dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

80 000 zł11 434 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,1434 ha w miejscowości Bledzew. Bledzew jest położony na zachodnim brzegu Obry, ok. 25 km na południe od Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł8 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę objętą mpzp Powierzchnia 8300m2 Kształt zbliżony do prostokąta, o wymiarach: 33,5x248m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 000 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna płaska działka w Niedarach gmina Drwinia. Cofnięta od drogi głównej, znajduje się przy drodze szutrowej. W sąsiedztwie powstaje nowy dom, zabudowa jednorodzinna. Dostęp do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł43 000 m² 81,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo interesująca działka, która może być potraktowana jako teren budownictwa mieszkaniowego, teren inwestycyjny lub siedlisko. Grunt o szerokości ok. 95m, o zróżnicowanym charakterze;.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł1 261 m² 864,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1261 m - Straszyn, blisko Gdańska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1261 m , położona w Straszynie - w malowniczej okolicy nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł535 m² 504,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 535mkw położoną w super lokalizacji Cieplic ul. Miłosza. Działka skrajna pod zabudowę szeregową. Nieruchomość w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł21 000 m² 128,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Długość: 200 m, szerokość: 100 m. Dojazd: asfalt. Media: woda, prąd. Działka budowlana ponad 2 ha ( ewentualnie połowa - 1 ha ) położona w miejscowości Sierzchów w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 237 m² 55,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Wilkowiecko (w gminie Opatów) o powierzchni 1237m. Działka : o pow. 1237m wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

154 500 zł1 030 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona, kształtna, prostokątna działka z wjazdem od strony zachodniej. Lubiane i cenione w Sulechowie Brzezie. Przeznaczenie W planie: teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł804 m² 3 233,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowa działka inwestycyjna położona na zagospodarowanym, zamykanym i prestiżowym osiedlu Błękitna Fala położona w centrum Gdańska Moreny. Działka idealna zarówno pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł879 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy miejscowości Konarzewo. Nieruchomość o powierzchni 879 m2. Nieruchomość usytuowana na terenie płaskim z bardzo ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 780 m² 48,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży ładnej nieruchomości gruntowej o powierzchni 2780m2, położonej w początkowej części wsi Gołocin, ok. 3 km od miasta Chojnów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 300 m² 151,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przygotowaliśmy koncepcję budynku i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budynek biurowy. Koncepcja wykonana zgodnie z obowiązującymi zapisami mpzp. Powierzchnia biologicznie czynna.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł8 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna 8000 m - Przecławice, okolice Wrocławia Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 8000 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

75 600 zł756 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana | 756 M2 | ponikwa Podstawowe informacje: lokalizacja: ponikwa, gmina Garbatka Letnisko, powiat kozienicki, województwo mazowieckie Powierzchnia działki: 756 m2 Wymiary działki: 21m.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 47 ar z drzewami i źródełkiem - asfalt, prąd, potencjał na staw Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 47 arów położona w miejscowości Myślinów.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 283 m² 202,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w otulinie lasu Twoja przestrzeń spokoju i natury Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od codziennego pośpiechu? Ta działka o powierzchni 1283 m to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 442 m² 249,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w Tuchomiu pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową i usługową. Nadaje się pod magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł15 969 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Siemiony (gmina Grodzisk) Lokalizacja: siemiony, gm. Grodzisk, pow. siemiatycki (woj. podlaskie) Powierzchnia: 15 969 m Cena: 160 000 zł Cena za m : ok. 10 zł/m Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł38 408 m² 52,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej o powierzchni 38408 m2 w skład której wchodzi działka 65/1 zapisana w księdze wieczystej gl1z/00013076/0.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 523 m² 311,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1523 m , położona w miejscowości Ogrodniczki (gmina Supraśl) w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 269 m² 156 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1269 m2, położona w malowniczym Zelewie, w gminie Luzino. Nieruchomość objęta jest ostateczną decyzją o warunkach zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w kompleksie 6 działek w Redlinach, gmina Świerzno. Nieruchomość o powierzchni 3000 m2, położona na terenie płaskim, ze zjazdem z drogi asfaltowej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 800 m² 535,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 75 (nowy Sącz - Brzesko). Teren nieogrodzony i płaski, czysty i zadbany. Dobry dostęp do komunikacji zbiorowej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 001 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu urokliwą działkę o powierzchni 3001 m2, która znajduje się na malowniczym pagórku, w otoczeniu pól i zieleni, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

142 560 zł1 584 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych Kacprówek, gm. Łaskarzew! Marzysz o domu na skraju lasu, w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 040 m² 95,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę, położoną w urokliwej miejscowości Stanisławka, obok Szubina. Podstawowe informacje: działka o powierzchni: 1040 m Nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł5 200 m² 326,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza, wieliczka Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym opcjonalnie wraz z drugim budynkiem do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 049 m² 98,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka posiada warunki zabudowy zagrodowej. Położona na granicy gminy Zabłudów z Miastem Białystok. Dojazd do działki 200 m drogą wewnętrzną. Wymiary :ok. 45m x68 m Media ; -prąd ,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pisarzowice Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. ok 11ar. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Orientacyjne wymiary 18x47. Front 47m. Wjazd na działkę od strony.

Szczegóły ogłoszenia

139 200 zł1 392 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w bliskiej odległości od Gdańska! Na sprzedaż proponujemy Państwu 8 działek budowlanych o powierzchni: działka nr 1 1506 m2.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 543 m² 100,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka nieopodal Łeby. Na sprzedaż działka 337/31 o powierzchni 1543 m2 położona w malowniczej wsi Szczenurze. Nieruchomość jest lekko nachylona, o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

11 026 800 zł12 252 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o pow. 1,2 ha, szer. frontu 250 m, objęty mpzp. Maks. intensywność zabudowy 1,2. maks. wysokość budynków 12m., maks. pow. zabudowy 60%. , pow. bio. 20%. Przeznaczony pod usługi i zab.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 705 m² 645,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedania działka mieszkaniowo-usługowa na sadybie Działka o powierzchni 1705 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu i wymiarach ok. 44 x 45 m. Działka położona na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 403 m² 163,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż Lokalizacja: częstochowa, ul. Połaniecka, województwo Śląskie, dzielnica Wyczerpy Aniołów , obręb Rząsawy Powierzchnia działki : Około 1403 m2 Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł8 473 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Przemocze gmina Maszewo. Działka o pow. 8473 m2 ha położona w pobliżu lasu , na końcu ulicy zabudowanej nowymi domami jednorodzinnymi. Nieruchomość jest ciekawą alternatywą dla.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 097 m² 300,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,97 ara zlokalizowana w miejscowości Kozierów gm. Michałowice. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

119 400 zł39 800 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna położona w obrębie Budzieszewice, gmina Przybiernów, powiat goleniowski, o powierzchni 3,98 ha. Klasa ziemi łiv, numer geodezyjny działki 276. Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 692 m² 109,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kształtną działkę rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1693 m2 nieruchomość Woda, prąd na działce. Dojazd drogą nieutwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł1 000 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m 2 w spokojnym i zalesionym miejscu. Media: prąd i woda w drodze. Lokalizacja: władysławowo, 23 km od Bydgoszczy, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

361 760 zł1 292 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki w Tanowie przy ul. Brzozowej w cichym i urokliwym miejscu, dla osób ceniących sobie spokój. Proponujemy kilka działek odpowiedni podzielonych o różnych.