dowolna

Działki

64 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 042 ogłoszenia

120 000 zł3 100 m² 38,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,31 ha (3100 m ) położona w miejscowości Bobrzany, woj. lubuskie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 764 905 zł15 347 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy atrakcyjną działkę rolną w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich w Gminie Pisz. Jest położona nad samym jeziorem Śniardwy w miejscowości Zdory, gmina Pisz. Działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł11 822 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna, duża działka nad jeziorem Ostrówieckim. Działka o powierzchni 11822 mkw. Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który określa ten teren jako teren zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 100 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kształtna działka na Lipniaku- tuż za granicą miasta! Powierzchnia 1100m2, szerokość 30m. Komplet mediów znajduje się w odległości 30m od działki; gaz w granicy. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł18 321 m² 130,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kłodawa | 1,83 ha | Teren inwestycyjny z bezterminowymi warunkami zabudowy Lokalizacja, którą rynek zna i ceni Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny położony w Kłodawa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 761 m² 3 077,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu poza miastem z przepięknym widokiem ? Cenisz sobie spokój, ciszę, naturę ? To może być Twoje miejsce na życie. 15 min od Szczecina położona jest wieś Kołowo. Dojazd od.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 477 m² 60,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś o powierzchni 1477 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 500 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka budowlana Desznica, beskid Niski 25 ar Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka budowlana o powierzchni ok. 25 ar, położona w sercu malowniczego Beskidu Niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

25 200 zł150 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta 12 miejsc pod postój taksówek przy Dworcu Warszawa Centralna - położonych od strony Alei Jerozolimskich. kontakt: monika Legięć Główny Specjalista Biuro Obrotu Nieruchomościami Polskie Koleje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł8 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka położona bezpośrednio nad Jeziorem Trupel zabudowana 2 domkami turystycznymi wraz pozwoleniem na kolejne 3 obiekty do obsługi turystycznej. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

75 790 zł1 166 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, pragnę przedstawić ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Bronków, gminabobrowice. Powierzchnia działki: 1166 m Kształt: zbliżony do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł4 177 m² 40,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej w Gorzowie Śląskim, składającej się z działek o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

9 825 000 zł112 551 m² 87,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: unikalna posiadłość z linią brzegową Jeziora Klebarskiego - 11,2551 ha prywatnego raju w pobliżu Olsztyna Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 218 m² 435,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w centrum Chorzowa, ul. 3 maja. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

65 000 zł300 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Olimp, działka Rekreacyjna Wśród Lasów i Wody! Na sprzedaż działka rod w Janowie.teren ogrodzony z pozwoleniem na budowę domku wypoczynkowego lub zakupu gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł823 m² 4,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bibice gm. Zielonki. Do wynajęcia działka w miejscowości Bibice powierzchnia 823 m2 - około 100m od trasy E7 położona przy drodze gminnej. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Bibicach.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł1 040 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ciekawa działka w kształcie trapezu prostokątnego o szerokości 19 m , natomiast wzdłuż drogi szerokości 29 m długość boków to 44 m i 64 m . Działka sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł9 600 m² 61,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: miłocin to urokliwa wieś oddalona 20km od centrum Gdańska. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi ceniących naturę, cisze i spokój z dala od zgiełku i hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 544 750 zł10 179 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną położoną we wschodniej części Krakowa przy ul. Narcyza Wiatora. Parametry działki : powierzchnia 1,0179 ha kształt: zbliżony do prostokąta przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 400 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena: 120 000 zł Powierzchnia działki: 34 ary Lokalizacja: bistuszowa, k. Tuchowa Wymiary działki: ok. 117 m x 28 m Wydane warunki zabudowy Na sprzedaż działka położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1500m2 do 1777m2 zlokalizowane w cichym i spokojnym miejscu na skraju Krzaków Czaplinkowskich, przy samej rzeczce ,małej". Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

209 600 zł1 310 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

998 740 zł8 700 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Maćkowicach, gmina Żurawica o powierzchni 87 a zabudowane budynkiem warsztatowo-socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 487,34 m2. Numery działek graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 050 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1050 m w miejscowości Pomigacze, położona w otoczeniu lasu, z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł810 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 810 m2, położonej w spokojnej, zielonej części Miasteczko Śląskie,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21 201 m² 14,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak Millennium Nieruchomości prezentuje: działka o powierzchni 21201m2 w miejscowości Poganice. Działka 21201m2 I przystań kajakowa.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł557 m² 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna dziłaka Z gotowym projektem domku W śmiechowie blisko morza! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w miejscowości Śmiechów, w bardzo bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł759 m² 263,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprawdź dobrze położoną działkę z wz położoną w podbydgoskich Przyłękach! Działka o powierzchni 759m2 położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz innych.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki (w trakcie podziału) w Krośnie przy ul. Bieszczadzkiej (obręb Suchodół), woj. podkarpackie. Działki mają powierzchnię po 11 ar. Działki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 200 m² 29,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Borki , w gminie Mrozy. Jest to obecnie łąka , o wymiarach 47 na 67 metrów. Teren suchy. Położony na skraju wsi.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł1 400 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Cicibór Duży, gmina Biała Podlaska, powiat bialski, województwo lubelskie. Działka o nr 123/4.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł3 280 m² 1 524,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działkę 3280m w Wawrze za 5 000 000 pln. Działka budowlana wymiarowa - kwadrat - zlokalizowana w spokojnej okolicy z infrastrukturą, w sąsiedztwie działek.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 721 m² 90,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

M&b Fechner przedstawia Państwu na sprzedaż działkę rolną z możliwością zabudowy po uzyskaniu warunków zabudowy. Działka o powierzchni 1721m2 położona w Miejscowości Rębiszów.

Szczegóły ogłoszenia

99 450 zł1 170 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pułtusk/przemiarowo Szukasz spokojnego miejsca na dom w otoczeniu natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta działka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

213 500 zł610 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona we Wrocław, obręb Żar, o powierzchni 610 m .

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponuję działkę budowlanych o powierzchni 1053 m2 zlokalizowaną w Lesznie k/błonia. Działka jest jedną z 17 działek każda minimum 1002 do 1053 m2, do wyboru. Lokalizacja Leszno leży.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł2 587 m² 16,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowy chwalim gm. Barwice. Duże działki budowlane. Kupujący nie płaci 2% pcc. Ceny zawierają podatek vat. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane, położone w m. Nowy Chwalim gm. Barwice,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł43 900 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, duża inwestycyjna działka położona w Papierni gmina Stanisławów w powiecie mińskim w województwie mazowieckim. 4,39ha o szerokości 100m w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł4 306 m² 650,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, uroczej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki składającej się z dwóch działek : 1. pow.1374m2 2. pow. 2551m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce blisko natury działka budowlana w Pokrzywnicy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 30 arów, położona w malowniczej miejscowości Pokrzywnica, zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wilków

Wilków,dolnośląskie

161 560 zł1 154 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-