dowolna

Działki

64 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 075 ogłoszeń

420 000 zł2 943 m² 142,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- rolna w Witoszowie Dolnym. Lokalizacja: działka znajduje się w Witoszowie Dolnym. W otoczeniu działki z zabudową jednorodzinną oraz rolne. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 246 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1246m2 położona w Ciechocinku w drugiej linii ul. Gen. Józefa Bema, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 525 m² 13,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Sieniawa (gm Raba Wyżna) Powierzchnia działki: 4525m2 Nr ewid. działki 1570/48, 1570/7 Brak formalnego dojazdu do działki. Kupujący nie ponosi kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł5 457 m² 439,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 5457m2 zlokalizowana w Młodzawach Dużych gm. Pińczów. Grunt wykorzystywany jako skup zbóż i sklep rolniczo-techniczny, zabudowany budynkiem handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 644 m² 51,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 106 ar z domem o pow ok 80m2 z lat 60-tych i budynkami gospodarczymi, zdrapy gmina Wilkołaz. Na sprzedaż działka o powierzchni 106 ar (10 600 m ) położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł1 828 m² 902,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Znakomita inwestycja! działka budowlana miszkalno-usługowa! możliwość postawienia wielokondygnacyjnego budynku mieszkaniowego! (sprzawdź W galerii) 1828M kw doskonała lokalizacja: reden aleje!.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 043 m² 172,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce, na terenie objętym mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość ma bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 083 m² 1 108,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka mieszkalno-usługowa 1083 m z domem - Mosty, tylko 800 m od plaży w Mechelinkach. Szukasz miejsca pod inwestycję lub budowę domu w nadmorskiej okolicy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 000 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy kompleks 33 działek budowlanych na pograniczu miejscowości Nowy Tuchom | Miszewko | Borowiec (gmina Żukowo, powiat kartuski), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 882 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Fantastycznie położona duża działka budowlana w otoczeniu lasów oraz nowego budownictwa tuż nad miastem Strzyżów Gbiska w powiecie strzyżowskim na Podkarpaciu Piękna 0,2882 ha działka.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł675 m² 354,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka budowlano-usługowa w Kocmyrzowie. Działka o powierzchni 6,75 a, w kształcie trapezu o szerokości od ok. 19 m (od strony drogi) i zwężająca się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł7 929 m² 252,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta inwestycyjna tylko U nas! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 7929 m , położoną w strategicznej lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

738 530 zł3 211 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Brzezinka Średzka, gmina Miękinia, powiat średzki, 5 km do granic Wrocławia, 22 km od wrocławskiego Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł5 138 m² 31,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka budowlana. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową. Ładnie położona, pod lasem, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

75 500 zł954 m² 79,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10km od Głogowa Prezentuje Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka. Działka o powierzchni 954 m 2, położona na płaskim, dobrze nasłonecznionym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł18 546 m² 56,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w zakolu rzeki Wisłoka - bezpośrednio sąsiadująca z obszarami żwirowni i stawem rekreacyjno- łowieckim. Krajowice, gmina Kołaczyce w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 500 m² 105,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlano - usługową w Brzeżnicy o powierzchni 15 ar. Działka posiada dojazd z drogi powiatowej - asfaltowej. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

264 750 zł1 059 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod wymarzony dom blisko Gdańska? Mam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1059 m2, położoną przy ulicy Akacjowej, numer z ewidencji gruntów 82/23, wokół nowa.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 503 m² 133,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1503 m Głogowo, gm. Obrowo media, asfalt, spokojna okolica! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1503 m , położona w miejscowości Głogowo (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł15 266 m² 45,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 15266 m2 w malowniczej wsi Helenów, gmina Poświętne, powiat wołomiński,.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł961 m² 103,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Bliskość terenów leśnych oraz pięknego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

25 090 290 zł92 927 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 92 927 m składający się z 5 działek na obszarze miejscowości Gaj, gmina Teresin. Teren inwestycyjny położony w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 317 100 zł2 726 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka inwestycyjna we wrocławiu - oporów działka uzbrojona: wodociąg, kanalizacja oraz częściowo deszczowa atrakcyjne tereny inwestycyjne, niedaleko du Ż.

Szczegóły ogłoszenia

5 118 000 zł30 090 m² 170,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna, duża działka budowlana położona przy drodze wojewódzkiej N 221 (gdańsk - Kościerzyna), oddalona 5 km od centrum Kościerzyny , przeznaczona na cele przemysłowo usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworzu przy ul. Bielskiej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 132 m² 106,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Moskorzyn, gmina Polkowice, działka budowlana 11,32 ar, sprzedaż, 120 000 zł. Na sprzedaż działka położona w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł947 m² 158,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 947 m2, położoną w Kojtrynach nad jeziorem Dadaj. Działka w kształcie trapezu, o wymiarach ok. 46x22x44x20. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł1 731 m² 507,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Stanisławowie Pierwszym, gmina Nieporęt, tuż nad rzeką przy Kanale Żerańskim. Nieruchomości znajdują się w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 645 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Jaworznik 1645m2. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Jaworzniku przy ulicy Szkolnej. Prezentowany grunt.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł3 300 m² 348,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Drodzy Klienci, są miejsca, które nie krzyczą.one szepczą. Obiecują spokój, zdrowie i przestrzeń do życia w rytmie, który wreszcie jest ludzki. Słomczyn, w zielonym cieniu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 000 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10 arów w Raciborowicach - widokowa, media obok, szybki dojazd do Krakowa ? Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń i spokój podmiejskiego życia - to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 211 m² 82,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do odwiedzenia przepięknej działki w Garnie otoczonej lasem lokalizacja: jest to okolica idealna dla wszystkich osób, które wysoko cenią sobie życie blisko natury oraz odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 001 m² 94,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1001 m2 położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb męcina. W sąsiedztwie bardzo luźna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 056 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt dostępny 7 dni w tygodniu 8.00-20.00 Działka budowlana, objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Trąbki Małe, gm. Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 421 m² 105,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki gruntu o pow. 3421mkw. , położonej w miejscowości Wojcieszyn, gmina Stare Babice, na północ od ul. Trakt Królewski. Usytuowana przy wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek budowlanych o powierzchniach od 1200 mkw. do 1280 mkw., położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Benenard, gm. Radziejowice, tuż obok Żyrardowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 466 m² 545,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do naszej oferty trafia działka położona w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Nieruchomość oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł16 144 m² 58,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlano-rolna w Snopkowie, w gminie Jastków, o łącznej powierzchni 16144 mkw. (1,61 ha), w kształcie nieregularnym zbliżonym do dwóch prostokątów - (dwie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 007 m² 109,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w Solwinach, na północ od Limanowej. Powierzchnia 2007m2 szerokość 37m. Dojazd gminną ulicą asfaltową, w ostatnim odcinku nieutwardzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 490 m² 265,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marta zajda-czubczyńska Agent prowadzący   Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: ustroń, ul. Topolowa północno-wschodni stok Czantorii, teren graniczący.

Szczegóły ogłoszenia

173 755 zł1 121 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działki położonej w Wręczycy Wielkiej przy ul. Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1121 m i wymiarach około 19,5 m x 27,5.