dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

970 000 zł8 000 m² 121,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

80 arów Dobranowice - dla inwestora Do sprzedania działka budowlana pod budowę kilku domów jednorodzinnych, mpzp - 47mn Działka pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą i bliźniaczą.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł5 576 m² 279,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową w Zaściankach, gmina Supraśl. Położona jest przy ul. Szlacheckiej w otoczeniu terenów otwartych oraz nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej miejscowości około 10 km od Namysłowa. Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m , położoną w urokliwej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł79 300 m² 4,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są gruntu rolne zlokalizowane w powiecie łobeskim w gminie Węgorzyno o łącznej powierzchni 7.9300 ha Całość składa się z 2 numerów ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 800 m² 62,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż-działka w Łukowej z widokiem na Tatry Cena: 299 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 48 arów, położona w malowniczej miejscowości Łukowa.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 224 m² 143,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2224 m2 pod zabudowę jednorodzinną, pomiędzy jeziorem Czarnym i Białym, w Szarłacie gmina Przodkowo, przy ulicy Wspólnej. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 504 m² 49,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod wymarzony dom 1500m barkowo cisza, natura I przestrzeń Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

75 050 zł3 002 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji dla kupującego Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Gronówko - kolonii położonej w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 020 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzewino - działki budowlana, kilka do wyboru o pow. 1010m2, 1020m2, 1020m2,1181m2, 1238m2,. Nieruchomości zlokalizowane w bardzo prężnie rozwijającej się miejscowości Dobrzewino, około.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł10 600 m² 27,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Giergiel ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nieruchomość siedliskową z fundamentem oraz budynkiem gospodarczym , położona w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

99 100 zł991 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 991 m2, położona w Dzierżowie. Dzierżów to wieś w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Deszczno.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 005 m² 212,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4005 m położona w miejscowości Sowlany, gmina Grabówka , w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł9 760 m² 220,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod planowaną inwestycję? Dobry dojazd, spora powierzchnia, wiele możliwości zabudowy mają dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 340 m² 126,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną, położona 3 kilometry od morza. Teren płaski, wymiary działki 33m x 41m. Dostępne media przy działce: energia elektryczna oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł2 476 m² 296,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o nr geod: 623/10 położonej na Dojlidach Górnych przy ul.Kowalskiej w urokliwej okolicy. Działka posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 047 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1.047m2 położona w Deszcznie. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Przeznaczenie - zabudowa jednorodzinna. Media ok 80m woda, energia. Sąsiedztwo - nowa.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 583 m² 68,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę zagrodową o powierzchni 15.83a a, położonej w miejscowości Władysław, oddalonej ok. 7 km na północ od Iwanowic. Obszar objęty jest mpzp Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

425 100 zł3 270 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Sokule, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Duża, ustawna, słoneczna działka o powierzchni 3270 m2 i wymiarach ok. szer. 56 m x.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 127 m² 754,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działka o pow. 1127 m2 położoną w samym centrum osiedla Stara Miłosna. Wszystkie Media miejskie przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

105 400 zł1 054 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 841 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Pieniny, gmina Krościenko nad Dunajcem Na sprzedaż piękna 18,4 arowa działka budowlana z widokiem na góry w malowniczym kurorcie turystycznym Gmina Krościenko.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o kształcie pięknego prostokąta [42x47]. Płaska. Zabudnowa mr, zagrodowa z dopuszczeniem mieszkalnej. 2000mkw; czwarta linia zabudowy media - gaz i prąd - skrzynki w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 000 zł18 175 m² 210,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu unikalną działkę inwestycyjną, której lokalizacja przyciąga możliwościami z maksymalnym potencjałem na zyski. Położona bezpośrednio przy strategicznej drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 4500 m2, usytuowana w gminie Siechnice, obręb Łukaszowice 2 km od Świętej Katarzyny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł6 557 m² 42,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka znajduje się przy głównej drodze w ruchliwym miejscu. Na działkę jest już doprowadzony prąd. Jest projekt na doprowadzenie wody. W cenę działki wchodzi projekt budowlany na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 841 m² 111,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Ornowo z dostępem do jeziora Morliny, realizowanym poprzez gminną plażę. Odległość do jeziora około 300 metrów. Działka położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawa oferta sprzedaży działek Koźmice Wielkie, gmina Wieliczka w jednym kompleksie z wspólną wewnętrzną drogą. Działki z lekkim nachyleniem, wykarczowane, zadbane, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł462 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Skrzydlów, położoną w pobliżu szkoły oraz osiedla bloków, w otoczeniu innych działek zabudowanych domkami rekreacyjnymi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka budowlana w Kołaczycach idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną nr 715 o powierzchni 17 arów, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

979 200 zł3 264 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączny Opiekun oferty: jakub Wantrych Licencja pfrn 30928 tel.   Działka rolna o łącznej powierzchni 3264 m2 położona we Wrocławiu (psie Pole - Pawłowice) w spokojnej ulicy na.

Szczegóły ogłoszenia

187 500 zł2 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

cztery działki pokazane przykładowo. Wydzielenie z całości na życzenie Klienta. :link do strony :KONTAKT DO AGENTA Krzysztof Lesiak   .

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 833 m² 1 090,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuję Państwu grunt o powierzchni 1 833 mkw. w miejscowości Reguły przy ulicy Ogrodowej. Na działce usytuowany jest budynek wolnostojący. Działka jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Biesowo

Biesowo,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł81 700 m² 25,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę rolną z linią brzegową jeziora Tejstymy. Teren pofałdowany , częściowo zadrzewiony , nad jeziorem resztki przedwojennego siedliska. Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

88 995 zł1 047 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 800 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super cena : 200.000 zł! Siedlisko o powierzchni działki 1,0775 ha, położone w miejscowości Jarosławiec, gmina Uchanie, powiat hrubieszowski. Nieruchomość daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

3 270 000 zł10 900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż idealnie usytuowaną działkę budowlaną o przeznaczeniu mn1 (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) położoną w malowniczej miejscowości Kranów - zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 504 m² 199,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tokary - Oferta dotyczy o pow. 1504m2, ten obręb objęty jest wydaną decyzją o warunkach zabudowy, przeznaczając teren pod zabudowę mieszkaniową. Działka dobrze nasłoneczniona, nie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 001 m² 109,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie domów. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 11,6%, wysokość do 9m., kąt połaci dachowych od 30 do 45.

Szczegóły ogłoszenia

2 256 000 zł5 014 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży pojawiła się atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo, powiat pucki w odległości 1200 metrów od morza, gdzie powstanie Ekomarina. Ekomarina.

Szczegóły ogłoszenia

270 045 zł3 177 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim. Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną idealna pod zabudowę.