dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Gdynia,pomorskie

650 000 zł64 m² 10 216,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w fantastycznej lokalizacji, położone 500m od morza i Bulwaru Nadmorskiego i plaży. Wspaniała, kameralna okolica, w centrum Gdyni. Perełka inwestycyjna, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smoluchowskiego

Malbork,pomorskie

375 000 zł58 m² 6 153,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie z niskimi kosztami eksploatacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu południe przy ul. Smoluchowskiego. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego , wolne od zaraz osiedle sady, ul. Dębowa Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korzona

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł88 m² 16 924,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe- 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,04m2, usytuowane na 4 i 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z 1999r. zlokalizowane na Targówku przy ul. Tadeusza Korzona. Dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł36 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży przestronne 1 pokojowe mieszkanie z balkonem 35,5m2 w Piasecznie na ul. Staszica położone na terenie zamkniętego osiedla z dużą ilością ogólnodostępnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andromedy

Gliwice,śląskie

212 000 zł31 m² 6 839 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Sprzedam ustawną kawalerkę z dużym balkonem i piwnicą. Mieszkanie znajduje się w Gliwicach przy ul. Andromedy. Kawalerka składa się z kuchni, łazienki oraz pokoju, posiadającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

720 188 zł64 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym Balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

341 289 zł27 m² 12 645 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowy etap inwestycji. Zadzwoń - zapytaj o szczegóły. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł37 m² 7 850,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż duże kawalerki bezczynszowe w stanie deweloperskim 15 min do centrum Szczecina oraz 10 min do Polic. Zielona, bardzo spokojna okolica, 10 minut pieszo do centrum handlowego, siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

268 000 zł30 m² 8 833,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

dla biura oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Nasi eksperci przygotują Państwa pod program Bezpieczny Kredyt 2% Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie idealne na start. Mieszkanie ma 30,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Patriotów

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł122 m² 8 574,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz lokalu do zamieszkania, inwestycji lub pod działalność gospodarczą, prezentuję Państwu świetnie usytuowany lokal w centrum Radości przy ul. Patriotów. Opis nieruchomości: lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

282 000 zł26 m² 10 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja W wymarzonym miejscu Z widokiem na góry! bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura planowany odbiór mieszkań to grudzień 2024 roku. Mieszkanie które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 000 zł49 m² 13 020,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Spędź Święta w swoim M ! Oferuję na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

559 953 zł60 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - osiedle na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku - niskie ceny mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Olsztyńska

Stawiguda,warmińsko-mazurskie

180 000 zł54 m² 3 364 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nieruchomość w świetnej lokalizacji! Cena do negocjacji! M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 znajdujące się w malowniczej miejscowości Stawiguda, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

660 215 zł63 m² 10 502,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatni apartament, gotowy do wykończenia, z możliwością podziału na 2 osobne mieszkania/ kawalerki. Jeśli podoba Ci się wykończenie, skorzystaj z projektu i realizacji. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie w Pabianicach ul. Moniuszki o powierzchni 45 m . Położone na trzecim piętrze w bloku z cegły. Doskonała ekspozycja okien na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

265 000 zł56 m² 4 757,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodzin z dziećmi! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, wyremontowane mieszkanie M4 o pow. 55,7m2 w pożądanej okolicy Jastrzębia-Zdroju przy ul. Turystycznej znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

825 000 zł60 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwa pokoje, olszanica do wejścia lokalizacja: oferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Niezapominajek , Kraków Olszanica. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł108 m² 13 404,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

English below Z przyjemnością prezentujemy apartament w loftowym stylu znajdujący się przy ul. Łokietka na północy Krakowa. Nieruchomość - pow. 108.17 m - piętro 1 i 2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe słoneczne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem miejsce parkingowe w hali garażowej dodatkowo płatne komórka lokatorska winda osiedle zamknięte plac zabaw na terenie osiedla blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł46 m² 7 638,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni około 46 m z balkonem, położonego przy ul. Włościańskiej na Pomorzanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł41 m² 20 859,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,7 m2 położone na parterze z ogródkiem 20m2 położone w Miasteczku Wilanów przy ul. Herbu Janina za Szpitalem Medicover. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowa

Spalice,dolnośląskie

447 000 zł73 m² 6 123,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

DO wykończenia / środkowy segment mieszkalny 73,5 m2 dodatkowo poddasze 25 m2 do zagospodarowania. Polecam Państwu bardzo atrakcyjny segment w zabudowie szeregowej położony na obrzeżach Oleśnicy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł49 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! na zielonym biskupinie! Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne dwupokojowe mieszkanie położone w okolicy ulicy Karola Olszewskiego na pierwszym piętrze niskiej kamieniczki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 100m2 na ul. Gęsiej. Dostęp do garażu zamykanego i ogrodu. Możliwość zakupu całego domu z działką 12390000 do negocjacji. Uwaga: kontakt wyłącznie telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł107 m² 5 774,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta mieszkania położonego przy Wałach Chrobrego! Przedmiotem sprzedaży jest duże mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane w dobrze utrzymanej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

373 700 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,50m2 w Mysłowicach przy ul. A.Mickiewicza. Rezerwacja do 31,12.2023 W skład którego wchodzą: - przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł40 m² 14 812,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

DO sprzedania komfortowe mieszkanie, o metrażu ponad 40m2, 2-pokojowe, na Tarnogaju. Nieruchomość znajduje się przy ul. Nyskiej, na nowym, strzeżonym osiedlu, z 2015 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

195 000 zł33 m² 5 919,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dla singla lub pary na piątym piętrze, w spokojnej okolicy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Radom,mazowieckie

399 000 zł67 m² 5 974,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe, niedawno remontowane dwa pokoje 67m, położone na drugim piętrze kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Obszerny salon, sypialnia z garderobą, pokaźna widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł56 m² 6 752,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania położonego na 2 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku w świetnie skomunikowanym punkcie dzielnicy Kapuściska. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedleckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cena 359 000 zł oferta z wyżyn - oferta na wyłączność- 3 pokoje Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia? Zależy Ci na bliskości placówek edukacyjnych, pełnej infrastrukturze w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Nieruchomość o powierzchni 41m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 39 m2 na ul. Śliskiej w Ostrowcu Św. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie po remoncie, położone nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płowiecka

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Bezczynszowe | Mieszkanie 150 m2 | 6 Pokoi | Działka około 350 m2 | Ogródek | Altanka | Zieleń | Miejsce do Parkowania Samochodu | Blisko Przystanek Autobusowy | Mieszkanie w kamienicy z 1936.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 949,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie Zapraszam do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 42,94 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

310 000 zł51 m² 6 070,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 51,07 m2, położone na II piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł47 m² 6 940,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, na atrakcyjnym , cichym osiedlu. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, mozliwosc kupna przez osoby spoza Unii Europejskiej Lokal znajduje sie na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 76m 2 usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym.