dowolna

Działki

64 018 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 018 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

265 000 zł1 240 m² 213,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,4 ara położona w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie przy ul. Karmelickiej. Działka ma wydane warunki zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

283 290 zł994 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

(0%). Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane zlokalizowane w Gliwicach (brzezinka) przy ul. Bydgoskiej. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowana obejmująca.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł10 264 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę pod działalność usługową zlokalizowaną w Gliwicach w pobliżu ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego i skrzyżowania ulic Szafirowej i Łabędzkiej (stare.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Tomaszyn,warmińsko-mazurskie

175 500 zł19 500 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 1,95 ha (19 500 m ) Tomaszyn, gm. Olsztynek Działka nr 60 Jeśli szukasz: większego areału miejsca z potencjałem do uporządkowania.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 529 m² 137,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Gietrzwałdzie przy ul. Anielskie Wzgórze. Działka nr 139/26 - 0,15 ha To propozycja dla osób, które chcą budować bez wielomiesięcznego oczekiwania na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Rapaty,warmińsko-mazurskie

157 500 zł2 670 m² 58,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,267 ha położona w miejscowości Rapaty, gmina Gietrzwałd w otoczeniu lasów i niedaleko jeziora. Działka nr 42/11 Dla działki został.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 300 m² 195,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam na dzień otwarty 23.05.2025 w godzinach 10:00-13:00 Już dzisiaj zadzwoń i umów się na prezentację! Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 2300 m w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 489 m² 99,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1489 mkw., położona w Santocznie gm. Kłodawa. Wymiary: 30 x 50 m. Media : energia, a do wodociągu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł942 m² 233,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rybnik|działka 942m2|ligota Ligocka Kuźnia blisko lasu Ogłoszenie prywatne. Nie jestem zainteresowany ofertami pośrednictwa przez biura nieruchomości. Cena do negocjacji Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

162 100 zł1 621 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z bezpośredni dostępem do drogi powiatowej oraz ścieżki pieszo-rowerowej Dodatkowe atuty -komplet mediów -mpzp mieszkalnictwo lub działalność gospodarcza nieuciążliwa.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł737 m² 84,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w Szubinie o powierzchni 737m2 - wz w trakcie przygotowania! Charakterystyka: na sprzedaż działka położona w obszarze administracyjnym miasta Szubin na jego.

Szczegóły ogłoszenia

73 270 zł862 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bartosz Cuske Ideanieruchomości oferuje: atrakcyjne działki w otoczeniu lasu. Opis oferty : Na sprzedaż działki w spokojnej okolicy otoczone licznymi drzewami. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł980 m² 152,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 980 m2 i wymiarach ok. 27 x 36 m znajdująca się w miejscowości Kolonie Stanisławów w powiecie mińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 925 m² 57,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna przy dk 60/s7 Glinojeck, ul. Płocka! Mam do zaoferowania, gotową działkę inwestycyjną położną przy drodze krajowej nr 60, ul. Płocka, kilkaset metrów od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 944 m² 2 377,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zaproszenie do zapoznania się Z ogłoszeniem O sprzedaży nieruchomości oraz podjęcia negocjacji Wystawiona do sprzedaży nieruchomość położona jest w miejscowości Istebna.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł330 m² 287,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty Sylwia   Oferujemy na sprzedaż prawa do użytkowania działki ROD o powierzchni 330 mkw. zabudowana funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł989 m² 273 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna propozycja dla osób marzących o własnym parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 551 000 zł7 050 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Istebna - Koniaków - działki do zabudowy szeregowej, - sposób na inflację. Nieruchomość położona jest w granicach wsi Istebna Koników, z widokiem na Złoty Groń, baranią Górę.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł4 725 m² 89,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja prywatna panorama na szmaragdowe jezioro ublik mały w sercu Mazur. Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z absolutnym spokojem? Odkryj Ublik tu Twoje marzenie o domu z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 100 m² 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gotowy temat inwestycyjny. Nieruchomość położona w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne, z gotowym pozwoleniem na budowę 10 lokali mieszkalnych jednorodzinnych, w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

94 900 zł1 494 m² 63,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Nowej Wsi , obręb Rudunki Lokalizacja - Nowa Wieś, obręb Rudunki, powiat aleksandrowski; -.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł5 968 m² 390,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta na wyłączność! tylko.

