dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

365 000 zł52,28 m² 6 981,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,28 m2 zlokalizowane przy ul.Polnej 11B. Lokal znajduje się na drugim piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,43 m² 18 710,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z balkonem na Grzegórzkach. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 45,43 m2 zlokalizowane na I piętrze VI piętrowego apartamentowca przy ul. Bajecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł43,73 m² 14 063,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ustroń - na sprzedaż apartamenty w stanie deweloperskim Mieszkanie A1 | Parter | 43,73 m + taras 4,8 m + 2 balkony francuskie Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2 pokojowe, 44 metrowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku z windą przy ulicy Piłsudskiego w Starej Miłosnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielone zalesie to mini osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż 12 nowych mieszkań w stanie deweloperskim o powierzchni parter 58,23m2 i piętro 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21 m² 33 285,71 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Bagno budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł33,81 m² 14 640,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej inwestycji we Wrocławiu? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jednego z trzech ostatnich dostępnych apartamentów inwestycyjnych w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł133,81 m² 10 387,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja jako idealna lokata kapitału - najem krótkoterminowy lub długoterminiowy. Oferta tylko w estatestreet. Lokalizacja: ul. 3 maja, zaledwie kilka kroków od rynku. Samo centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł149,07 m² 7 647,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 180m2 (użytkowej 149m2), trzypoziomowe! Praktycznie pod lasem. Okazja! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł42,20 m² 13 981,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atuty: * 300 m do przystanku tramwajowego oraz przystanku autobusowego, * 800 m do stacji skm Politechnika, * 15 minut pieszo do Politechniki Gdańskiej, * 10 minut samochodem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł85,50 m² 14 608,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie85,5 m2 z osobną kuchnią, położone przy ul. Opackiej w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Oliwa. Poniżej link do prezentacji:.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł48 m² 10 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

English below Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 972 415 zł100,23 m² 29 655,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne apartamenty W prestiżowej inwestycji - Harfowa Residence Nowoczesna architektura | Klimatyzowane apartamenty | Wyjątkowa lokalizacja | Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł87,10 m² 9 070,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie: 3-pokojowe, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 87,1 m2. W jego skład wchodzą: - salon z wyjściem na przestronny balkon - 2 sypialnie - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż studio, powierzchnia 39m2 składa się z dużego pokoju z balkonem , odrębnej garderoby, odrębnej kuchni, łazienki z wc. Wspaniała alternatywa zamiast tradycyjnej małej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 500 zł72,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 72,20 mieszczący się na 1 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43,94 m² 7 942,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja mieszkania! divo nieruchomości oferuje do sprzedaży Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące w Chrzanowie przy ulicy Broniewskiego o powierzchni 43,94m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł50,19 m² 29 487,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu położonego na prestiżowym osiedlu Bernadovo w Gdynia. Kameralna inwestycja wyróżnia się butikowym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 799 039 zł122,21 m² 31 086,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kraków - łobzów - najbliższa okolica ul. Lea - zrewitalizowana kamienica. Nowa inwestycja w sercu Krowodrzy w zielonej i spokojnej okolicy, oddalonej zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,31 m² 7 990,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na osiedlu XV-lecia przy ul. Kusocińskiego. Mieszkanie ulokowane jest na parterze w niskim budynku. Mieszkanie środkowe, dwustronne, ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 195 zł37,94 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60 m² 13 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdańsk, ul. Kołodzieja 40 - eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Słoneczne Wzgórza (budner) Na sprzedaż wyjątkowy, starannie wykończony apartament 3-pokojowy, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 578 zł58,73 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Uwaga: sprawdź aktualność oferty i aktualnej promocji deweloperskiej! Zapraszamy do kontaktu aby sprawdzić dostępność oferty! Mieszkanie 4 pokojowe 58,73 mkw i dużym balkonem W cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 699 000 zł151,85 m² 17 774,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Piękny, słoneczny apartament / penthouse o pow. 151, 85m2 z loggią, ciągnącą się przez całą długość lokalu, o pow. 33,01m2 i tarasem do indywidualnego korzystania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 000 zł51,95 m² 9 682,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja - 20.000 zł do 31.12.2025 roku Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe 2A o powierzchni 51,95 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ciekawa alternatywa w Centrum Bytomia: przestrzeń, która zapewnia wysoki komfort. W sercu Bytomia czeka na Ciebie Mieszkanie, które ma wygodny układ pomieszczeń i jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł120,81 m² 5 752,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z garażem dwustanowiskowym i 3 balkonami - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,10 m² 8 355,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 37,10 m , położone w kamienicy w Drezdenku. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego lokum, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł38,32 m² 3 901,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nowa oferta W naszym biurze Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Uwaga - mieszkanie miści się W damnicy koło słupska L O K A L I Z A C J A : D A.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł57,12 m² 9 103,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. Przestronny apartament 3 pokojowy w dużym balokonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32,92 m² 16 676,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta W pepper house! Ekskluzywny apartament nad morzem - Władysławowo, ul. Rybacka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 32,92 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł72 m² 10 763,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 72 m Pruszków, zielona okolica, 4. piętro Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 4. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł28 m² 13 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Wygodne, przestronne mieszkanie w samym sercu Milanówka! Lokal o powierzchni 27 m2 położony na pierwszym piętrze odremontowanej kamienicy. Do lokalu przynależy komórka lokatorska 2,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 120 zł46,13 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę widokowego mieszkania o powierzchni 46m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

936 528 zł52,32 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 800 m od morza | duży taras 24 m | Jantar | idealny do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52,32 m z dużym tarasem 24.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56 m² 17 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Warszawa - Wola "nowolipki" - ul. Dzielna / 3 pokoje / osobna kuchnia / 56 m2 / piwnica / blok z cegły we speak english cena do negocjacji Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35,55 m² 6 891,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,55 m 2 w Pile. II piętro. Balkon. Dwie windy. Piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowa zabudowa kuchenna. Centrum miasta. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42,70 m² 4 660,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42,7 m Włodawa, ul. Piłsudskiego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,7 m , położone we Włodawie przy ul. Piłsudskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł71,20 m² 11 221,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Nowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł93,15 m² 20 933,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Oferowana nieruchomość to samodzielny lokal o łącznej powierzchni 93,15 m , usytuowany na II piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Sopotu. Budynek znajduje się zaledwie 3 minuty.