dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł39 m² 14 526,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość o powierzchni niemal 40 m2usytuwaną na trzecim piętrze budynku, który powstaje przy ul. Herbsta na wrocławskich Sołtysowicach. Jest to inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bysławska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł63 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 63m2 w lokalizacji Wawer. Nowoczesne 3 pokojowe, z otwartą kuchnią wyposażoną we wszystkie niezbędne sprzęty. Mieszkanie jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł75 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Chciałbyś dojeżdżać do centrum miasta w 10 min? Właśnie znalazłeś nieruchomość dla siebie! perfectestate ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł42 m² 6 635,07 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,2 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje! W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

683 294 zł39 m² 17 656,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Zabrze,śląskie

489 000 zł54 m² 9 099,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko w realton nieruchomości! po remoncie nowy budynek parking podziemny możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych teren zamknięty z placem zabaw niskie koszty utrzymania Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Katynia

Przemyśl,podkarpackie

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na trzecim piętrze 36m2. Mieszkanie w Przemyślu ul. Ofiar Katynia. Bardzo przytulne nie wymaga remontu generalnego raczej do odświeżenia. Wspólnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

584 000 zł48 m² 12 289,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Stare Miasto Poznań. Powierzchnia użytlkowa: 47,52 m2 Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój. Bardzo ładne, jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

774 792 zł63 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna lokalizacja i ostatnie mieszkania na sprzedaż Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których zaplanowano 68 mieszkań, od kawalerek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł51 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grochowej o powszechni 51 mkw usytuowane na 4 piętrze czteropiętrowego budynku z lat 60-tych. Ta lokalizacja jest znakomita pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

815 675 zł47 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

English version below Infinity Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Nieruchomość: - powierzchnia 46,61m2 - Piętro 1 - Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł62 m² 21 951,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. For English, please scroll below! Podstawowe informacje: do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców Zielony Żoliborz. Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 189 132 zł87 m² 13 615 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 4 pokojowy apartament W centrum miasta, przy rzece Z narożnym wykuszem! Nieruchomość o projektowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

680 000 zł63 m² 10 793,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nie pobieramy prowizji od kupuącego! Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w gdyni/pogórzu Dolnym przy ulicy Żeliwnej. Spokojna boczna ulica, blisko przystanek autobusowy (zkm) oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

725 219 zł74 m² 9 817,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Styczniowa promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

821 625 zł60 m² 13 739,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Dwustronne mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

520 000 zł75 m² 6 933 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Generała Tadeusza Kutrzeby, osiedle Generałów. Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalska

Wrocław,dolnośląskie

786 865 zł65 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w kameralnej zabudowie. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na wschodzie Wrocławia, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 153 zł25 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

172 900 zł28 m² 6 088,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do magicznego królestwa przy ulicy Obrońców Pokoju w Głogowie, gdzie na trzecim piętrze wznosi się urocze, malutkie mieszkanie o powierzchni 28,40 metrów kwadratowych. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

420 000 zł70 m² 6 043,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Do sprzedania mieszkanie na parterze o pow. 69.5 m. Gotowe do zamieszkania bez wkladow finansowych. Mieszkanie jest bardzo jasne (dwustronne), ustawne. Skalda sie z 3 poki. Duza kuchnia, duza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Ustawne mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym! 58 m - praktyczny układ - 3 piętro - atrakcyjna lokalizacja - osiedle żeromskiego! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 266 100 zł90 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które właśnie pojawiło się na rynku! To wyjątkowe mieszkanie znajduje się w świeżo ukończonej inwestycji na Bemowie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

443 100 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie na IV piętrze. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

522 999 zł51 m² 10 227 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

749 000 zł48 m² 15 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku - W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

243 000 zł53 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko W naszym biurze! Fantastyczne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 53,10 m2 ( w tym piwnica o powierzchni 7,40m2). Markety, przystanek autobusowy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

369 000 zł166 m² 2 222,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1999

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker kto: właściciel - sprzedaż bezpośrednia co: sprzeda lokal usługowy 165,9 M2 (do remontu) gdzie: piaseczno, ul. Albatrosów 20C położenie: -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziętka

Ruda Śląska,śląskie

412 012 zł56 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! apartamenty ziętka - Cisza, zieleń i spokój, a wszędzie blisko i szybko. Buduje się dla Ciebie na wspaniałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł35 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Wyłącznie U nas! Z ogromną przyjemnością przedstawiam 1-pokojowe mieszkanie znajdujące w rewitalizowanej kamienicy z 1934r. usytuowane przy malowniczej ulicy Łochowska 38b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

215 000 zł36 m² 5 988,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Piła-Śródmieście, 2 pokoje, blok po termomodernizacji, parter. Wejście do kuchni z dużego pokoju. Do małego pokoju i łazienki wejście z przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konwaliowa

Komorniki,wielkopolskie

489 000 zł58 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego znajdującego się w Komornikach na ulicy Konwaliowej. Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

581 062 zł52 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp243-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ogródek 20m2 - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV kwartał 2024 roku - zakup od sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

649 999 zł58 m² 11 161 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: oto Alternatywa dla Ciebie! Również pod wynajem! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania o pow. 58,24 m kw., w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

524 000 zł52 m² 10 090,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51.93 m2, w nowym budownictwie. Inwestycja panorama. Uwaga! tylko U nas, możliwość zakupu mieszkania wraz z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Słowackiego. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Koluszki,łódzkie

377 000 zł61 m² 6 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferuję do sprzedaż bardzo fajne mieszkanie z potencjałem posiadające niespotykanie duży salon i jadalnie. Pełen rozkład! Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

628 402 zł66 m² 9 550,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Teren inwestycji będzie ogrodzony, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

435 000 zł58 m² 7 518,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ciekawie zaaranżowanego mieszkania w Giżycku, gotowego do zamieszkania bez wkładu finansowego, z klimatyzowanym salonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Brwinów,mazowieckie

665 000 zł62 m² 10 726 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Brwinowie. W skład mieszkania wchodzą -duży i słoneczny salon 17,37 mkw -aneks kuchenny 7,86 mkw -sypialnia 10,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie trzy pokojowe .Mieszkanie usytuowane w spokojnej i cichej okolicy. W najbliższej okolicy sklep spożywczy (50 m), apteka (200 m), szkoła (300m) Mieszkanie.