dowolna

Działki

64 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 015 ogłoszeń

190 000 zł1 996 m² 95,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o miejscu, gdzie możesz uciec od zgiełku, cieszyć się ciszą i zapierającym dech widokiem na Luboń Wielki? Ta działka to idealna propozycja dla Ciebie! Lokalizacja: gmina.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 500 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w Krzakach Czaplinkowskich w gminie Góra Kalwaria. Nieruchomość o powierzchni 1500 mkw i bardzo dobrych parametrach: 40x37.8. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

178 668 zł4 254 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora ruda woda Z wydanymi warunkami zabudowy cena: 178 668 zł powierzchnia: 4254 m2 udział W drodze 4 000 zł Jest możliwość nabycia części działki-.

Szczegóły ogłoszenia

178 250 zł713 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu działkę położoną w południowej części miast Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: * na działkę wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną * wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 920 zł6 542 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rudna Mała 65,42ar wz Magazynowo-Produkcyjny Tylko u nas Oferta na wyłączność Rudna Mała gmina Głogów Młp. Warunki zabudowy pod Budynek magazynowo produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł3 042 m² 99,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z ekspozycją i łatwym dojazdem z drogi wojewódzkiej. Przeznaczenie Teren objęty Studium. Media W drodze dojazdowej do działki jest sieć wodociągowa i linia.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł10 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży działkę inwestycyjną w Nowej Soli przy ul. Zielonogórskiej. Nieruchomość doskonale nadaje na Park Handlowy , budownictwo wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł493 m² 578,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Opławcu ostatnia przy lesie, z pozwoleniem na budowę Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka w Opławcu to.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 411 m² 141,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie, w dzielnicy Błeszno przy ul. Poselskiej, o powierzchni 1411 m2. Działka : o pow. 1411 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 200 m² 154,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowy kompleks działek W paczółtowicach | blisko natury I pola golfowego 3 działki (42 ary) | Gotowa infrastruktura | Potencjał rezydencjonalny | Sąsiedztwo Kraków Valley | Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

137 480 zł1 964 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentacje 4 działek budowlanych znajdujących się niedaleko Wieprzyc pod Gorzowem Wielkopolskim. Działki o powierzchniach ok. 18-21 arów. Media: - prąd (przy działce) -.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 200 m² 68,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są takie miejscowości, w których niezwykle rzadko pojawiają się nowe nieruchomości na sprzedaż. Rajbrot zdecydowanie do nich należy. Nie ma się co dziwić nieruchomości są tu często.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1000 m każdaopole dzielnica Wrzoski możliwość zakupu jednej działki lub obu łącznie (20 ar) działki zlokalizowane przy prywatnej,.

Szczegóły ogłoszenia

179 179 zł1 001 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze bartoszów- działka o pow. 10,01ara- cena 179 179zł Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowane na obrzeżach miasta Legnica,.

Szczegóły ogłoszenia

304 760 zł802 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki - 802 m - Święciechowa Na sprzedaż działka o powierzchni 802 m , zabudowana trzema budynkami gospodarczymi oraz wiatą położona na terenie historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł15 220 m² 12,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 15,2 ar,( 1520 m2 ) położona w urokliwej miejscowości Horodyszcze, ul. Dziewicza Góra zaledwie kilka minut od Chełma. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł916 m² 1 090,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 389/2 o powierzchni 916 m , położona w miejscowości Rogowo 65. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł12 198 m² 9,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta wyjątkowa oferta, dostępna tylko w naszym biurze Nieruchomości znajduje się w Krośnie w województwie Podkarpackim, krosno to małe chodź urokliwe miejsce, które potrafi oczarować.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 021 m² 356,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam! działka budowlana Z pozwoleniem na budowę! planowana zabudowa dwudziestu budynków mieszkalnych jednorodzinnch W zabudowach szeregowych. Idealna propozycja dla inwestora! Planowana.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Będźmierowicach w gminie Czersk w powiecie chojnickim Teren nieogrodzony i nieuzbrojony częściowo porośnięty drzewami. Dojazd droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowana działka o numerach ewidencyjnych 1248/12, 1251/10.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł531 m² 602,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 531 m , położonej na prestiżowym osiedlu zamkniętym domków rekreacyjno-wypoczynkowych w Żółwieńcu.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 527 m² 51,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych, znajdującej się w miejscowości Annopole Stare gmina Zduńska Wola Dookoła zabudowy jednorodzinne Świetny teren pod budowę wymarzonego domu bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł3 260 m² 165,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana częściowo zalesiona ,media w drodze. W okolicy zabudowa domów jednorodzinnych niedaleko las. Na końcu działki znajduje się rzeczka. Jeśli ktoś sobie ceni ciszę ,spokój.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł2 927 m² 3 074,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora , jedna Z ostatnich działek z potencjałem inwestycyjnym w miejscu, jakich w Krakowie nie zostało wiele. Istnieje możliwość dokupienia gruntów sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 637 m² 57,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki Z warunkami zabudowy Z malowniczym widokiem na okolicę. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Przyrowa w gminie Gostycyn.

Szczegóły ogłoszenia

49 500 zł450 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą działki w super cenie! Makler Nieruchomości prezentuje pięknie położoną działkę rod w miejscowości Mrocza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

93 500 zł881 m² 106,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,81 ar (881 m2). Położona w malowniczym Uściu Gorlickim, w otoczeniu lasów, gór i spokojnej przyrody. Idealne miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł155 132 m² 5,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy Państwu, dużą powierzchnię ziemi rolnej - 15.5132 ha, w miejscowości Klępina, gm. Nowogród Bobrzański, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 400 zł7 552 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości wyjątkowa okazja inwestycyjna działka o łącznej powierzchni 75,52 ar położona w dynamicznie rozwijającej się części Boguchwały. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

286 920 zł4 782 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działki budowlane z mpzp oznaczone jako tereny mieszkalno- usługowe (5mn), o pow. łącznej 47,62 ara (4762 m2), niezwykle korzysta cena 60 zł/m2. Nieruchomość o wymiarach 54 mb.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 921 m² 27,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tania działka rolna dla ogrodnika. Na sprzedaż działka nr 11/20 o powierzchni 1921 m2, kształcie trapezu prostokątnego o uśrednionych wymiarach 34 x 51 m, usytuowana przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł400 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w kształcie prostokąta o powierzchni około 400m2 zlokalizowana w Konstancin Jeziornie. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Działka jest płaska, dziko.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 092 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu pięknej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka na sprzedaż na Suwalszczyźnie spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Znajduje się zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięć atrakcyjnych działek budowlano usługowych o powierzchni ok. 1200 m każda Nieruchomości zlokalizowane są w miejscowości Przyrów, w sercu Jury.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działkt budowlane o powierzchni od 10 a do 12 a, zlokalizowana w Chobieni (gm. Rudna). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Rudna, teren oznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł7 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka siedliskowa w malowniczej okolicy Działka o powierzchni 7500 m2, media w drodze przy działce: prąd, woda, kanalizacja. Opis: na sprzedaż grunt położony.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż centrum miejscowości : Konin Żagański Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w centralnej części miejscowości, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł51 716 m² 9,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Obiektem Pałacowo Parkowym z XIX wieku Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ponad 5 ha z historycznym Obiektem Pałacowo Parkowym z XIX wieku, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 679 m² 253,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę zlokalizowaną w Komorowicach Krakowskich rogu głównej ulicy Bestwińskiej i Za Kuźnią. Działka nr 693/10 o powierzchni 1679 m2 , płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 305 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę budowlaną nad jeziorem w turystycznej miejscowości Sobącz. Link do filmu- Sobącz-wieś.