dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 052 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł65 m² 8 767,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

199 999 zł69 m² 2 909,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki. Osobno wc znajdujące się we wspólnym korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój,małopolskie

285 000 zł26 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 26 m2 w Rabce Zdroju. W skład pomieszczeń wchodzą kuchnia, samodzielna łazienka, pokój dzienny/salon, przedpokój. 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł66 m² 9 284,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.7 m2 znajdujące się na 1 piętrze bloku z 2001 roku przy ul. Narutowicza. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pięciolinii

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 59,80 m usytuowane na 7 piętrze w 7-piętrowym bloku z 1977 roku zlokalizowane na bliskim Ursynowie, przy ul. Pięciolinii. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł38 m² 10 158,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Bartodziejach. Nieruchomość o powierzchni 37,9m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł54 m² 10 556,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się na Psim Polu przy ulicy Kiełczowskiej. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł56 m² 12 768,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję Państwu nieruchomość o powierzchni 56.39 m2 znajdującą się na warszawskiej dzielnicy Praga Południe - w samym centrum Gocławia! Mieszkanie mieści się na 7 piętrze (z 12).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł53 m² 14 325,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania, które znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku wybudowanym w 2006 roku. To mieszkanie o powierzchni 53,4 m oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

629 000 zł57 m² 10 972 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bresdom Nieruchomości z radością prezentuje mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Aurora przy ulicy Barcza. Osiedle Aurora znajduje się w doskonałej lokalizacji na mapie Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż rozkładowe, funkcjonalne M-3 z balkonem-loggia, o powierzchni ok. 47 m2, usytuowane na czwartym piętrze 11-piętrowego wieżowca położonego w Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garibaldiego

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł55 m² 14 814,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Digital Broker przedstawia urokliwe mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem (12,87 m2), usytuowane w cichej i malowniczej okolicy na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Garibaldiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

433 500 zł36 m² 12 197,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji, na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 35,54 m2 położone jest na 4 piętrze w budynku z windą. Doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

858 000 zł63 m² 13 533,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się wśród historycznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

866 000 zł56 m² 15 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż na Kabatach, w prestiżowym zamkniętym osiedlu z 2001 roku, które zachwyca pięknem zieleni oraz spokojem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł43 m² 13 465,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje | Do remontu | Przymorze Do sprzedania jest atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Przemyśl,podkarpackie

278 000 zł48 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze, mieszczące się w super lokalizacji przy ul. Rogozińskiego w Przemyślu. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

330 000 zł180 m² 1 833 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

dzień dobry oferuje nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym w pobliżu rynku możliwość zrobienia trzech osobnych mieszkań lub na piętrze dwa mieszkania na dole lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

1 044 450 zł63 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie Mokotowie. Mieszkanie znajduję się na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z 1974 roku (rama H).W bloku zainstalowane dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korczoka

Gliwice,śląskie

399 500 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o powierzchni 47 m2 do własnej aranżacji w kameralnym budynku. Główne atuty nieruchomości: blisko parku cicha i spokojna okolica niska zabudowa Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł64 m² 7 064,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Basia tel. Prestige Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania trzy pokojowego, usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji - Fordon / Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

851 230 zł37 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą (37,01m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku znajduje się winda! Mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł31 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,82 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Tarnów,małopolskie

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 37m2 położonego w Tarnowie przy ul.Lelewela. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowicza

Kraków,małopolskie

590 000 zł34 m² 17 580 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - duży ustawny pokój z wyjściem na balkon - mniejszy przytulny pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na trzecim pietrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 46 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1962

Oferuję do sprzedania mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 122 m2 na pierwszym piętrze w budynku dwumieszkaniowym w Centrum Kielc. Mieszkanie składa się z: - pięciu pokoi; - kuchni; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł42 m² 20 320,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

For english - please scroll down Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany 2-pokojowy apartament z balkonem w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Altanowa

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł35 m² 13 188,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! Gorąco polecam kawalerkę położoną we Wrocławiu przy ul. Altanowej Mieszkanie o pow 34,88 mkw składa się z: - pokoju, - oddzielnej kuchni, - łazienki - przedpokoju Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

770 000 zł51 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Bohaterów Września na 2 piętrze 9 piętrowego bloku z 2017 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł138 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oryginalne mieszkanie trzy poziomowe w wyjątkowym miejscu na Podzamczu wśród nowych kamieniczek i klimacie charakterystycznego dla starego miasta. Budynek pochodzi z 2000 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroczna

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł58 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, w sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 zlokalizowane w Warszawie Wola. Piętro 2 (4 kondygnacyjny budynek) I pokój o pow. ok. 20 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta wstrzymana Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - w wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni 38,26m2 Nieruchomość znajduje się na parterze 4-piętrowego, nowego bloku (2017r),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeczna

Przemyśl,podkarpackie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro nieruchomości strategy home ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Przemyślu przy ul. Rzecznej. Nieruchomość mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł54 m² 18 515,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność przedstawić nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie. Pięknie urządzone, jasne i gotowe do wprowadzenia. Lokal ma prawie 54 m2. Znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł47 m² 12 569 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie w Ursusie o pow. 47,1 m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (narożne) w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

521 000 zł71 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy na Osiedlu Zarzecze. Mieszkanie (71,45m2) składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

337 922 zł25 m² 13 399 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

585 726 zł48 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 47,62 m2 z tarasem, położone jest na 2 piętrze, 10-piętrowego apartamentowca. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 030 zł41 m² 10 598,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Gryfino,zachodniopomorskie

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ul 11 listopada w Gryfinie. Mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie bardzo ustawne i ciepłe, rozkładowe, okna wychodzą na wschód.