dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

698 700 zł77 m² 9 131 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł61 m² 6 584,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | centrum miasta | Z pięknym widokiem | wejherowo nanice.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Wejherowa. Charakteryzuje się bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

328 000 zł36 m² 9 011 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł40 m² 22 335,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jeśli poszukujesz gotowego do wprowadzenia, wyjątkowego mieszkania w sercu warszawskiego Muranowa, to jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie Do sprzedania unikatowe i klimatyczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojskowa

Poznań,wielkopolskie

455 000 zł30 m² 15 423,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim III-piętrowym bloku z 2009r. przy ul. Woskowej na os. Ułańskim na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 29 ,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pruszcz gdański | centrum | dobra inwestycja | pewny najem | zielona okolicana sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

310 000 zł61 m² 5 081,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | centrum miasta | blisko komunikacji | starachowicelokalizacja:Nieruchomość położona jest w centrum Starachowic. Charakteryzuje się bliskim dostępem do całego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Kraków,małopolskie

699 000 zł67 m² 10 495,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Oryginalne - wysokie - wykończone mieszkanie na krakowskim kazimierzu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie w samym centrum krakowskiego Kazimierza - miejsca z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł64 m² 20 296,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci. Posiadamy również inne oferty w tej okolicy. Wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

490 000 zł60 m² 8 231,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3 pokoje | dwupoziomowe | Z miejscem postojowym | bolszewo |mieszkanie:Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Bolszewie o powierzchni 59,63m2. Lokal dwupoziomowy z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

603 000 zł67 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. 4 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 67,29 m2 + taras 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gdańsk siedlcena sprzedaż słoneczne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2.Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze, w 10 piętrowym budynku.Mieszkanie składa się z:- salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł47 m² 12 182,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk żabianka, blisko morza, korzystna inwestycja, pewny najem, dobrze skomunikowane Przedstawiamy Państwu na sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,2 m2, położone przy ul. Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł53 m² 11 217,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdańsk chełmna sprzedaż oferuję słoneczne 2 pokoje mieszkanie o powierzchni 53,4 m2. Mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze, 4 piętrowego budynku z 1980 roku.Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

1 299 999 zł109 m² 11 926,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław wojszyce / 3 pokoje / garaż / taras/ogród Przedstawiam Państwu przytulne, dwustronne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 232 000 zł88 m² 14 080 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Apartament po remoncie, winda,odnowiona kamienica, ogródek, blisko kupca poznańskiego, strzelecka/ kopernika Oferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic. Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Legnica,dolnośląskie

405 000 zł42 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Z dumą prezentujemy wyjątkowy apartament o wyjątkowym standardzie, położony w prestiżowej lokalizacji w sercu Tarninowa. Elegancko wykończony w wysokim standardzie, oferuje dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

328 100 zł36 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

721 000 zł56 m² 12 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowo urządzone mieszkanie. Skradnie serca osób, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu desingnerskich trendów. Docenią je osoby, które lubią spójne kompozycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Wejherowo,pomorskie

419 000 zł47 m² 8 915 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

> mieszkanie w Centrum Wejherowa < z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w samym sercu Wejherowa, zaledwie kilka kroków od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Wejherowo,pomorskie

285 000 zł59 m² 4 830,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2. Zlokalizowane na parterze kamienicy w centrum Wejherowa przy ulicy 3 Maja. Nieruchomość składa się z trzech pokoi przejściowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Opole

Opole,opolskie

330 000 zł28 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka z balkonem i piwnicą! english version below Opis Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o całkowitej powierzchni 28 m2 znajdujące się na osiedlu Chabrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament z Pięknym widokiem na zatokę Gdańską Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

809 995 zł56 m² 14 461,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Maślice- willa Potokowa | 3 pok!. Do sprzedaży jasne, przytulne, wysokie mieszkanie z antresolą i dużym tarasem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2010. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe ok. 61 m2. z balkonem, niski blok, bardzo dobry standard, opole - zwm. Proponujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. ok. 61 m2, usytuowanie na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Łódź,łódzkie

443 000 zł56 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 56,16 m , na Starych Bałutach w Łodzi. Lokalizacja: łódź, ul. Rajska 6. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł59 m² 9 011,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 58,70 m2 zlokalizowane przy ulicy Nazimka w Rzeszowie w niskim 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

288 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie naszego biura atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na Starym Mieście. Blok z cegły, ocieplony z odświeżoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 521 zł58 m² 9 668,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023