dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

260 000 zł25 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na ulicy Przyjaźni o powierzchni 25m2. Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na którego metraż składa się: -pokój -otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 12 999,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 46,08 m2 położone na osiedlu Muchoborze Wielkim ( Dzielnica- fabryczna ) we Wrocławiu z ogrodem (30m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Gliwice,śląskie

287 000 zł35 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja umowa przewstepna Wpadło w oko :) ? Jeśli tak. jest okazja. Zapraszam na prezentację podczas której zaprezentuję lokal i postaram się odpowiedzieć na Państwa pytania dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne M3 położone na 4 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ (kuchnia i sypialnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

340 366 zł40 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkań na nowopowstającym osiedlu, zlokalizowanym tylko 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Sianów,zachodniopomorskie

277 697 zł49 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kolejny etap inwestycji osiedle bajkowe zlokalizowanej przy ul. Tylnej w Sianowie, 12 km od morza i 6 km od Koszalina. Nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł49 m² 9 845,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

WE speak english Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe bez Księgi Wieczystej. Tylko klienci gotówkowi! opis mieszkania Przestronne, rozkładowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 48,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Wieliszew,mazowieckie

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem - 2 sypialni - łazienki, - holu, - balkonu Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy szczegół. Gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Nowy Targ,małopolskie

570 000 zł60 m² 9 556 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedania przestronne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni niespełna 60m2. Nowy Targ, ul. Podhalańska. Więcej zdjęć wraz Z wizualizacjami przedstawiającymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

751 591 zł88 m² 8 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Profit Home prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni 88,50 m2 po podłodze. Użytkowa 72,97 m2. Dotyczy lokalu nr kl2m38 ( w ofercie posiadamy także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

614 999 zł58 m² 10 548,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Krzyki/gaj/orłowicza/3pok./BALKON/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne przytulne 3 pokojowe mieszkanie w najlepiej skomunikowanej części Wrocławia - na Gaju. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł54 m² 11 202,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 54,45 m2, zlokalizowane na wrocławskiej Różance-Polance Mieszkanie własnościowe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł45 m² 10 222 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nie pozwól, by ktoś kupił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bródnowska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł52 m² 14 652,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem i miejscem parkingowym w doskonałej lokalizacji Nowej Pragi przy ul. Bródnowskiej blisko metro Szwedzka. Z radością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Lublin,lubelskie

479 000 zł67 m² 7 158,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu świetne pod inwestycje o powierzchni 66,91 m2 położone na 2 piętrze na ulicy Legionowej w dzielnicy Wieniawa Lokal składa się z: - 3 Pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Sianów,zachodniopomorskie

198 841 zł34 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

528 999 zł39 m² 13 704,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/buforowa/2pok./BALKON/OS.ZAMKNIĘTE/PREMIUM OKAZJA! OBNIŻONA CENA! OFERTA DLA OSÓB CHCĄCYCH ZAPEWNIĆ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT ŻYCIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

547 938 zł75 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 75,06 m2, mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu położonym na Osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Zielone

Tarnów,małopolskie

395 000 zł60 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży mieszkanie 60m2 na oś. Zielonym w Tarnowie Blok po termomodernizacji, piętro 4/4 Mieszkanie składa się z salonu, 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz zabudowanego balkonu logia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł44 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe , ustawne, mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i ogródkiem zlokalizowane w Centrum Świdnicy. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

259 000 zł38 m² 6 816 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 38m.kw. w centrum Tarnowa, ul. Wilsona. Usytuowane na 1-szym piętrze z balkonem oraz piwnicą. W pobliżu znajdują się: - szkoła, przedszkola oraz żłobek - sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Lubin,dolnośląskie

159 000 zł26 m² 6 091,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

******rezerwacja ******* nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze- wyłączność. Kawalerka w samym centrum Lubina o powierzchni 26,1m2, usytuowane na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

429 991 zł28 m² 15 356,80 zł/m²

 

Piętro:10/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ok. Sky Tower 2 pok/tramwaj/centrum Polecamy na sprzedaz w doskonalejn lokalizacji. -Zielinskiego dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m położone w doskonałej lokalizacji (obok sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koninko

Koninko,wielkopolskie

519 000 zł83 m² 6 246,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe 83,08 m2 z garażem i dużym tarasem! Inwestycja położona w świetnej lokalizacji pod Poznania, z dobrym dojazdem do centrum miasta komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

657 970 zł69 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne idealne dla rodziny o powierzchni nieml 69 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordonówny

Warszawa,mazowieckie

1 093 000 zł86 m² 12 738,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,8m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2005 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin - ul. Hanki Ordonówny. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bór

Nowy Targ,małopolskie

485 000 zł64 m² 7 578,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok W dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon francuski, balkon, piwnica, monitoring, teren ogrodzony; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

1 494 044 zł91 m² 16 476 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezydencja Plac Kaszubski to projekt o kameralnym charakterze, gwarantujący komfort i poczucie bezpieczeństwa. To miejsce, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie 90,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 291 534 zł70 m² 18 583,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

zakup bez dodatkowych opłat: podatek; wynagrodzenie; od dewelopera budowa zakończona - za chwilę przekazujemy klucze Wygodne 3 pokoje z balkonem - tuż przy stacji metra. Widok na zachód słońca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

689 000 zł32 m² 21 873 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,5 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Lema. Lokalizacja: ul. Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

371 963 zł48 m² 7 765,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! mieszkanie wykończone pod klucz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 550 zł42 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne idealne dla pary lub singla o powierzchni 42,25 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

435 000 zł70 m² 6 178,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle tulipanów Nowa inwestycja deweloperska 'osiedle Tulipanów' na obrzeżach Koszalina. Kameralne osiedle obejmuje 26 bezczynszowych lokali mieszkalnych położonych na parterze lub piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

179 000 zł37 m² 4 788,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które pragną wprowadzić się od zaraz - bez konieczności remontowania. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum przymorza. Na mieszkanie składają się 2 osobne, nieprzechodnie pokoje, jasna kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie w stanie dobrym. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską na Psim Polu Polecam na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o metrażu 48 m2 na wrocławskim Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł30 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Super lokalizacja.Termin oddania 06.2024.BEZ Prowizji. Plac zabaw, tereny zielone w częściach wspólnych, na terenie inwestycji dostępne będą rowerownie.Przystanek autobusowy w odległości 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

919 000 zł61 m² 15 152,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferowane mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio bez prowizji w stanie deweloperskim. Oferuje jednak możliwość kompleksowego wykończenia pod klucz zgodnie z przygotowanym projektem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Jelenia Góra,dolnośląskie

545 000 zł85 m² 6 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- rezerwacja *** okazja cenowa, świeżo po remoncie, piękne ciche I jasne mieszkanie! bez prowizji I opłat dodatkowych!*** Oferuję na sprzedaż świeżo po remoncie, nowoczesne, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 141 277 zł84 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

437 000 zł45 m² 9 646,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (45,30 m2 ). Mieszkanie położone jest na 7 piętrze, 8 piętrowego bloku z 1975r. Budynek znajduje się przy ul. 26 Kwietnia. Mieszkanie składa się z: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij