dowolna

Działki

64 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 091 ogłoszeń

103 000 zł17 000 m² 6,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duza działka w Kruszynie Krajeńskim. Powierzchnia działki ok 17 000 m2 Znakomita inwestycja.Działka położona w przepięknym miejscu Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł669 m² 372,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MS Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 663 m , idealna dla osób szukających miejsca do wypoczynku, inwestorów lub rodzin planujących własny dom letniskowy. Lokalizacja: tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł662 m² 194,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedania działkę rekreacyjn ą o pow. 662 m2 położona nad Jeziorem Błotnickim, w miejscowości Perkowo, gmina Przemęt, powiat wolsztyński Działka posadowiona w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 544 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

162 750 zł1 550 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród lasów, z wieloma terenami spacerowymi. Wagowo, osiedle Karino gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł4 551 m² 261,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które połączy bliskość Warszawy z upragnioną ciszą i spokojem w otoczeniu natury? Ta wyjątkowa oferta w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 000 m² 8,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 35 000 m2, w jednym kawałku położoną w malowniczej miejscowości Celiny gmina Raków. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł8 400 m² 6,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 26 działek budowlanych - Dąbrowa Nowogardzka, gmina Nowogard Oferujemy atrakcyjny kompleks 26 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Dąbrowa Nowogardzka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1000 mkw. Działka o szer. 43m, a dł. 23 m. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 775 m² 140,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuje na sprzedaż działkę w pięknej okolicy pod Kołobrzegiem i blisko morza Główne atuty nieruchomości: - cicha I spokojna okolica - Z dobrym dojazdem - bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

166 440 zł1 387 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki pod budownictwo W otoczeniu lasu W okolicy głogowa małopolskiego. Oferujemy działkę rolno-budowlaną 13,87a w miejscowości Wysoka Głogowska, gmina Głogów Młp. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł618 m² 140,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bronów - idealna pod budowę jednorodzinnego domu oferta tylko W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 618 m , w kształcie zbliżonym do kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

11 880 000 zł19 800 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocław zachodni, osiedle Maślice, ul. Kozia, działka z mpzp pod aktywność gospodarczą a1ag : - magazyny, składy, bazy transportowe. - produkcja nieuciążliwa - sekcja D, - handel hurtowy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 709 m² 192,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w Międzywodziu 1709m2 wymiary ok 31. na 50m, kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. odległości: 70m od drogi utwardzonej, 300m od ulicy Wolińskiej, 1km od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł5 800 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Rożek Krzymowski, gm. Krzymów. Położenie i powierzchnia działki: nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 160 m² 78,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Górnej w Wąchocku w bardzo cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowa jednorodzinna i las. Działka o powierzchni 2160m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł83 768 m² 15,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena 1300 0000 zł ( do negocjacji ) wyjatkowy teren inwestycyjny W widłach dwóch rzek , powierzchnia. 8.4 ha , W SAMYM ŚRODKU LASÓW , POGRANICZE WIELKOPOLSKI I ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Szczegóły ogłoszenia

3 959 000 zł32 997 m² 119,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z własną linią brzegową jeziora Narie Mazury, pojezierze Iławskie! Jeśli szukasz miejsca, które stanie się Twoim azylem od codzienności, pozwoli odpocząć w otoczeniu natury lub.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 000 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10 arów i wymiarach 33x30 m, położonej w malowniczej miejscowości Krępice (gmina Miękinia).

Szczegóły ogłoszenia

1 949 900 zł7 700 m² 253,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z potencjałem, pod zabudowę bliźniaczą z istniejącym domem dwurodzinnym. Lokalizacja: cieplewo, z której centrum Pruszcza oddalone jest o 4 km. W miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

5 805 zł3 500 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję dzierżawy działki nr 921/34 obręb kędzierzyn. Działka zlokalizowana jest przy ul. Karola Miarki jest uzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 587 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz Józefin w gminie Konopnica. Trzy działki o numerach:.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 632 m² 98,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwałd - działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 26.32 ara. Kształt działki zbliżony do kwadratu, w terenie na lekkim spadzie. Na działce prąd, obok działki woda.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 900 m² 69,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4900m2 zlokalizowaną w Mirocinie Dolnym. Działka z potencjałem, zlokalizowana jest wśród zabudowy jednorodzinnej z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 805 m² 30,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Ojcowie, w woj. małopolskim, powiecie krakowskim, gminie Skała o powierzchni 1805 m . Nr geodezyjny działki 330. Obręb nr 0008 Ojców. Działka niezabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł15 847 m² 12,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1,5847 ha położona w miejscowości kaszewska Wola Dojazd do działki droga asfaltowa. Szerokość działki 54 metry a długość 293 metry. Klasy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 401 m² 103,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w pobliżu Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł2 438 m² 203,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 2438 m | Kędzierówka | przy lesie | media | mpzp Na sprzedaż działka o powierzchni 2 438 m z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalno-usługową, położona.

Szczegóły ogłoszenia

20 100 zł4 600 m² 4,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka rolna w Ościęcinie. Istnieje możliwość dokupienia podobnych działek! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 453 m² 168,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzednia atrakcyjna I dobrze nasłoneczniona działka Z mediami W drodze. Działka budowlano-rolna w Dąbrowie Górniczej - Kuźniczka /okradzionów, osiedle Rudy, ul. Turystyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 501 m² 99,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usługowo-mieszkalną nr 893/4 o powierzchni 1.501 m2, położoną przy ul. Wiatrakowej w Dzierzążenku (ok. 2,2 km od Złotowa), gmina Złotów, pow.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł25 500 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka nieobjęta mpzp o całkowitej powierzchni 25 500 m2, która jest podzielona na dwie osobne działki o powierzchniach 11 500 m2 oraz 14 000 m2, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł2 001 m² 849,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość g runtowa pod inwestycję, doskonała lokalizacja przy drodze wyjazdowej z miasta i w bliskim sąsiedztwie Zalewu Koszyckiego - Piła Zielona Dolina. To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

325 999 zł2 966 m² 109,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana blisko jeziora - Rąty, kaszuby Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2966 m , położona w urokliwej kaszubskiej miejscowości Rąty, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 498 m² 60,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona we wsi Węgorza, gmina Osina, powiat goleniowski. - tylko 12 km od lotniska *** - w pobliżu zjazd na drogę S6*** - 19 km od Goleniowa*** Obok.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 042 m² 152,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1042 m Wola Smolana okolice Serocka Atuty nieruchomości: powierzchnia: 1042 m Przeznaczenie: działka budowlana Dojazd: droga asfaltowa Media w drodze: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 001 m² 56,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka W tworzyjankach :) Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000m2 w fajnym prostokątnym kształcie z szerokim frontem :)działka jest pochyła. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 160 m² 155,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1160 m , położona w miejscowości Sypanica, gmina Prabuty. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie jeziora Orkusz, na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Burkarty

Burkarty,warmińsko-mazurskie

98 000 zł25 300 m² 3,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka 2,5 ha z warunkami zabudowy - Burkarty, gm. Bartoszyce, woj. warmińsko-mazurskie Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 15/2 , położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł750 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 754 m , położonej w miejscowości Chlebowo, gmina Miłosław, powiat wrzesiński. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł750 m² 394,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna działka o powierzchni ok 750m2 w bardzo dobrej lokalizacji w osielsku Znakomity dojazd zarówno do centrum Osielska i dalej do centrum Bydgoszczy jak.