Szczegóły ogłoszenia

6 995 000 zł12 010 m² 582,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bardzo atrakcyjna działka 1,201h, przy skrzyżowaniu z Al. Kaczorowskiego (vis a vis Lidl, biedronka) w pobliżu obwodnica Wrocławia, trasa S8 i autostrada A4. Bardzo szeroki mpzp 345.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa 280 m od jeziora Narie | Bogaczewo - Mazury Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zbudować swój letni dom na Mazurach, w spokojnej i zielonej okolicy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cisza natury i wygodny dojazd do Warszawy - działka 2901 m To miejsce oferuje rzadkie połączenie przestrzeni, prywatności i dostępu do miasta. Lokalizacja Regut, gmina Celestynów -.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 925 m² 205,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł15 839 m² 157,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość pod działalność produkcyjną. Działka zlokalizowana przy ul. Brylantowej w ssse (w pobliżu trasy S61). Cena netto - należy doliczyć 23% vat. Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł1 150 m² 107,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż działka w miejscowości Burlaki, gmina Zatory, powiat pułtuski. Cicha okolica z dogodnym dojazdem do Warszawy. Blisko rzeki i lasu. Dojazd z Warszawy zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

234 600 zł3 400 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty Sylwia   OFERTA SPECJALNA, OBNIŻKA CENY do 69 zł/ mkw! Oferujemy atrakcyjne działki, przeznaczone pod zabudowę domów jednorodzinnych, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bramka

Bramka,kujawsko-pomorskie

127 000 zł3 020 m² 42,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty Sylwia   ATRAKCYJNA CENA, Działki w Borach Tucholskich. Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchni 3000 mkw. położone w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 183 m² 519,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę. Działka ma pozwolenie na budowę 4 domów wolnostojących o pow. użytkowej 86 m2 (ok. 100 m2 całkowitej) i powierzchni działek ok. 250 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 219 m² 44,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2 219 m z pnb | Buduj od zaraz! | Kajew (kutno/krośniewice) Oszczędź rok formalności i zacznij budowę nowoczesnego domu parterowego już w przyszłym miesiącu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł8 400 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kozienice wieś Brzóza - wz pod dom jednorodzinny Urokliwa działka w otulinie Kozienickiego Parku Krajobrazowego , we wsi Brzóza, położona przy lokalnej drodze asfaltowej w otoczeniu luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

415 000 zł1 987 m² 208,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka w Zamku Bierzgłowskim, prestiżowa okolica Castle Hills, 1987m 2 bezpośrednie prywatne wejście do lasu , które jest naturalnym przedłużeniem działki, coś czego.

Szczegóły ogłoszenia

3 654 240 zł7 613 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz O sypialni Z widokiem na las? To miejsce czeka na Ciebie! szukasz osady W spokojnym miejscu tuż obok trójmiasta? To uroczo położone działki, dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł12 700 m² 11,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,27 ha (12 700 m ), blisko głównej trasy(droga krajowa nr48), ale z dala od hałasu samochodów. Działka pod budowę jest położona na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł8 794 m² 127,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Okup Wielki, gmina Łask Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 8.794 m2 położoną przy ulicy Sieradzkiej 34a (działka nr 186/2) w miejscowości Okup Wielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 215 m² 102,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki, na której możesz zacząć budowę praktycznie od razu? Ta oferta pozwala ominąć miesiące formalności - masz już warunki zabudowy i gotowy projekt domu. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł600 m² 158,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Z warunkami zabudowy- nowa wieś wielka Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym kształcie, w spokojnym otoczeniu. Działka znajduje się przy lokalnej drodze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Urokliwe działki w Sierpcu na sprzedaż, tuż pod ścianą lasu to najbardziej porządane i jedyne w okolicy działki w takim położeniu. W otoczeniu natury i spokoju jednak.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 340 m² 111,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam ofertę działki rekreacyjnej w Wilkowyja gm. Garwolin. Doskonały dojazd z Warszawy trasą - Warszawa Lublin. Działka zanjduje sie w kompleksie zalesionych działek rekreacyjnych.