dowolna

Działki

64 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 014 ogłoszeń

125 000 zł1 080 m² 115,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Z przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę wraz z udziałem w drodze dojazdowej, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 010 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Informacje o działce Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 1010 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Polkajmy

Polkajmy,warmińsko-mazurskie

34 900 zł4 000 m² 8,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezterminowe warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną urokliwa miejscowość Polkajmy, gmina Jeziorany województwo warmińsko-mazurskie nieruchomość o powierzchni 4000 m2 regularny kształt media.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 000 zł54 700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położna działka o powierzchni 5,47 hektara położona w miejscowości Trzebów położona pomiędzy Lubniewicami a Ośnem Lubuskim w woj. lubuskim. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Jabłonna Pierwsza Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w malowniczej Jabłonnej pierwszej, dla której zostały wydane warunki zabudowy. WZ o symbolu mr.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 530 m² 68,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki budowlanej: lokalizacja: dąbrowa Białostocka Powierzchnia: 1 530 m Przeznaczenie w mpzp: 7mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28 900 m² 14,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona nieruchomość w miejscowości Borzęcin przy dk964. Las -położony w bardzo dobrej lokalizacji z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Wielki potencjał miejsca. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka budowlana (nr 2 na zdjęciu z drona z podziałem, uwaga pozostały tylko 3 ostatnie działki .1 , 2 i 7 ).

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 523 m² 32,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno-budowlana w pięknej okolicy w granicach Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. Działka o powierzchni 4523m2 w kształcie prostokąta o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł9 873 m² 303,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren produkcyjno-techniczny Świetny dojazd! | Olkusz ul. Wspólna zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł602 m² 297,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Gościcinie! Na sprzedaż działka o pow. 602 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę w Gościcinie przy ul. Strażackiej. Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 300 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Wola Dębińska Do sprzedaży oferowana jest działka o powierzchni 23 ary, położona w miejscowości Wola Dębińska. Na terenie działki znajduje się drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

347 500 zł3 475 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 3475 m2 w miejscowości Waleriany gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43 309 m² 9,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu rolnym położona w miejscowości Widzino w gminie Kobylnica. Działka nr 282/20 o powierzchni 4.3309 ha przylega bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Imielno

Imielno,świętokrzyskie

35 000 zł900 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 900m2 zlokalizowana w Imielnie, gmina Imielno, powiat jędrzejowski. Działka o wymiarach ok. 25m (front) x 35m, płaska, niezagospodarowana. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 644 m² 699,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka - Wołomin, północna część miasta w stronę Czarnej. Działka przeznaczona pod zabudową dwóch domów wolnostojących lub bliźniak. Powierzchnia zabudowy 25 %, biologiczna 60%. Na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 008 m² 199,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej i zielonej okolicy? A może myślisz o inwestycji deweloperskiej z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 862 m² 101,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 7862 m 2 położona w Szczecinku, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk 11. Działka w kształcie trójkąta. Dojazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w miejscowości Dąb Polski (koło Włocławka) o powierzchni 1000 m2. Działka znajduje się w kompleksie działek o charakterze rekreacyjno-budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kołowo

Kołowo,zachodniopomorskie

647 700 zł76 200 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność sprzedaży działki w miejscowości Kołowo. Nieruchomość ma 7,62ha (76200m2) a na jej powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

88 800 zł22 200 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę rolną o pow. 22000 m2 w Gregorowcach w gm. Orla. Działka przeznaczona do uprawy, hodowli lub zabudowy. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

479 400 zł770 m² 622,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Pile - idealna lokalizacja blisko Zalewu Koszyckiego i Rezerwatu Kuźnik! Szukasz wymarzonego miejsca pod budowę domu w Pile? Cenisz sobie bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

261 800 zł23 800 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka ok. 2,38 ha, położona w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Chojnice. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane z wydanymi Warunkami Zabudowy położone w Ciechanowcu, gmina Ciechanowiec, powiat wysokomazowiecki, województwo Podlaskie. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł27 000 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów. Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,7ha.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł9 837 m² 96,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania duża działka w gminie Choroszcz. Nieruchomość gruntowa objęta mpzp w skład której wchodzi : -działka budowlana ok 362m2 -działka zagrodowa ok 2540m2 -rola ok 6935m2 Media.

Szczegóły ogłoszenia

953 000 zł2 474 m² 385,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Kajetany, ul. Rolna | 2474 m Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2474 m , położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Kajetany,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł505 m² 592,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 505 m , położona w Łomży przy ul. Akacjowej (działka ,dochodzi" do ul. Piaski). Działka o pow. 505 m w Łomży przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 200 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta sprzedaży działki przemysłowo-usługowej - kazimierz (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Chałupy,zachodniopomorskie

95 000 zł1 090 m² 87,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1090m2 - Chałupy, gm. Świeszyno. Teren w kształcie prostokąta, równy i płaski, o przybliżonych wymiarach 40m x 27m (szer. x dł.).

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł5 465 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Górki Noteckie, gmina Zwierzyn, powiat strzelecko-drezdenecki. Powierzchnia działki wynosi 5465 m . Nieruchomość posiada prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

120 800 zł1 208 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1208 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 477 000 zł936 m² 1 577,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży unikatową działkę w Aninie przy ul. Rzeźbiarskiej o powierzchni ponad 900m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Wymiary działki: 22m x 43m. Działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 400 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 14 arów , zlokalizowaną w Ochodzy - gmina Skawina. Działka zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

193 550 zł1 106 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w gminie Turośń Kościelna. Nieruchomość położona ok 4 km od Turośni i ok 17 km od Białegostoku. 1231m2 o wymiarach ok:25m x 45 1132m2.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 186 m² 125,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3186 m2 pod zabudowę wielorodzinną - mpzp Podana cena jest ceną brutto - vat 23% (około 325.000 zł netto) Działka nr 114/2 Szerokość działki: około 60.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 131 m² 202,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w pełni uzbrojona działka o powierzchni 1131m2 w Starych Budach Atuty: -media na działce! Woda ze studni, szambo. Prąd będzie przyłączony w październiku- w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł9 900 m² 278,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna na granicy Wieliczki i Czarnochowic.Nieruchomość składa sie z trzech działek ewidencyjnych.Według aktualnego planu zagospodarowania dwie z nich.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł3 000 m² 1,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę nieruchomość inwestycyjną w miejscowości Zaczernie 3000m2 , położonej przy strefie ekonomicznej oraz Autostradzie A4 i wiadukcie. Teren ogrodzony, utwardzony parking oraz wjazd nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł2 836 m² 133,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej.