dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 040 380 zł84 m² 12 385,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

555 048 zł77 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane na terenie nowo powstałego osiedla Przy Dębickiej. Jest to 2-poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 380 000 zł100 m² 13 753,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament na os. Magnolia Park o powierzchni 100,34 m2 położony na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z 4 pokoi,( z salonu wyjście na przestronny balkon), kuchni z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sandomierz,świętokrzyskie

250 000 zł44 m² 5 697,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu małe 2-pokojowe mieszkanie IV piętro , znajdujące się w centrum Sandomierza w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. CO sprzedajemy? Mieszkanie 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł39 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje * pełen rozkład* szczepin Na sprzedaż doskonałe mieszkanie, składające się z 2 pokoi i jasnej kuchni. Zlokalizowane w sercu miasta, przy ulicy Legnickiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 900 zł52 m² 4 998,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poprzeczna

Koszalin,zachodniopomorskie

266 000 zł50 m² 5 352,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.49,7m2, pełna własność, usytuowane na 3 i zarazem ostatnim piętrze w budynku przy ul. Poprzecznej. Budynek z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Opole

Opole,opolskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne, przestronne i duże mieszkanie w jednej z kamienic w śródmieściu Opola. Zlokalizowane na II piętrze o pow. 120,24 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł57 m² 8 209,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - Plac Wolności, bydgoszcz Szukasz mieszkania w centrum miasta? Zależy Ci na bliskości do całej infrastruktury miasta, do teatru, kina, opery, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacewicz

Częstochowa,śląskie

535 000 zł60 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker lokalizacja: północ ul. Bacewicz Oferujemy wyjątkową okazję zakupu urokliwego mieszkania o powierzchni 60 m , które z pewnością stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł73 m² 12 346 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Idealna okazja inwestycyjna, lub 4 pokoje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł99 m² 23 279,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu elegancki apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu warszawskiego Powiśla przy ul. Górnośląskiej. Mieszkanie położone na parterze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rewalska

Wrocław,dolnośląskie

694 900 zł50 m² 13 898 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 * 2. piętro, niska zabudowa * salon 22m można podzielić na 2 pokoje i tym samym uzyskać trzeci * remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

449 000 zł73 m² 6 191,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przedmieściach Poznania w Szczytnikach Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

359 000 zł91 m² 3 944,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu duże, trzypokojowe mieszkanie, w centrum Jeleniej Góry, usytuowane na drugim piętrze kamienicy. W skład powierzchni użytkowej 91,02 m2 wchodzą; trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Polniczka

Polniczka,pomorskie

180 000 zł40 m² 4 554,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Okazja. Nowa niższa cena! Ofertę stanowi segment skrajny domu trzyrodzinnego położonego w miejscowości Polniczka gmina Człuchów, powiat człuchowski, województwo pomorskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

524 900 zł42 m² 12 639,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

! bezczynszowe Muchobór+balkon+garaż/ogród Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,50m2 znajdujące się przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

1 299 000 zł124 m² 10 475,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedstawiamy Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie z wyodrębnioną częścią mieszkalną oraz gabinetową. Lokal o powierzchni 124 m2, położony na parterze w trzy piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł57 m² 4 559,86 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na w Wałbrzychu w samym centrum. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, apteki, banki, przychodnie, szpital, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 311 zł40 m² 9 381,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy. Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy blisko Dworca Kolejowego. Mieszkanie o pow,48 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

601 200 zł31 m² 19 526 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W samym centrum miasta Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 30,95 m2, znajduje się na 5 piętrze, 6-piętrowego, nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

191 000 zł44 m² 4 340,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, o powierzchni 44 m2 składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki przedpokoju w kształcie litery L. Duży pokój został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie E_15 położone na 2 piętrze salon 19,27 m2 sypialnia: 9,94 m2 kuchnia: 8,18 m2 przedpokój 5,01 m2 łazienka: 3,38 m2 balkon 8,00 m2 Udogodnienia: w okolicy inwestycji znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

530 214 zł51 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo oferujemy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 900 zł59 m² 11 354,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł57 m² 20 998,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowej inwestycji atal Zakątek Dąbie na ulicy Bajecznej. Mieszkanie o powierzchni 56,67m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

421 288 zł37 m² 11 433 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Miejsca postojowe w super cenach! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł34 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, a zarazem bardzo przestrzenne mieszkanie we wspaniałej lokalizacji. Tuż przy budynku przystanki autobusowe i tramwajowe. Do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

350 000 zł64 m² 5 451,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64,20m2, położone na I piętrze w bloku typu szczecińskiego w Piotrkowie Tryb., przy ul. Paderewskiego (osiedle Słowackiego). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziętka

Ruda Śląska,śląskie

341 066 zł46 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! apartamenty ziętka - Cisza, zieleń i spokój, a wszędzie blisko i szybko. Buduje się dla Ciebie na wspaniałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł50 m² 7 932 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie (50,3m2)składa się z: - salonu - sypialni - pokoju - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziętka

Ruda Śląska,śląskie

341 066 zł46 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Istnieje możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie na osiedlu Rąbin. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 60,69 m2 usytuowane na VI piętrze w bloku przy ul. Wachowiaka na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

3 631 500 zł135 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Radna to cicha, przytulna, otoczona starodrzewem uliczka, która jest położona w samym sercu Powiśla tuż przy wejściu do jednego z najpiękniejszych warszawskich parków - parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Murzynowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

417 000 zł60 m² 6 903,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - umowa przedstępna. Mieszkanie 3 pokojowe, 60.4 m2 powierzchni, III piętro w 4-piętrowym budynku w klatce tylko po 2 mieszkania na piętro, wyjątkowo spokojnie, Olsztyn, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzniaków

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł62 m² 9 367,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam wykończone mieszkanie czekające na nowego właściciela. Doskonała lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko- łostowice! Atuty nieruchomości: sprzęty agd oraz meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

899 000 zł52 m² 17 278,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować to fantastyczne mieszkanie w bardzo pożądanej lokalizacji. Mieszkanie jest bardzo jasne i czyste. Powierzchnia mieszkanie to 52m2. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawiszy Czarnego

Chorzów,śląskie

83 280 zł35 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, do zaprezentowania mamy mieszkanie przy ul. Zawiszy Czarnego w Chorzowie. Mieszkanie do generalnego remontu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze i ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł83 m² 10 963,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedaję trzypokojowe mieszkanie do remontu, o powierzchni 83m2 na kameralnym osiedlu przy ulicy Znanieckiego na Gocławiu. Niezwykle przestronny salon i kuchnia daje możliwość rearanżacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij