dowolna

Działki

64 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 119 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

667 290 zł5 133 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zalesie gmina Stanisławów dwie działki o łącznej pow. 5133 m2 (na granicy z miejscowością Suchowizna) Aktualne warunki zabudowy wydane w czerwcu 2025 r.! Działki zgłoszone do planu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł20 921 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 27 km od warszawy! Szerokość działki 50 metrów. Sprzedam 2 działki razem lub oddzielnie położone we wsi Aleksandrów (obok Brzozówki) na terenie kpn w strefie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 087 m² 2 106,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: rogatka Warszawska, dzielnica Sławin - Helenów Na sprzedaż działka inwestycyjna usługowa o pow. 1087 m2 położona w centrum Lublina, ul. Sielankowa w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł900 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka objęta mpzp, położona bezpośrednio przy ulicy Mazowieckiej. Szerokość frontu działki 24metry, głębokość 37metrów. Na działkę prowadzi zjazd bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam nieruchomość nad.

Szczegóły ogłoszenia

9 731 400 zł23 170 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt - tel.   ```````````````````````````````````````````````````````````````````````````
````````` na sprzedaż działka gruntu W poznaniu, na umultowie: - możliwość wydzielenia 26.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 200 m² 265,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana ze zjawiskowym widokiem o powierzchni 1200 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części gminy Trzebnica (okolice Pierwoszowa / Taczowa Małego).

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł664 m² 299,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana - Jaworzno, jeleń | 664 m2 | mpzp - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 380 m² 82,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ucieknij z Łodzi do własnej enklawy w Dobkowie! "miejsce, gdzie szum brzóz zagłusza miejski zgiełk, a czas płynie dokładnie tak wolno, jak tego potrzebujesz." LOKALIZACJA: Zielony azyl.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 087 m² 173,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o optymalnej powierzchni 1087 m. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny posiada uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp),.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 724 m² 253,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 27,24 ara położona w malowniczej miejscowości Lednica Górna (gmina Wieliczka), z szybkim dojazdem do Krakowa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o numerze 219/25, zlokalizowaną w Nowym Tomyślu. Nieruchomość o powierzchni 1064 m to świetna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

698 900 zł1 800 m² 388,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Strzeniówce 1800 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest na dwukondygnacyjne budownictwo jednorodzinne do wysokości 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

931 240 zł1 502 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży unikalną działkę o powierzchni 1500 m2 położona w Poznaniu, przy ul. Nadwarciańskiej, bezpośrednio przy lesie, ciągnącym się wzdłuż rzeki Warty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł277 633 m² 43,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jedyna taka oferta inwestycyjna w tej lokalizacji! Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 277633m2 (blisko 28 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł2 600 m² 295,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt pod kameralną inwestycję, która sprzeda się na etapie fundamentów. Oferujemy unikalne dwie działki budowlane w Wierzbicy, łączące panoramiczny widok na Narew z pełną gotowością.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 350 m² 147,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z (mpzp) o p owierzchnia: 1350 m w Aleksandrowie Kujawskim ul.Wacława Bębnowskiego Atrakcyjna cena tylko 199 000 zł do negocjacji! Nr geodezyjny 2599 Przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 280 m² 100,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 975 m , położona w miejscowości Kiełpino, w spokojnej i zielonej okolicy. - działka przy zbiorniku wodnym - bezpośrednio przy ścianie lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł909 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, tam stoją najpiękniejsze domy. Twój też może. Do sprzedaży działka o powierzchni 909 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na Przysłopie. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 000 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz z widokiem na Wisłę w obszarze Natura 2000 oraz Nadwiślańskiego Obszaru Chronionego. Działka 3000 m w pięknej lokalizacji, 45 km od Warszawy z dobrym dojazdem. