dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 205 ogłoszeń

669 000 zł51 m² 13 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,72 m , położone przy ul. Myśliwskiej w bardzo atrakcyjnej i pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46 m² 14 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie jest położone na 4-tym piętrze 6cio piętrowego budynku na modernistycznym osiedlu Chomiczówka, zbudowanego w technologii Rama H w 1981 roku. Osiedle zaprojektowano z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44,50 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach z miejscem postojowym naziemnym - lokal z potencjałem aranżacyjnym Alpha Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł84,58 m² 3 535,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w Dzierżoniowie przy ul. Gen. Andersa Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym Mieszkanie o powierzchni 84,58 m2 - z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 970 zł37,14 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na wysokim parterze w dziesięciopiętrowym bloku w Chorzowie przy ul. Żołnierzy Września.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 918 zł36,91 m² 17 391,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 649 zł36,26 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8650zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Lubaczów Bezczynszowe. Mieszkanie na sprzedaż - Lubaczów | 60 m | Parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w Lubaczowie , usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 228 899 zł88,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie W92 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,93 m² 22 740,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone przy ul. Wenecjańskiej 7 w Poznaniu, w prestiżowej części Chwaliszewa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł37,31 m² 3 993,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania powierzchni użytkowej 33,77 m 2 usytuowanego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu blisko natury - bez prowizji i bez pcc! Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w mieście z kameralnym otoczeniem zieleni? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł95,81 m² 13 558,08 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy, zlokalizowane przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Starego Miasta w Toruniu - ul. Szerokiej. Powierzchnia mieszkania: 95,81.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 700 zł44,57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - Częstochowa, ul. Oleńki | Jasna Góra | Hotel Arche Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł105 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie, idealne dla rodziny lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej części Piaseczna przy ul. Dworcowej 38, co czyni je idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36,99 m² 14 030,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,99 m , położone na 2. piętrze prestiżowego apartamentowca z dużą windą. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,53 m² 11 333,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach Hubach. Idealne pod inwestycję: 1 piętro 48,35 m2 3 pokoje, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,80 m² 5 626,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w Mieczysławowie pod Kutnem. 6 km. do centrum Kutna. Blok z wielkiej płyty po termomodernizacji. I piętro, 63,8 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł36,55 m² 16 826,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na wysokim parterze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku z 1959 r., przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Bobrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie! Biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł87,04 m² 3 102,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w kamienicy w ścisłym centrum przy ul. Orzeszkowej 3 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł86,54 m² 8 770,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego apartamentu z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

! 58,35m2 nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie W centrum! 2 balkony! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak pcc! zapraszam do kontaktu po szczegóły związane Z aktualnymi rabatami!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, które stanowi doskonały wybór inwestycyjny, znany jako tzw. dwupak. To idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,99 m² 8 424,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 44,99 m , położone na wysokim parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Mełgiewskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł68,38 m² 9 798,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 153 zł52,91 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Nowa cena! Nowa inwestycja "dominów Rynek" przy ul. Parkowej w Dominowie, gm. Głusk, lublin. Termin realizacji IV kwartał 2026 r. Oferujemy mieszkania w metrażach od 33,84 m2 do 67,74.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atuty: - 5 minuty pieszo do przystanku tramwajowego, autobusowego, - 7 minut pieszo do Galerii Przymorze, - oddzielna kuchnia, - 10 min pieszo do skm, dworzec pkp Gdańsk Oliwa - 15 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 184 zł39,68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł68 m² 29 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Informację pod nr :   . MB nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z garażem podziemnym 150 m od morza na osiedlu Jelitkowo w Gdańsku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

| mieszkanie w okazyjnej cenie 4040zł/m2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mały balkon loggia. Mieszkanie w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł44 m² 14 500 zł/m²