dowolna

Działki

64 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 014 ogłoszeń

312 147 zł3 153 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Koźle gmina Szamotuły pięknie położona działka o pow. 3167 m2 media : skrzynki energetyczne na działce cena : 99 m2 możliwość dokupienia sąsiednich działek Kontakt:   .

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 140 m² 127,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dogodnie położony grunt budowlany w miejscowości Ustroń, dzielnica Hermanice. Na ofertę składają się dwie działki o łącznej powierzchni 3140 mkw, dla których w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł7 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

7100 m w Złotorii zbuduj swój świat albo zrealizuj projekt inwestycyjny Są nieruchomości, które kupujesz i są takie, które dają Ci wybór. Ta działka daje dokładnie to. Na sprzedaż grunt.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000m2 Rusiec k/nadarzyna. Super lokalizacja! Na sprzedaż piękna działka budowlana 1000m2 Rusiec koło Nadarzyna - z potencjałem pod zabudowę jednorodzinną! Szukasz cichego.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł3 070 m² 299,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

61 900 zł791 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Jastrowie ul. Roosevelta oznaczona ewidencyjnie nr 2089/5 o pow. 0,0791 ha obręb Jastrowie z udziałem 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł8 000 m² 3,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki leśne położone w miejscowości Orzeszówka, w gminie Miedzna (woj. mazowieckie). To idealna propozycja dla osób szukających inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł21 436 m² 55,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy - Twardosławickiej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - w części frontowej mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł11 782 m² 254,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 11 782 m , położony w Jaworznie (byczyna), w rejonie ul. Abstorskich. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 106 m² 113,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2106 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dąbrówka Wielka. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł1 000 m² 492 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane we wsi Kryniczno. Położone przy jednej z głównych ulic. Teren przed podziałem. Wydzielone zostaną działki o powierzchni 1000 mkw plus udziały w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł13 571 m² 143,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki usługowo-mieszkaniowej zlokalizowanej w miejscowości Marysinek, w gminie Błonie. Numer ewidencyjny działki: 25/7.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł6 259 m² 12,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie, nie wybudujesz tu domu! Na szczęście, bo to nie jest miejsce od tego. I oby zostało tak zawsze. Bo perła przyrody leży tuż obok. To sam przedsionek ptasiego królestwa, rajskiego ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu pod miastem ,ale przeraża Cię dojazd? W naszej ofercie idealne działki pod budownictwo jednorodzinne. Wyrwij się z zatłoczonego miasta i zamieszkaj w ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 260 m² 368,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Działka mieszkaniowo-usługowa o pow. 3260 mkw w doskonałej lokalizacji Biłgoraj, ul. Jana Pawła II/ ul. Zielona Lokalizacja: doskonale wyeksponowany.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 800 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane o powierzchni każda po 2800m2 nr 239/1 i 239/2 położone we wsi Windyki w powiecie iławskim (woj.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł969 m² 61,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działek położonych w okolicy Narwi. Na sprzedaż 5 malowniczo położonych działek rolnych z warunkami zabudowy na podlaskiej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 000 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferują na sprzedaż działkę budowlaną o pow.1000 m2 pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Działka położona w Żółwinie, który graniczy z Miastem Ogrodem Podkową Leśną.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 547 m² 99,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Twój dom w sercu natury? Teraz to możliwe! Marzysz o własnym domu otoczonym zapierającymi dech w piersiach krajobrazami? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 337 m² 126,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana izdebnik 2 337 m grunt pod dom jednorodzinny / inwestycję blisko krakowa niedroga działka budowlana Z potencjałem idealna pod dom W otoczeniu natury Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 050 zł3 001 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w turystycznej miejscowości ,na obszarze objętym programem Natura 2000. W pobliżu piaszczysta plaża. Obecnie ma charakter rolny, jest atrakcyjna ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 936 900 zł5 534 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna / szer.29m , dł.200m / przy trasie E 7 Warszawa-Gdańsk 10 km od granicy m.st. Warszawa. Nieruchomość objęta mpzp w którym przeznaczona jest pod usługi ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 940 m² 257,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowość! działka Z warunkami zabudowy! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Zielątkowie przy ul. Morwowej. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł28 800 m² 149,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2,88 ha położoną w miejscowości Straszęcin, gm. Żyraków w woj. podkarpackim na obszarze Parku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 384 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna dziłaka W sianożętach! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości, oddalonej ok. 12 km od Kołobrzegu, a od morza w linii.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wśród nowej zabudowy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 024 m² 927,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1024m2 położone w centrum Żar przy ul.Ułańskiej. Dz. nr 132 o pow. 308m2 o klasyfikacji gruntu bi-inne zabudowane, według.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł124 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do nabycia kompleks działek rolnych i leśnych, położonych w malowniczej gminie Mielnik na Podlasiu. Część działek to pola uprawne i łąki a część do lasy. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

200 000 zł4 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W lesie | wz | media | blisko grudziądza tylko W naszym biurze Szukasz działki budowlanej w otoczeniu natury, z szybkim dojazdem do miasta? To oferta, która realnie.

Szczegóły ogłoszenia

901 200 zł3 004 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w Jaworze , obręb Nr 6 Przemysłowy. Funkcja 3p/u - teren zabudowy produkcyjnej i usług komercyjnych nieuciążliwych. 1 .Działka 29/5 pow.3351 m2 2.Działka 29/6 pow.3004 m2 3 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł8 238 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki W kowarach. Proponuję Państwu działkę w spokojnej okolicy w Kowarach, nieopodal Karpacza. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł1 500 m² 310,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy Leśnej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 200 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

15 km od Rzeszowa 22 ary z wz Działka w Grzegorzówce, 15 km od Rzeszowa, z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny Tylko u nas - Równa, wśród zieleni i wśród nowych zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 720 m² 139,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje lokalizacja Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną znajdujące się w miejscowości Wysiołek Luborzycki w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Ich numery ewidencyjne to.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 221 m² 100,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Na sprzedaż działki budowlane - Chwaliszów | Osiedle Książęce Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Chwaliszów, w powiecie wałbrzyskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 925 000 zł17 725 m² 165,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni 17.725m2 zlokalizowana w miejscowości Kozery gmina Grodzisk Mazowiecki. Media - prąd, woda z własnego ujęcia, woda miejska w drodze, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł2 700 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 2700 mkw, dąbrowica, , gmina Jastków, plan zagospodarowania media bardzo blisko lublina Działka: - 2 linia zabudowy - prostokąt - działka płaska Wymiary: - 29x86m Media: - woda: tak - prąd:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł898 m² 423,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ekskluzywna Inwestycja w Sercu Nowego Sącza - ul. Jamnicka. Twoje Miejsce na Prestiżową Przyszłość! Marzysz o życiu w harmonii z naturą, nie rezygnując z bliskości miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł5 300 m² 37,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 5300 m w otoczeniu lasów cisza, natura, jeziora Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5300 m , położona w malowniczej, cichej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

998 100 zł110 900 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

: na skróty : Wojsk || gmina Lipnica || Działka o powierzchni 11 ha częściowo zalesione. Wyjątkowa spokojna lokalizacja pełna zieleni. To idealne miejsce dla wielbicieli ciszy i przyrody.