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł500 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy działkę budowlaną o powierzchni 5 arów ( 500m ), położoną w miejscowości Zawoja, w kształcie zbliżonym do prostokąta, bokiem o długości 30 metrów przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł4 361 m² 33,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka siedliskowa z dużym potencjałem, o powierzchni 4361 m , położona w miejscowości Chodorówka Nowa, gm. Suchowola, (woj. podlaskie). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł771 m² 252,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla tych co poszukują ciszy i bliskości natury. Z dala od drogi, od zgiełku i tłumów. Taka jest ta działka o powierzchni 771 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł1 000 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta terenu inwestycyjnego warszawa, praga południe status prawny Nieruchomość stanowi własność jednego właściciela i posiada w pełni uregulowaną Księgę Wieczystą, wolną od.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł2 908 m² 180,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, miejsce gdzie każdy chce mieć dom! Ta oferta jest dla kogoś kto ceni sobie ciszę i spokój. Wielkość działki zapewnia intymność zaś gabaryty pozwalają wybudować dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 211 m² 189,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 12 arów - Krzyszkowice, blisko Myślenic i Krakowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 12 arów , położona w malowniczej miejscowości Krzyszkowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 032 m² 159,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Państwa, posiadam na sprzedaż piękną działkę budowlaną, położoną w Jeleńskiej Hucie około 7kilometrów od zjazdu na nową trasę S6 , działka jest płaska, na lekkim wzniesieniu skąd.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł3 119 m² 961,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę z domem do rozbiórki lub adaptacji w Magdalence (3119 m )!, na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 3119 m , położona w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 300 m² 227 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego 0% pcc faktura vat Cena brutto: 295 000 pln Cena netto: 239 837 pln Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 600 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Digital Broker prezentuje działkę o powierzchni 2600 m , zlokalizowaną przy ul. Kalinowej 11 w Załubicach Nowych, gmina Radzymin. Całość składa się z dwóch działek, pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł4 040 m² 296,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę usługową o powierzchni 4040m2 położoną przy ulicy Jerzmanowskiej we Wrocławiu. Działka płaska, nieogrodzona, o kształcie trójkątnym, objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 787 m² 171,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania bezpośrednio od inwestora dwie działki 3787 m2 (1002/7 i 1003/9) z prawomocnym pozwoleniem na budowę 7 domów jednorodzinnych, łączna powierzchnia inwestycji 553 m2. Zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

4 385 070 zł2 943 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka jedyna w swoim rodzaju. Унікальна ділянка. Zachęcam Państwa do zakupu działki położonej w lubelskiej dzielnicy Sławin, przy ulicy Bogdanówka 8 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł45 100 m² 110,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prywatna wyspa na jeziorze wełtyńskim Unikalna inwestycja | gotowy biznes | natychmiastowy dochód Na sprzedaż wyjątkowe aktywo typu trophy asset - prywatna wyspa z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł9 170 m² 43,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka umiejscowiona w malowniczej miejscowości Guzów. Dookoła w bliskiej odległości znajduje się wiele lasów (obfitych w grzyby). Działka położona jest przy drodze. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 861 m² 69,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie sprzedaję kolejnej działki na Mazurach. Oferuję rzadką możliwość posiadania własnego miejsca w jednym z najbardziej chronionych i pożądanych regionów Polski tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 750 m² 177,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

329 435 zł1 607 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

1607 m gotowa pod budowę! Działka kaleń-towarzystwo, tylko 6 km do S8 - warszawa W zasięgu ręki Nie trać czasu na formalności i miesiące przygotowań! Działka budowlana jest gotowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 062 620 zł14 733 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. ok. 1,47 ha, składający się z kilu działek w użytkowaniu wieczystym, położony w pobliżu Zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaz dzialka 2000m2 przy ulicy Szwolwzerow. Dzialka o numerze 603,wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny,media w drodze,Przyjazdne sąsiedztwo. Cena do malej negocjacji, w razie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 220 m² 159,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną ogrodzoną działkę budowlaną 1270 m 2 położoną blisko W-wy tylko 25 km. w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Do Zalewu Zegrzyńskiego jest 1000 m w prostej linii. Na.