dowolna

Działki

64 018 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 018 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

268 950 zł815 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 815 m Bogdaszowice | cisza, zieleń i Wrocław w zasięgu ręki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 815 m , położona w wyjątkowo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 335 m² 367,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 11/7 Góra ul Podgórna 27

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 331 m² 93,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka z dużym potencjałem zagospodarowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki położone niedaleko Zalewu Wiślanego na terenie Wysoczyzny Elbląskiej, w pobliżu miejscowości Kadyny, znanej dzięki stadninie koni, cegielni oraz zabytkom z czasów Prus Wschodnich (.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 781 m² 140,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W sidzinie | 1781 m | gotowa inwestycja + mpzp 58mr spokojna lokalizacja, rozpoczęta budowa, duży potencjał pod dom lub wynajem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł999 m² 129,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sercu malowniczych Kaszub, w urokliwej miejscowości Pierszczewo, czekają na sprzedaż działki. Działka to nie tylko ziemia to przestrzeń pełna możliwości i spokoju. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Do sprzedania pozostały jeszcze ładne działki! Oferuję do sprzedania działki budowlane o różnych powierzchniach w miejscowości Miechucino w Powiecie Kartuskim w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 051 m² 189,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na jezioro. Polecam do sprzedaży pięknie usytuowaną działkę pod zabudowę całoroczną.lub letniskową. Działka położona jest w miejscowości Rzym w gminie Chmielno.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł774 m² 335,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,74ar położoną w Rzeszowie, obręb 0223- zwięczyca II Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł15 000 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1,5 ha z mpzp i pozwoleniem na budowę. Zabudowa szeregowa i bliźniacza, pum - 4.500 m2. Cały teren podzielony na docelowe działki, przy których są.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł14 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny - Mostki | Suchedniów | Zalew | Las Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w malowniczej miejscowości Mostki, tuż obok Zalew.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000m2 w Rudce Kozłowieckiej gmina Niemce! Pierwsza linia zabudowy, dojazd drogą asfaltową. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 455 m² 203,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko w homfi: na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 24,55 ar, położona zaraz przy granicy z Rzeszowem na Mokrej Stronie W Tyczynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

659 685 zł7 761 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do obejrzenia i zakupu działki budowlanej nr 144/4 o powierzchni 7761m2 w miejscowości Marcinki, gmina Kobyla Góra. Lekko nachylona, w kształcie prostokąta. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 034 m² 173,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z wydanym pozwoleniem na budowę gotowy projekt można budować od razu piękna spokojna cicha okolica super dojazd i bliskość do Szczecina wymarzone miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 447 m² 92,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o budowlana o powierzchni 3447m2, o kształcie prostokątnym, lekko nachylona. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, zgodnie z którymi: - przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ostrowiec,zachodniopomorskie

160 000 zł3 016 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek z możliwością dalszego podziału (żółte linie na planie) o powierzchni od 0,3016ha do 0,9744ha w Ostrowcu koło Gorzowa (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 140 m² 425,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Podstawowe informacje: cena: 485 000 zł Powierzchnia: 1 140 m Nr działki: 377/7 jesteśmy otwarci na negocjacje! O działce: na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł6 595 m² 148,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna z wydaną w 2025r. decyzją o warunkach zabudowy pod budynek produkcyjno-magazynowy. Na zdjęciu przykładowa wizualizacja hali z częścią biurową.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 263 m² 245,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jako właściciel nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego zlokalizowanego w malowniczej podkrakowskiej miejscowości Przeginia Narodowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł960 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w prestiżowej lokalizacji na granicy Chwalęcic i Santocka. Położona przy lesie, wśród eleganckich domów. Osiedle jest bardzo kameralne, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł8 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Zielonki, owczary, ul. Dolina Działka o powierzchni 80 ar zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 068 m² 379,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana uzbrojona zlokalizowana na Osiekach (papowo Torunskie), ul. Kopernika 28. Dzialka znajduje się w spokojnej okolicy na osiedlu domow jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 892 m² 1 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: bardzo dobra ekspozycja - działka widoczna z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 177 m² 101,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1177 m W zaborzu - idealna lokalizacja, płaski teren, uzbrojenie! Cena netto. Działka z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnego 86m i 60m. Oszczędzasz czas.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 777 m² 140,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni ok. 1777 mkw., cisza spokój. Bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w sąsiedztwie zadbane domy. Działka o regularnym kształcie (kwadrat).

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 460 m² 95,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1460 m , położoną w cenionym Sukowie (gmina Daleszyce), zaledwie 6 km od granic Kielc. Kluczowe atuty: - idealna lokalizacja: suków cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

640 215 zł1 845 m² 347 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1845 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł990 m² 95,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nanprzedaż 9 z 11 działek powstałych z podziału jednej większej działki. Powierzchnie dzialek od 7-16 arów. Na działki są wydane warunki zabudowy. Wszystkie media dostępne w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł20 700 m² 11,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 20 700 m (2,07 ha ), położonej w malowniczej miejscowości Bukowa Śląska, woj. opolskie, zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 051 m² 149,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9 051 m (90,51 ar), zlokalizowana w prestiżowej, malowniczej i spokojnej dzielnicy Turawa Marszałki, pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł30 250 m² 148,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działka inwestycyjna ok. 3.0250 ha. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Zawada centrum, trasa Opole - Kluczbork. Proponujemy Państwu działkę pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 045 m² 186,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 1045 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 423 m² 1 053,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana W bustryku oferta na wyłączność Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1 423 m 2 w Bustryku gmina Poronin w skład, której wchodzą dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

598 600 zł1 640 m² 365 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, linia brzegowa, szczecinek, 1640m2. Wyjątkowa działka z udziałami w zalesionej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora Trzesiecko. Bardzo dobre warunki glebowe!.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł2 759 m² 122,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy - do sprzedania działkę 2759 m2 w miejscowości Tomaszowice (powiat Krakowski gmina Wielka - Wieś). Działka oznaczona w mpzp jako "rm/r" .Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż 10 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy w otoczeniu lasu i jezioro Działki od 800 m2 do 1460 m2 Więcej info udzielę telefonicznie  

Szczegóły ogłoszenia

1 667 000 zł3 690 m² 451,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować dwie działki przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną objęte mpzp (mr- teren zabudowy zagrodowej) na granicy z Kampinowskim Parkiem Narodowym w odległości 30.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 200 m² 120,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w malowniczej miejscowości Trzetrzewina. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, prywatności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 001 m² 126,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| działka budowlana, dla której wydano warunki zabudowy. Pozwalają na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Teren inwestycji z dostępem do drogi publicznej. Warunki zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

358 258 zł1 394 m² 257 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona