dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żory atrakcyjne miejsce dla inwestycji I prowadzenia biznesu! oferta dla firm! działka przemysłowa pow. 10000m2 żory - obręb: osiny cena: 1.500.000 zł Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł6 100 m² 118,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 6100m2 położoną w Kocku. Droga dojazdowa do działki - asfaltowa Odległość od innych miast: lubartów - 25,4km Lublin - 52.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł30 546 m² 245,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży terenu o całkowitej powierzchni 3.0546 ha. Nieruchomość składa się z 3 działek budowlanych - 1,0248 ha, 0,8344 ha, 0,8346 oraz działki drogowej 0,3608 ha. Warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 605 m² 96,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedania nieruchomości gruntowe przeznaczone pod zabudowę domów jednorodzinnych w miejscowości Wolanów ul. Franciszkowska o powierzchniach. - 1384/4 , 1384/10 łącznie około.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł1 250 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki z mpzp Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wrzeście-Kępno numer nr 344/9 1250 m Do sprzedaży również są dwie sąsiednie działki o numerach: nr.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł999 m² 710,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Falentach Nowych o powierzchni 1000m. Wymiary ok 30m x 33,04m. Media: prąd na sąsiedniej działce, woda i kanalizacja w trakcie realizacji. Zamieszczona oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gącz

Gącz,kujawsko-pomorskie

789 000 zł16 303 m² 48,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: wyjątkowa działka ponad 16 300 m nad jeziorem Łopienno z 225 m własnej linii brzegowej Szukasz miejsca, które łączy spokój natury, piękne widoki i świetny.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł19 700 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,97 ha, położona we wsi Mirocin Dolny (gmina Kożuchów, powiat nowosolski, woj. lubuskie). Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 19 700 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł5 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dobrze położoną działkę w Urzucie przy ul. Bielińskiej W drodze przy działce znajduje się prąd i woda, gaz. Zobacz film i panoramę 360 st. okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł924 m² 206,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-mieszkaniowa położona 1km od Centrum Pszczyny Blisko Centrum, przystanek bus, 1, 5km stacja pkp, sklepy, szkoła Wymiary działki: front 38mx 24m Media: prad, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 400 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie. Pięknie położona na osiedlu domków koło dużego lasu obfitującego w dary natury. Działka płaska w kształcie kwadratu z lekko ściętym.

Szczegóły ogłoszenia

8 341 400 zł23 300 m² 358 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy drodze ekspresowej S8! Powierzchnia nieruchomości to około 23 300 m2 (2,33 ha). Istnieje możliwość dokupienia większego trenu łącznie do 16-18 ha. Część działki posiada.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 753 m² 102,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1753 m , zlokalizowana w Ornontowicach, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

287 520 zł1 198 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1198 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9mn Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

330 220 zł3 476 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz działki dla siebie - przeczytaj koniecznie! W Wierzbicach, na terenie gminy Kobierzyce, 12 km od Wrocławia, czeka na Ciebie duża działka o powierzchni ponad 3400 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 600 m² 84,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mam dla Ciebie działkę o powierzchni 16 ar w miejscowości Kaźmierzów w pobliżu Polkowic! Działka w kształcie trapezu o terenie pochyłym posiada plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 519 m² 89,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa W jastrzębiu-zdroju oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej składające się.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 7 działek budowlanych w miejscowości Pigża, gmina Łubianka , o powierzchni około 1500 m2 każda. Jesteśmy jeszcze w trakcie oczekiwania na podział działek i warunki.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Została już tylko jedna działka! Wszystkie pozostałe są obecnie sprzedane Działki w świetnej lokalizacji. Dobczyn, ul. Dworska: podana w ofercie cena dotyczy działki nr 1020/7.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 576 m² 139,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działki budowlane w Wojcieszycach z panoramicznym widokiem na Karkonosze Oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 017 m² 42,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę budowlaną przy jeziorze W borach tucholskich sprzedam Do sprzedaży działka o pow. 7017 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 000 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Leszno - lasocice - S5 Oferujemy działki o pow. 1,7 - 2,1 ha przeznaczone pod usługi/przemysł na podstawie warunków zabudowy Działki zlokalizowane są tuż przy powstającym najnowocześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł949 m² 421,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni około 9,5 ara, położona w miejscowości Pękowice (koło Zielonek), w okolicy jest luźna zabudowa jednorodzinna. Cena 400.000 PLN Działka ma kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

8 921 951 zł113 715 m² 78,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 11.4 ha podzielona na 100 działek o powierzchni od 700m2 do 14000m2. Mpzp- zabudowa jednorodzinna z usługami turystycznymi. Możliwość zakupu działek.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł561 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne - Ełk, ul. Podmiejska - 561 m | 689 m | 926 m Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki inwestycyjne położone przy ul. Podmiejskiej w Ełku. Grunt stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł13 207 m² 159,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 13 000 m , położona w Starym Łajszczewie przy ruchliwej drodze nr 70. Teren o dużym potencjale inwestycyjnym idealny pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jordanów,małopolskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - Jordanów! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie domów i łąk.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 309 m² 49,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Chabielice-Kolonia, województwo łódzkie Szukasz idealnego miejsca do budowy swojego wymarzonego domu? Oferujemy na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 001 m² 29,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka położona w spokojnej miejscowości Wierzchlesie, w otoczeniu zieleni i tradycyjnej zabudowy zagrodowej. Parametry działki.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 344 m² 141,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, jezioro Miedwie w miejscowości Rekowo gmina Kobylanka zachodniopomorskie. Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1344 m2 położona w otulinie Puszczy Bukowej ok. 300.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł11 434 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,1434 ha w miejscowości Bledzew. Bledzew jest położony na zachodnim brzegu Obry, ok. 25 km na południe od Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł8 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę objętą mpzp Powierzchnia 8300m2 Kształt zbliżony do prostokąta, o wymiarach: 33,5x248m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 000 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna płaska działka w Niedarach gmina Drwinia. Cofnięta od drogi głównej, znajduje się przy drodze szutrowej. W sąsiedztwie powstaje nowy dom, zabudowa jednorodzinna. Dostęp do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł43 000 m² 81,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo interesująca działka, która może być potraktowana jako teren budownictwa mieszkaniowego, teren inwestycyjny lub siedlisko. Grunt o szerokości ok. 95m, o zróżnicowanym charakterze;.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł1 261 m² 864,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1261 m - Straszyn, blisko Gdańska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1261 m , położona w Straszynie - w malowniczej okolicy nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł535 m² 504,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 535mkw położoną w super lokalizacji Cieplic ul. Miłosza. Działka skrajna pod zabudowę szeregową. Nieruchomość w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł21 000 m² 128,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Długość: 200 m, szerokość: 100 m. Dojazd: asfalt. Media: woda, prąd. Działka budowlana ponad 2 ha ( ewentualnie połowa - 1 ha ) położona w miejscowości Sierzchów w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 237 m² 55,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Wilkowiecko (w gminie Opatów) o powierzchni 1237m. Działka : o pow. 1237m wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

154 500 zł1 030 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona, kształtna, prostokątna działka z wjazdem od strony zachodniej. Lubiane i cenione w Sulechowie Brzezie. Przeznaczenie W planie: teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł804 m² 3 233,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowa działka inwestycyjna położona na zagospodarowanym, zamykanym i prestiżowym osiedlu Błękitna Fala położona w centrum Gdańska Moreny. Działka idealna zarówno pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł879 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy miejscowości Konarzewo. Nieruchomość o powierzchni 879 m2. Nieruchomość usytuowana na terenie płaskim z bardzo ładnym widokiem na.