dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Wejherowo,pomorskie

419 000 zł47 m² 8 915 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

> mieszkanie w Centrum Wejherowa < z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w samym sercu Wejherowa, zaledwie kilka kroków od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Wejherowo,pomorskie

285 000 zł59 m² 4 830,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2. Zlokalizowane na parterze kamienicy w centrum Wejherowa przy ulicy 3 Maja. Nieruchomość składa się z trzech pokoi przejściowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Opole

Opole,opolskie

330 000 zł28 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka z balkonem i piwnicą! english version below Opis Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o całkowitej powierzchni 28 m2 znajdujące się na osiedlu Chabrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament z Pięknym widokiem na zatokę Gdańską Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

809 995 zł56 m² 14 461,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Maślice- willa Potokowa | 3 pok!. Do sprzedaży jasne, przytulne, wysokie mieszkanie z antresolą i dużym tarasem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2010. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe ok. 61 m2. z balkonem, niski blok, bardzo dobry standard, opole - zwm. Proponujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. ok. 61 m2, usytuowanie na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Łódź,łódzkie

443 000 zł56 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 56,16 m , na Starych Bałutach w Łodzi. Lokalizacja: łódź, ul. Rajska 6. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł59 m² 9 011,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 58,70 m2 zlokalizowane przy ulicy Nazimka w Rzeszowie w niskim 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

288 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie naszego biura atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na Starym Mieście. Blok z cegły, ocieplony z odświeżoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 521 zł58 m² 9 668,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

433 500 zł48 m² 9 031 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z kominkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

860 000 zł45 m² 19 111 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament w Kościelisku. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z dużym basenem. Apartament sprzedawany z całym wyposażeniem. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł36 m² 20 967 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowa oferta! Idealne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Al.Jana PAWŁA II/ Anielewicza Śródmieście/ Muranów Duży pokój z balkonem i aneksem kuchennym-pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł68 m² 12 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo przestronne i słoneczne - 3 pokojowe mieszkanie 63m2 z dużym widnym aneksem kuchennym, łazienką i toaletą. Dojazd do centrum zajmuje 15 mim! Nieruchomość znajduję się przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Gliwice,śląskie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam serdecznie trzypokojowe mieszkanie W centrum gliwic - osiedle operetka. Mieszkanie znajduje się w budynku po termomodernizacji. Samo mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

416 000 zł47 m² 8 916 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

748 995 zł73 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

ok.Wrocławia |3pok| 2xmiejsce|komórka! bez PCC!. Polecam na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe zaledwie 6min jazdy od Wrocławia. jasna, nowoczesna kuchnia z wyspą i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dwustronna kawalerka na Tarchominie z możliwością stworzenia z dużej kuchni małego salonu z otwartą kuchnią. Grunty uregulowane, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł104 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego inwestycyjnego apartamentu przy ul. Szerokiej w samym centrum dzielnicy Kazimierz, w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł24 m² 20 671,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować kawalerkę na sprzedaż w kamienicy zlokalizowanej w samym centrum miasta tj. przy ulicy Lubomirskiego w Krakowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

375 000 zł48 m² 7 833,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Kruczkowskiego. Mieszkanie ma wygodny, rozkładowy układ pomieszczeń, jest obustronne, z wystawą okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

874 000 zł46 m² 18 901,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 46 m2 przy ulicy Rakowickiej, 2 km do Rynku Głównego. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: rakowicka Przystanek: lubicz, politechnika, muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matuszczaka

Rzeszów,podkarpackie

492 800 zł56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ulicy Matuszczaka w Rzeszowie. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł34 m² 14 382,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wroclavia/2pok./lux./balkon/piwnica/winda/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą przy ul. Dawida. Mieszkanie ma 34m2. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł36 m² 14 901,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie blisko metra. Ustawny pokój dzienny, kuchnia w prześwicie/ aneksie, sypialnia z oknem, łazienka z wanną oraz mały przedpokój. Z okien rozciąga się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

655 000 zł63 m² 10 396,80 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 63m2 składają się: - 3 pokoje - osobna kuchnia - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

385 936 zł42 m² 9 171,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny w zakupie gotówkowym. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł30 m² 16 252 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka idealna zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących wygodnego miejsca dla siebie lub swojej rodziny. Położona w sercu Nadodrza, oferuje wyjątkową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2