dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybrańska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Zapraszam na prezentację! 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m lokalizacja : Warszawa ul. Wybrańska, brudno cena: 635 000 pln Mieszkanie położone w okolicy pełnej zieleni, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł64 m² 14 806,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Posag 7 Panien, ursus. Nieruchomość o powierzchni 64,16 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 991 zł37 m² 12 876,10 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Plac Legionow - centrum lux 2 pokoje okazja!top! Polecamy na sprzedaz komfortowe, bardzo nowocześnie, urządzone i zaplanowane przez projektanta wnętrz mieszkanie (pierwotnie dwupokojowe), po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

418 000 zł42 m² 10 007,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 305 750 zł87 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowy apartament zlokalizowany w inwestycji nad Motławą - riverfront riverfront apartments to inwestycja zlokalizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w cztreopiętrowym budynku z około 1953 r., Os. Teatralne, jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Nowe Huty. Budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł66 m² 10 121 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jeśli szukasz mieszkania, które posiada duży balkon, jest rozkładowe, dwie łazienki, osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł41 m² 3 849,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam lokal 41,3 m2 znajdująca się w rewitalizowanej kamienicy w centrum na parterze, podzielone jest na dwa mieszkania mniejsze. Lokal usługowy do remontu, z dwoma osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł61 m² 11 105,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie z osobną kuchnią. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 049 716 zł61 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/160) w Bronowicach o powierzchni 61,03 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

697 000 zł100 m² 6 970 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertą apartamentu położonego na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy w bliskiej odległości od centrum Bytomia. Już przy pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 032 zł42 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

540 800 zł88 m² 6 145,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedaży apartament dwupoziomowy w stanie developerskim w doskonałej lokalizacji w Wszystkie oferty w jednym miejscu na - Spotkanie umawiaj telefonicznie. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dereniowa

Wasilków,podlaskie

639 000 zł66 m² 9 700,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa niższa cena za mieszkanie I za garaż! Prezentujemy piękne, przestronne, nowoczesne mieszkanie dla wymagających! Wykończone w wysokim standardzie , zaaranżowane i urządzone ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Gdynia,pomorskie

930 000 zł40 m² 22 985,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

-> nowe, przytulne i nigdy nie użytkowane -> kompletnie urządzone i umeblowane, oszczędzasz czas i pieniądze -> W cenie garaż i komórka -> niskie opłaty miesięczne -> świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

690 000 zł36 m² 19 289,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń po cenę | 35,77m | 2 pokoje | ul. Rydlówka Nowa inwestycja, oddanie już w 3 kwartale 2024r. W cenie: mieszkanie, smart home Premium, ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

601 000 zł66 m² 9 170 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poborzańska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Bródno. Pokoje 17, 11 i 7 m2. Kuchnia - ok. 6 m2. Balkon długości 5 m. Komórka lokatorska ok. 6 m2. Księga wieczysta = możliwość kredytowania zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł58 m² 10 113,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania otoczonego z jednej strony pięknym lasem, z drugiej bliskością centrum? Umów się i sam zobacz to wyjątkowe mieszkanie! atuty: - piękny widok na panoramę miasta - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

815 520 zł48 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Unikatowe, przytulne wnętrze, urządzone gustownie z wielką dbałością o szczegóły dla 2-3 osobowej rodziny lub singla usytuowane na Starych Bielanach. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Mrągowa z widokiem na jezioro Magistrackie oraz 300m od jeziora Czos. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

348 000 zł44 m² 7 963,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż jasne 2 pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej o powierzchni 43,7 m 2. Usytuowane na piątym piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł51 m² 5 488,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu leśnym. W skład mieszkania wchodzi: -odrębna kuchnia -sypialnia -salon (balkon papieski) -łazienka z wc -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Istebna

Istebna,śląskie

403 000 zł43 m² 9 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Bystrej koło Bielska Białej! Bystra Park to nowa inwestycja zlokalizowana w miejscowości Bystra w bliskiej odległości od Szczyrku i Bielska Białej! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

521 000 zł48 m² 10 845,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone (bez mebli) o pow. 48,04 m2 w cenie 521 000 zł. W cenie mieszkania jest 1 miejsce postojowe na parkingu naziemnym. Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Lublina

Lublin,lubelskie

474 496 zł54 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy dla Państwa wspaniałą ofertę mieszkań w nowym budownictwie, na osiedlu Dziesiąta. Bez prowizji I bez podatku pcc 2%! planowane zakończenie inwestycji - grudzień 2024r Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł47 m² 14 148,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Idealne na start M ieszkanie o powierzchni 47 m 2 położone przy ul. Kijowskiej 11. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze budynku 1972. Mieszkanie , do własnej aranżacji, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaria

Rymanów,podkarpackie

450 240 zł67 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 67,20m2 w nowoczesnym Osiedlu Rymanowskie Wzgórze znajdujące się przy ul. Kalwaria w Rymanowie. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 63m2 podstawowe informacje Mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na piątym i szóstym piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2007 roku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł51 m² 28 431,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Rydygiera. Apartamentowiec (splace Park) jest chroniony, położony przy największym na Żoliborzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

587 500 zł48 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie na Nowym Mieście. Jego powierzchnia to 47,80 m2, a składają się na nią: 2 oddzielne pokoje, każde z prywatnym balkonem, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł27 m² 12 030,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 26,6 m2 w Rzeszowie przy al. Niepodległości. Idealna lokata kapitału w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

483 000 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:127/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Po remoncie 3pok/42m2 z klimatyzacją,balkonem i piwnicą,blisko Rynku Jeżyckiego, poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego bloku z cegły bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jodłowa

Ignatki-Osiedle,podlaskie

448 786 zł96 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w miejscowości Ignatki przy ul. Jodłowej tuż przy granicy z miastem Białystok. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95,69 m2, składające się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

625 000 zł57 m² 10 945,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,10 m2 w Rzeszowie na ul. Rymanowskiej. Idealna lokata kapitału w postaci mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Siemianowice Śląskie,śląskie

220 000 zł35 m² 6 354,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość szkoły/przedszkola bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 124 996 zł72 m² 15 605,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Top/ogród Botaniczny/2 balkony do wykończenia! kupujący nie płaci podatku pcc Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,6 mk2 w nowym apartamentowcu przy ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł49 m² 11 421,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

ok. ul. Żmigrodzka/marino | 2pok | garaż! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, usytuowane na północy Wrocławia przy ul. Poświęckiej, blisko wjazdu na obwodnicę śródmiejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

538 508 zł44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie, idealne na start. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł59 m² 11 990,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie 59.13m2 Mieszkanie znajduje się na drugim z czterech pięter w zabytkowej, odnowionej kamienicy z widokiem na park. Położenie w ścisłym centrum Wrocławia.