dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nowocześnie wykończonego mieszkania trzypokojowego w nowym budynku z cichobieżną windą, zlokalizowanego w centrum Szczecina, na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 627 700 zł234,48 m² 24 000,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 214 m , usytuowany na pierwszym piętrze eleganckiej kamienicy przy ul. Siennej w Warszawie. Przestronne, wysokie na 3,5 metra wnętrza nadają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 990 zł28,67 m² 11 858,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe Mieszkanie 1-pokojowe - Idealne na Start lub pod Wynajem! (0% pcc, 0% Prowizji) Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub swojego pierwszego M ? Mamy ofertę, która zamyka temat dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł86,55 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,30 m² 13 938,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części gdańskiego Przymorza. Nieruchomość wyróżnia się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,50 m² 16 873,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej 331a. Obecnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 53,48 m2 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Potrzebujesz przestrzeni dla rodziny, a jednocześnie cenisz sobie bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu kawalerkę o powierzchni 32m znajdujące się na parterze w kamienicy przy Parku Łokietka. Propozycja idealna dla singli lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,22 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, w którym najtrudniejsze i najbardziej kosztowne prace remontowe zostały już wykonane, ale wciąż chcesz mieć ostateczny wpływ na wygląd Twojego nowego domu? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł81,36 m² 9 083,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym poddaszem, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu zabudowy szeregowej, w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do Krakowa! Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł60 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Hoffmanowej (podgórze, łagiewniki). Mieszkanie utrzymane jest w stanie dobrym i nie wymaga większych nakładów finansowych prócz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 000 zł30,22 m² 18 464 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł36 m² 14 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis bez prowizji bez pcc 5 lat gwarancji dewelopera Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem, położone na 5 piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38,30 m² 6 396,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 38,30 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Niepodległości w Czeladź. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł28,70 m² 8 013,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, którą możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie! Kawalerka z dużym potencjałem Na sprzedaż kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł40,39 m² 14 582,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł100 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Blue Real Estate ma okazję zaprezentować zjawiskowy apartament znajdujący się w urokliwej dzielnicy Szczecina - Gumieńce. Prezentowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 100m2., mieści.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł57,32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Spalskiej 58 W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 57,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie położone na 9 piętrze w zadbanym bloku z dwoma windami zatrzymującymi się na każdym piętrze. To wygodne rozwiązanie na co.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł41 m² 19 268,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuje Państwu apartament z 2025 roku o powierzchni 41 m2. W skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym; -sypialnia; -łazienka. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł29 m² 11 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej Mieszkanie zlokalizowane w pięknej świeżo odrestaurowanej Kamienicy po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 900 zł32,33 m² 12 060,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł69,12 m² 11 545,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli poszukujesz mieszkania z ogródkiem, by cieszyć się wypoczynkiem na prywatnym tarasie juz tej wiosny, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 180 zł67,02 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/5 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin i park Powierzchnia: 67,02 m Piętro: 0 / 6 Taras: 16,59 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Handlowej w Krośnie (okolice Leroy Merlin). Nieruchomość o powierzchni ok. 46.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł33 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż | Rzeszów, ul. Wieniawskiego Biuro nieruchomości Domani prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł62,35 m² 9 607,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż | Szczecin, śródmieście-Centrum, ul. Parkowa Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie | 62,35 m | piętro 1/4 | budynek z 1996 r. Przedstawiamy wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł93,60 m² 17 628,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wrocław, przy ul. Zielonego Dębu. Nieruchomość znajduje się w budynku dwulokalowym. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), z balkonem (loggia) położone na spokojnym, zielonym osiedlu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 633 zł28,88 m² 18 512,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Metraż: 28,88 m | 1 pokój | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Lokale w cenach od 487 220,97 pln do 1 017 702,01 pln brutto, o powierzchniach od 26,26 m do 47,46 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,60 m² 7 687,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z loggią na osiedlu z pełną infrastrukturą - Sikorskiego! Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszym biurze! Świetnie zlokalizowane trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł46,16 m² 5 307,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Świętochłowicach przy ul. Sportowej 2b. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku i stanowi świetną.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł35 m² 13 114,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym tarasem - gotowe do zamieszkania! Radziejów Na sprzedaż oferuję nowoczesne, nigdy.