 3 pokoi, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

210 000 zł40 m² 5 280,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość złożona z: łazienka 5 m.kw wc 3,77 m.kw kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

733 000 zł73 m² 9 986,38 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

To przestronne mieszkanie o powierzchni 73,4 m , zlokalizowane na parterze 8-piętrowego budynku na Mokotowie. Mieszkanie posiada rozkładowy układ, co zapewnia komfort i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Gdynia,pomorskie

529 000 zł36 m² 14 653,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość: posiada 36,1m^2 o ekspozycji dwu stronnej pokój dzienny oraz sypialnia posiada ekspozycje południową natomiast kuchnia północno-zachodnią a w jej skład wchodzi: przedpokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży mieszkanie -odrębna Własność Lokalu o pow.51 m2 położone w bloku z cegły na I piętrze. Tylko W naszym biurze Mieszkanie na Kapuściskach,w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

2 180 000 zł130 m² 16 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4 strony świata w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich, w bliskiej odległości Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

441 000 zł63 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego czteropokojowego mieszkania do remontu o powierzchni 63 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Zawadzkiego. Usytuowane jest ono na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

549 900 zł38 m² 14 471 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jasne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Żoliborza dostępne od zaraz. Atuty lokalu: - rozkład mieszkania (można wydzielić dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł54 m² 10 351,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w pełni rozkładowe, osobne wc, osobna kuchnia. Komórka na piętrze i w piwnicy. W bezpośredniej lokalizacji tramwaj, autobus, obwodnica, park. Mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przełajowa

Łódź,łódzkie

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania kawalerkę znajdująca się na pierwszym piętrze w wieżowcu w okolicy ul. Retkińskiej oraz Przełajowej. W mieszkaniu znajduje się salon, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

527 720 zł67 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,80 na 1 piętrze w bloku z windą w stanie deweloperskim na Jarze przy ul. Strobanda. W cenie miejsce w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

370 000 zł41 m² 8 993,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja na Ponikwodzie Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,14 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

540 000 zł73 m² 7 369 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja tylko U nas! Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Osiedlu Różanym w Warzymicach. Mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym, strzeżonym i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł100 m² 8 514,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Pragniemy zaproponować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 99,30 m , zlokalizowane na ulicy Łokietka w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, która zachwyca swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł74 m² 8 040,54 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem blisko centrum - okolice ul. Legnickiej Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 027 286 zł40 m² 25 772,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sol Marina to jednostkowy koncept apartamentów wraz z prywatną mariną z bezpośrednim dostępem do Morza Bałtyckiego! Na sprzedaż prezentujemy Państwu apartament 2-pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie 42 m2 2 pokojowe. Mieszkanie usytuowane na 2 pietrze w świeżo ocieplonym bloku. Nieruchomość przeszła generalny remont wraz z wymianą instalacji hydraulicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

498 000 zł65 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie w Mińsku Mazowieckim na osiedlu Klonowa o powierzchni 64,8m 2 w bloku z 2010 roku. Mieszkanie usytuowane na III piętrze z windą, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

594 929 zł53 m² 11 284,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Stefana Banacha na Górce Narodowej. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

529 900 zł47 m² 11 334,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Wały Wiślane, płaszów Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,75m2 znajduję na 4 piętrze budynku w nowej inwestycji przy ul. Lasówka.