dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

198 440 zł1 804 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana W różnowie! bardzo dobra cena. Oferujemy do sprzedaży bardzo urokliwą działkę w Różnowie. Usytuowana na obrzeżach miejscowości. Tuż obok nowe powstające domki.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 999 zł10 300 m² 99,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę siedliskową. Działka znajduje się w miejscowości Pieńki Zarębskie. Wymiary działki szer.85 mx dł.120m Na działce znajduje się wzgórze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł7 861 m² 228,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę bliźniaków obok osiedla wykończonych domów. W pobliżu linia wysokiego napięcia. Część działki od strony północnej znajduje się w Pasie technicznym wału wiślanego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 040 m² 191,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka budowlana 1040 m2 - Starzyński Dwór, 10 km od Władysławowa! Cena: 199 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1040 m2, położona w miejscowości Starzyński Dwór,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mrozy Wielkie,warmińsko-mazurskie

125 000 zł992 m² 126,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni 992 m 2 położona w urokliwym miejscu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł290 m² 479,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o własnej oazie spokoju blisko morza? Przedstawiamy działkę o powierzchni 290 m , położoną zaledwie 1 km od pięknej piaszczystej, szerokiej plaży z łagodnym wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł146 000 m² 10,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikalna inwestycja na mazurach! Działka Rolna z wz o powierzchni 14,6 ha z Widokiem na Jezioro - Gmina Świętajno Marzysz o własnym, gotowym do realizacji siedlisku marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 425 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane położone w miejscowości Skrzyszów, gmina Ostrów idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

306 050 zł6 121 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6552 Jeżeli szukacie Państwo działki położonej w urokliwym, spokojnym miejscu z dala od zgiełku miejskiego ta oferta jest idealna. Polecamy do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

184 300 zł1 084 m² 170,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstajace osiedle Domów jednorodzinnych położone we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo atrakcyjnym miejscu. Na sprzedaż Działka budowlana o nr 259/78 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 744 m² 51,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy lesie w miejscowości Stawno o powierzchni 9744 m2. Na sąsiedniej działce dom jednorodzinny, brak planu zagospodarowania przestrzennego. Ideale.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł573 m² 239,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do zakupu działkę w Słupi, gmina Stęszew. Boczna ulica od Szkolnej , bez przejazdu, w okolicy zabudowa wolnostojąca. Mpzp: zabudowa do 25% działki, nie wiecej niż 250 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 400 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana tuż przy lesie i terenach zielonych z warunkami zabudowy (wz) - Zagorzyce, powiat Ropczycko-Sędziszowski Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 562 m² 73,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,1573 ha, położona w Świelubiu, gmina Dygowo z perspektywą budowy domu jednorodzinnego w spokojnej, zielonej okolicy. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 200 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta Zemborzyce Podleśne - ustawna - prostokątna działka budowlana o powierzchni 32 arów. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą ofertę dla osób poszukujących działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 928 m² 112,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni łącznej 2928 m w Krzeszowie idealne miejsce na realizację Twoich marzeń! Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natury, te.

Szczegóły ogłoszenia

5 762 500 zł11 525 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki niezabudowanej o powierzchni 1,1525 ha, położonej na os. Górczyn. Nieruchomość bardzo dobrze widoczna z drogi wyjazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

669 300 zł6 900 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działki przemysłowej położonej w gminie Wręczyca Wielka. Działka o powierzchni 6900 m i wymiarach około 272 m x 25 m to.

Szczegóły ogłoszenia

143 110 zł1 301 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie odwróconego trapezu o powierzchni 1301 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł50 900 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-Na sprzedaż działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym- ełganowo, gm Trąbki Wielkie lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

4 495 050 zł9 989 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny przemysłowo-usługowy Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 9989 m2 wymiary 34x294 m, media prąd i woda przy działce, gaz 120m, kanalizacja 200m. Na działkę należy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 018 m² 216,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub prestiżową siedzibę firmy? Prezentujemy dwie atrakcyjne działki budowlane położone w dynamicznie rozwijającej się części Poddębic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł6 445 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 6445 m2 położona w miejscowości Besiekierz Rudny (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Zgierz), obręb ewidencyjny 0004. Teren,.

Szczegóły ogłoszenia

49 500 zł4 950 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zadrzewioną i zakrzewioną w miejscowości Nowe Groszki, gm. Kałuszyn o pow. 4,9500ha. Klasa ziemi: lzr-rivb, lzr-rv, lzr-rvi, lzr-rviz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 307 zł726 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Szalowa, gmina Łużna.Ta niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tomkowo

Tomkowo,kujawsko-pomorskie

400 000 zł95 500 m² 4,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie wyjątkowe działki na sprzedaż - Tomkowo, gm. Wąpielsk Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki w miejscowości Tomkowo, gmina Wąpielsk, powiat rypiński. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł13 100 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Wam przestronną działkę zlokalizowaną w Dobrzechowie, w gminie Strzyżów, na urokliwym Podkarpaciu. Działka o powierzchni 1.31 hektara to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

14 470 000 zł41 355 m² 349,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż - atrakcyjny teren inwestycyjny pod działalność gospodarczą, przemysłową i usługową - Nowy Modlin, gm. Pomiechówek Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł954 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W centrum niepołomic Z domem ok. 100 m2 - możliwości inwestycyjne Na sprzedaż działka o powierzchni 954 m2 (numer działki 3108/1) położona w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w sąsiedztwie Polanicy - Zdrój. W Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 452 140 zł81 738 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 8,17 ha położona W świdnicy, blisko zielonej góry. Trzy działki o łącznej powierzchni 8,1738 ha (81.738 mkw) położone w miejscowości Świdnica. Działki jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 600 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości przedstawia do sprzedaży ustawną działkę w spokojnej lokalizacji pod samym miastem na ulicy Woźniakówka w Szewnie. Działka o powierzchni 1600m2 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu ostatnią wyjątkową działkę budowlaną w urokliwej miejscowości Chycina, położonej w otoczeniu malowniczych lasów i jezior. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

133 584 zł1 936 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Dolne Wymiary, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1936.

Szczegóły ogłoszenia

3 260 000 zł8 150 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla inwestora lub osób szukających dużej nieruchomości pod rezydencję w zielonej, prestiżowej lokalizacji. Działka o powierzchni 8150 m i wymiarach ok. 39.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 036 m² 207,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka z potencjałem budowlanym o powierzchni 10,36 ara [1036 m ] , zlokalizowana przy ul. Kochanowskiego w Łańcucie. To lokalizacja, która gwarantuje sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki z warunkami zabudowy, zlokalizowane w miejscowości gminnej Stare Miasto. Przeznaczenie nieruchomości: wszystkie działki mają wydane decyzje o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł61 100 m² 130,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna w Rozalinie, działka położona jest w malowniczym miejscu pod lasem. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

65 000 zł14 000 m² 4,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka rolna o powierzchni 14000m2, 7km od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 30 arów położona w miejscowości Kunkowa gmina Uście Gorlickie powiat gorlicki. Działka posiada bezpośredni dostęp do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 000 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka siedliskowo-rolna o pow. około 30 arów ( w tym części budowlanej około 15 arów ) zlokalizowana w miejscowości Celiny gm. Iwanowice. Nieruchomość położona.