dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

578 000 zł38 m² 15 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku na os. Jagiellońskie. Wnętrze jest spójnie urządzone, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł47 m² 16 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym Osiedlu Podwawelskim jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej zielonych części Krakowa! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Małe mieszkanie - duży potencjał Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m , zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,50 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Płotach Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku w miejscowości Płoty. Nieruchomość o powierzchni 45,5 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w jednej z najbardziej prestiżowych i widokowych lokalizacji Zakopanego - Polanie Pająkówka na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł85,60 m² 13 901,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Idealne miejsce dla wyjątkowej Rodziny, która szuka spokoju i harmonii nie rezygnując z wygody życia w mieście. Położone w jednej z najbardziej rodzinnych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,40 m² 7 762,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótko: mieszkanie z widokiem na park | 51,4 m I ul. Staszica I Ogromny potencjał aranżacyjny Atuty mieszkania: lokalizacja - rewelacyjna lokalizacja tuż obok Parku im. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł34,50 m² 7 246,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia ok. 35M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 400 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko promenada Niemena - C.H. M1 - las Aniołowski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż lokal mieszkalny 2-pokojowy w budynku przy ulicy Polskich Marynarzy. Pełna własność. Mieszkanie o powierzchni 58,3 m składa się z: - salonu - 19,5 m. kw. - sypialni- 13,4 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 667 zł90 m² 11 796,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie - jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83,92 m² 17 862,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M w popularnej i pożądanej dzielnicy w Poznaniu na Polance i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wielu udogodnień na tym osiedlu! Art-Malta to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł80,62 m² 23 443,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Gdynia Kamienna Góra, atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: prestiżowa, blisko morza, bulwaru i centrum miasta, kamienna Góra położona jest ok. 52m n.p.m. z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50,50 m² 9 603,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Świdnika, ul. Kochanowskiego, 1 piętro w niskim bloku, ocieplonym w 2018 roku. Nieruchomością zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł81 m² 9 493,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na parterze kameralnego domu dwulokalowego w cenionej, zielonej części Zielonej Góry na Osiedlu Ptasim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 748 zł68,12 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł71,10 m² 12 405,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Pruszkowie Nieruchomość o powierzchni 71,24 m wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,60 m² 5 704,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 59,60 m2, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Księcia Witolda w Białej Podlaskiej. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w pełni wykończona z antresolą w nowym budynku z windą. Idealne pod inwestycję pod wynajem lub dla studenta. Doskonała komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,40 m² 6 293,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego i gotowego mieszkania w Rudzie Śląskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 699 zł38,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 113 zł27,80 m² 26 119,17 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wygodne i eleganckie mieszkanie na Mokotowie czeka na właściciela. Prestiżowa, bezpieczna okolica. Apartament z dużą loggią, ładnym widokiem z 5 piętra. Okolica bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

895 500 zł59 m² 15 177,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie w samym centrum Józefowa - na najładniejszym osiedlu, w niewielkiej odległości od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł76 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 76 m | Wisła | Dochodowa inwestycja z wynajmu krótkoterminowego Na sprzedaż oferuję pięknie wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ruda Śląska / Nowy Bytom / ul. Piotra Niedurnego - 39 m2 / 2 pokoje! Cena do negocjacji! we speak english Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i praktyczne ,2.

Szczegóły ogłoszenia

509 990 zł32,35 m² 15 764,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Prestiż, historia i nowoczesność w jednym. Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, zlokalizowana w samym sercu miasta przy legendarnej ulicy Długiej. To oferta dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,81 m² 7 312,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane, słoneczne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,81 m2 położone na Stargardzkiej starówce. - 2 pokoje - balkon - piwnica - garaż Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 900 zł103,38 m² 18 958,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Housing Market ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy luksusowy apartament w sercu Bydgoszczy. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej inwestycji renomowanego dewelopera awz - Nowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 155 zł81,11 m² 10 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim, sąsiadujące z pięknym Gdańsku, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 975 zł40,95 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/32 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 40,95 m Piętro: 3 / 6 Balkon: 5,11 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43,93 m² 7 944,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,93 m , w zadbanym bloku przy ul.Piastowskiej, blisko centrum miasta. Mieszkanie posiada dwustronny układ okien,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46 m² 17 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam wyjątkowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, po remoncie generalnym w 2025 roku - gotowe do zamieszkania od razu. Mieszkanie znajduje się w wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł44,10 m² 4 308,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Zarębskiej w Chorzelach. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,63 m² 9 843,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko u nas! Komfortowe 3 pokoje na osiedlu Hallera świetna lokalizacja i duży potencjał Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,63 m , usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł25,33 m² 12 593,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 25,33 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z 4- piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Są mieszkania, które po prostu mają to coś. Wejdziesz i od razu czujesz, że tu wszystko gra od światła, przez kolory i materiały, po detale wykończenia. Dokładnie tak jest w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 658 zł32,55 m² 12 155,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł118,30 m² 16 906,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 118,3 m2 znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2020 roku na ogrodzonym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł31 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,17 m , położone na 3. piętrze w bloku. Lokal idealny dla singla, pary lub jako bezpieczna lokata kapitału pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 W świetnej lokalizacji - wolne od zaraz! Mam przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 , mieszczące się na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,42 m² 11 021,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego przy ulicy Wincentego Turka. W pobliżu znajdziemy dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów wielobranżowych i lokali.