dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

669 000 zł62 m² 10 862,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,59m2 położone na VIII piętrze budynku apartamentowego zlokalizowanego w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

165 000 zł43 m² 3 810,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie komfort, ciszę i dobrą lokalizację - dostępne od zaraz! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł31 m² 17 092,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Aktualne! Sprzedam atrakcyjną kawalerkę znajdującą się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Bemowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ulicy Powstańców Śląskich! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Świdnica,dolnośląskie

665 000 zł61 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament położony w bardzo dobrej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie parku centralnego (zrewitalizowanego w 2020 roku.) W pobliżu Galeria Świdnicka 150m, Rynek świdnicki 900m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane w centrum Szczecina przy ulicy Jagiellońskiej 67a. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł63 m² 7 002,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia mieszkanie o powierzchni 62,69 m , położonego na pierwszym piętrze w zabudowie dwulokalowej przy ul. Mokra Strona w Rzeszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Sopot,pomorskie

2 995 000 zł150 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Klimatyczny, wytworny i niepowtarzalny 3-pokojowy apartament zlokalizowany na iip. odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy z 1922r. Położenie w spokojnej okolicy górnego Spootu, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł44 m² 22 706,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polish above / english below Oferujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli, charakterystyka Mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze. Powierzchnia: 43,55 m2. Osobna kuchnia. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe z garderobą w Centrum miasta. Nieruchomość została wykończona w stanie deweloperskim na poddaszu budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Nowogard,zachodniopomorskie

349 000 zł64 m² 5 410,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż jasne, przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 64,5 m2, położone w centrum Nowogardu. Na powierzchnię 64,5 m2 składają się: - jasny, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

816 600 zł64 m² 12 699,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-06 Dwustronne mieszkanie z dwoma tarasami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Praga Północ ul. Brechta | autobusy i tramwaje minutę spacerem od klatki | 600m do stacji metra Szwedzka | 900m do dworca kolejowego i stacji metra Wileńska 49 m2 | 3 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł47 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do zapoznania się z mieszkaniem trzypokojowym, umiejscowionym na Targówku (ul. Łojewska), zaledwie kilka minut spacerkiem od metra. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł53 m² 11 323,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem i osobną garderobą przy ulicy Górna Droga na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

951 900 zł56 m² 16 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Czerniakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

849 900 zł54 m² 15 797,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie, które znajduje się w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość idealna jako inwestycja ale również dla rodziny. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

519 885 zł35 m² 14 853,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Polecam na sprzedaż kawalerkę o łącznej powierzchni 35m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w trzy piętrowej willi miejskiej położonej w okolicy ul. Hallera na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł83 m² 18 674,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2, zlokalizowanego w Warszawie w dzielnicy Ursynów Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku z 2005 roku Ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

489 000 zł84 m² 5 829,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy nową ofertę sprzedaży bardzo dużego 4 pokojowego mieszkania na osiedlu Karpackim! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i liczy aż 84 m2 powierzchni. Układ mieszkania: lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł64 m² 13 009 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. *** Tylko w sdp Nieruchomości *** Mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia, 200m od Rynku! Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

599 000 zł36 m² 16 561 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis inwestycji: w ramach inwestycji Małe Białczańskie powstanie 14 apartamentów wraz z parkingiem naziemnym i zewnętrzną strefą spa. Budynek został zaprojektowany przez doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

528 888 zł54 m² 9 825,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przepiękne zielone mieszkanie 2 -pokojowe z miejscem postojowym oraz pięknym tarasem. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowym pięknym budynku. Nieruchomość wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

379 004 zł24 m² 15 687,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zaporowska/centrum kawalerka/odświeżone!hit Oferujemy na sprzedaż fajną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji - Rondo Powstańców Śląskich. Składa się z jednego pokoju (z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

415 200 zł34 m² 12 116 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę (opcjonalnie 2 pokoje z balkonem) w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, blisko Politechniki Poznańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

1 126 400 zł71 m² 15 968,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

[eng below] Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu pełnym zieleni i otwartej przestrzeni. Wyłącznie w new mode! 70,54m2 3 pokoje 2 pełne łazienki garderoba balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

480 783 zł37 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament Pobierowo Baltic Apartments. Najładniejsze apartamenty na sprzedaż w Pobierowie. Doskonała lokalizacja. Zakończona inwestycja. Apartamenty Z pełnym prawem amortyzacji. Jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Białystok,podlaskie

449 500 zł48 m² 9 325,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-okazja! Mieszkanie po generalnym remoncie. Trzy pokoje. Nowa zabudowa kuchenne. Nowe sprzęty agd ( lodówka ,piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofala, pralka, wyciąg). Piękna łazienka. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielanówka

Kielanówka,podkarpackie

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty 3 pokoje mieszkanie bezczynszowe spokojna okolica nowe osiedle parking duży balkon 5km od centrum miasta Rzeszów szerokie przestronne klatki schodowe praktyczny układ bezpieczny zakup zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

470 528 zł37 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Gotowe w III Kwartale 2025 Dwupokojowe Mieszkanie z dużym tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

673 000 zł47 m² 14 267,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej zdjęć wkrótce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w urokliwej dzielnicy Gdańsk Łostowice, położonej na nowoczesnym osiedlu Skandinavia. To wyjątkowe miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

694 960 zł58 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam piękne mieszkanie 3 pokojowe, znajdujące się przy ulicy Przejezdnej na Białołęce w Warszawie. Mieszkanie ma powierzchnię 58,40 mkw i ma świetny, bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł44 m² 12 006,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Top / 3 pokoje / piwnica / ok. Grabiszyńskiej Polecamy na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,05 m2, pełna własność bez obciążeń. Słoneczne z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł110 m² 5 427,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dla miłośnika przedwojennych kamienic - duże przestronne mieszkanie w centrum, na cichej ulicy, z super dostępem do komunikacji miejskiej! Super cena za metr kwadratowy - zaledwie 5420zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

278 998 zł74 m² 3 744,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Okazja!/tanio/wrocław/dolnobrzeska/leśnica/3pok.!superinwestycja! tak tanio jeszcze nie było! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krynki,podlaskie

120 000 zł56 m² 2 127,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis: na sprzedaż w pełni umeblowane, dwustronne mieszkanie na II piętrze dwuklatkowego bloku znajdującego się na osiedlu Bema w Krynkach. Mieszkanie jest do odświeżenia lub remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł37 m² 9 408,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na 1.piętrze czteropiętrowego bloku położonego na Bielawach. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia , w pełni umeblowane i wyposażone. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

426 600 zł47 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! Apartament dostępny na parterze piętrze 1 oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł47 m² 23 392,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta promocyjna do końca września 2023r. Inwestycja Kościuszki 22 to komfortowe apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Sześciokondygnacyjna elegancka kamienica to ostatnia tak położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

617 000 zł34 m² 18 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa Lokalizacja| Kępa Mieszczańska | Centrum| Przy parku|taras Do sprzedaży mieszkanie z tarasem na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w centrum Wrocławia. Oryginalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

970 000 zł59 m² 16 519,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Brak podatku pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,72 m2 przy ul Stanisława Klimeckiego. Lokalizacja: dzielnica Zabłocie to obecne najbardziej pożądana lokalizacja do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasandry

Radom,mazowieckie

399 000 zł74 m² 5 358,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie czteropokojowe 74,46m, na osiedlu Południe. Położone na parterze, w bloku czteropiętrowym przy ulicy Kasandry. Posiada optymalny rozkład pomieszczeń, z ekspozycją na dwie strony.